Adana’da yakılan kadınların katilleri bulunamıyor

Reklamlar

Adana’nın Ceyhan ilçesinde yakılmış halde cesetleri bulunan ve daha sonra birinin kimliği DNA testiyle ötekinin ise memesindeki silikonun seri numarasından belirlenen kadınların katil zanlıları 137 gündür bulunamıyor.

Edinilen bilgiye göre, Ceyhan ilçesinde ocak ayında kaybolan iki genç kadının cesetleri 3 Nisan’da Kızıldere köyü Cebelnur Dağı’ndaki vadide hayvanları otlatan çoban tarafından bulundu. Durumun bildirilmesi üzerine Adana İl Jandarma Alay Komutanlığı’na bağlı ekipler, 3 saat süren yolculuğun ardından bölgeye ulaştı.

YAKILMIŞ VE ÇÜRÜMÜŞ CESET PARÇALARINA RASTLANDI

Ekipler çevrede yaptıkları geniş çaplı araştırmada toprağa gömülü vaziyette olan yakılmış ve çürümüş ceset parçalarına rastladı. Yapılan incelemelerde vücutları kesici alet ile kesilen cesetlerin iki kadına ait olduğu belirlendi. Olay Yeri İnceleme ekipleri bölgede yaptığı araştırmada kadın çizmesi ile çorap buldu. Öldürülen kadınların birisinin göğsünde silikona rastlayan ekipler seri numarasını aldı. Jandarma sır cinayeti çözmek için özel bir ekip kurdu. Ekipler ilk önce son zamanlarda kayıp kadın başvurusu yapılan dosyaları mercek altına aldı.

Araştırma yapan ekipler seri numarasını aldıkları silikonların 2010 yılında Gülcan Ünlütaşkıran’a takıldığını belirledi. Öldürülen kadınlardan birinin Gülcan Ünlütaşkıran olduğunu tespit edildi. Ünlütaşkıran’ın kaybolduğu 22 Ocak 2012 tarihinde kaybolan Bilgi Can’ın ailesine ulaştı ve Ünlütaşkıran ile arkadaş olduğunu öğrendi.

KATİLLERİNE 137 GÜNDÜR ULAŞILAMIYOR

Ekipler, tarafından olay yerinde bulunan çizme ile çorap da Can’ın ailesi tarafından teşhis edildi. Ekipler, iki kadının kimliklerini belirledi ancak kesinleştirmek için ailelerden DNA örnekleri aldı. Test sonucu yaklaşık bir ay sonra çıktı ve vahşice öldürülen iki kadının Bilgi Can ile Gülcan Ünlütaşkıran olduğu netlik kazandı. Kimlikleri olaydan 1 ay sonra belirlenen kadınların katil ya da katillerine ise 137 gündür ulaşılamıyor. Kadınların yakınları kızlarını vahşice öldüren kişilerin bir an önce bulunmasını istiyor.

20 Ağustos Pazartesi 2012  ~ 3.Sayfa

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: müge anlı adana ceyhan cinayeti,adanada yakılarak öldürülen kadınlar,müge anlı adana cinayeti,adana kizildere gülcanin katili bulundumu,adanada yakılan kadınlar,Mügede yakılarak öldürülen genç,müge anlı adana daki yaşlı kadını kim öldürdü,müge anlı adana 2 kadın cinayeti,mugeanli yandirilarak oldurulmus kadinlar,muge anli gulcan cinayeti,Muge anli gulcan bahar cinayeti,muge anli dagin katili bulun,muge anli dagda,muge anli ceyhan olayi,muge anli adanadaki cinayet,muge anli adana kola fab cinayeti,muge anli adana gülcan cinayeti ki m yapmis,müge anlı adana yakılan,müge anlı adana yakılan kadın cinayetinde ki zanlı kim,mügede daga gömülen kızların katilleri,müge anli ceyhan olayi,müge anli adanada cinayet,müge anlının adana daki vahşi cinayet araştırması,müge anlı yaşlı kadın cinayeti adana,müge anlı yakılan kadınlar,müge anlı yakılan kadını kim öldürdü,müge anlı iki bayan cesedi yakıldı adana,müge anlı dağda yakılan kadınlar,MÜGE ANLI CEYHANDAKİ CİNAYET HABERİ,müge anlı ceyhanda cinayeti,müge anlı adanadaki öldürülen kadının katili kim,müge anlı adanada mağaradaki yanık kadınlar,muge anli adana cinayeti,Muge anlı gulcan bahar,muge anlı adanadaki yakılan cinayet,adanada yakma,Adanada yakılarak ödürülen yaşlı kadının katili bulundumu,adanada yakılan iki kadın cinayeti,adanada yakılan iki kadın,adanada oldurulup yakilan kadin,adanada oldurulunen kadin,adanada daglik alanda yakilan kadin,adanada dagda oldurulmus iki kadin cesedi bulundu,adanada cinayet yaşlı kadini yakarak oldurduler,adanada cinayet muge anli,adana cinayeti gülcan,Adana ceyhanolayı,adana ceyhan da yakılarak bulunan gülcan,adanadaki cinayetin katili bulundumu,adanadaki oldurulen yasli kadin,Koyun otlatan kadını kim öldürdü,karıların çiftleşmesi,iki kizin cesetleri yakilmis muge anli,iki kadın cesedi yakıldı adana m*ge anlı,gülcan ünlütaşkıran cinayeti çözüldü,gülcan ünlütaşkıran cinayeti,gulcan kecici cinayet,gulcan cinayeti kolda,Gulcan bahar cinayeti muge anli,dagi tepesinde yakilarak oldurulen kadin muge anli,Ceyhan cinayet müge anlı,antalyada yakılan hayat kadını cinayeti müge anlı,adanadaki öldurulen yasli kadinin katili,2012 müge anlı adana öldüren kadın


3.Sayfa    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,timurtaş hoca hangi cemaatten,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler hayvan ve insan çiftleşmesi indir,clplakbayan,gülay afşar kaç yaşında,gkk alımı varmı,tem trafik durumu kocaeli,reza zarrab itiraf,elazığ ve diyarbakır da kaç gün yağmur sürecek,ev alirken 1 katmi buyuk 2 katmi,tedaş cumartesi açık mı 2016,bakımparası alan nasıl emekli oluyor,Erotik hikaye köylü,beni affet oyuncuları kimlerle evli,aydınlı kaza,iseme turbanli com,araç hurdaya çıkarma 2015,dul ve yetim ayliği alanlar 2016 da ne kadar banka promosyonu alacaklar,bilişim teknolojileri bolumu nerelerde parayla staj yapılır,ceza indirimi varmı 2016,ugur arslanin esi,ruyada horoz gormek,istanbul trafik kazaları son 24 saat,mersin genel evinden görüntüler,osman mırız kimdir,emine erdoğan\a nasıl ulaşabilirim,söke deprem son dakika
79