Bu şirketlere 4 bin 500 stajyer aranıyor!

Reklamlar
İş hayatı için rekabet henüz öğrenci sıralarındayken başlıyor. 44 şirket, 2011’de toplam 4 bin 500 stajyer kabul edeceğini açıkladı. Bu yıl stajyer alacak şirketler, aradıkları kriterler, son başvuru tarihleri ve adresler

Eylem Aktay’ın haberi
Mezun olduktan sonra istihdam imkanı sağlayan staj programları öğrencileri iş hayatına hazırlıyor. İşte İnsan’ın araştırmasına katılan 44 şirket, 2011’de toplam 4 bin 500 stajyer kabul edeceğini açıkladı. İşte bu yıl stajyer alacak şirketler, aradıkları kriterler, son başvuru tarihleri ve adresler…
Her yıl yaklaşık 300 bin öğrenci üniversitelerden mezun oluyor ancak sadece dört kişiden biri iş bulabiliyor. Hal böyle olunca rekabet henüz öğrenci sıralarındayken başlıyor. Son zamanlarda önemi giderek artan staj programları ise öğrencilerin iş dünyasında yer bulmaları ve mezun olduklarında çalışmak istedikleri sektörü tanımaları açısından büyük avantaj sağlıyor. Stajyerler, kadroya geçtiklerinde firmaya ve süreçlere çok daha hızlı adapte olabildikleri için işe alımlarda önceliğe de sahip oluyor. Öğrenciler arasında özellikle büyük şirketlerde staj yapabilmek için adeta bir yarış var. Çünkü yeni mezun alımlarında stajyerlerine öncelik veren şirketlerin sayısı giderek artıyor. Firmalar stajyer mülakatlarında tıpkı işe alım sürecinde olduğu gibi kılı kırk yarıyor. Ayrıca staj yapılacak bölümün işleyişinin öğrencinin eğitimiyle paralelliği, öğrencinin kişisel özellikleri, yetkinliklerinin kurum ve görev için uygun olup olmadığı da değerlendiriliyor. Genellikle şubat ayının son döneminde başlayan staj başvurularının tarihini kaçırmamak gerekiyor. Aksi takdirde şirketler görüşmelerini tamamlamış olabiliyor. Başvurular genelde online yapılsa da hala faks ya da şahsen başvurulmasını isteyen şirketler de var. İşte İnsan’ın 2011 Stajyer Araştırması’na göre 2011’de 44 şirket, toplam 4 bin 570 stajyer istihdam edecek. Birçok şirket stajyer ilanı vermeye başladı. İşte önde gelen şirketlerin staj programlarına dair son başvuru tarihleri, stajyer talep eden departmanlar ve aranan özellikler…
1000 kişi
VAKIFBANK
2011’de 1000 stajyer alacak olan Vakıfbank’a başvurmak isteyen adaylar 1 – 31 Mayıs 2011 tarihleri arasında başvuru yapılabilir. Staj yapmak istenen şubelere başvurular şahsen yapılıyor. Banka, Türkiye’deki tüm şubeleri ve genel müdürlükteki bölümler için stajyer alımı yapacak. Vakıfbank’ta staj yapabilmek için üniversitelerin işletme, iktisat, muhasebe, bankacılık, elektrikelektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, maliye, matematik, ekonometri, kamu yönetimi gibi iktisadi idari bölümlerde okuyor olmak gerekiyor. Başvuru için, okuldan alınacak staj yapma zorunluluk belgesi, disiplin cezası almadığını ve hangi bölümde öğrenci olduğunu gösterir bir yazı gerekiyor.
ADEL
Kalemcilik Alınacak stajyer sayısı: 35 Son başvuru tarihi: Mayıs 2011 Başvuru adresi: www.anadolukariyerim.com Stajyer alınacak bölümler: Üretim, teknik, pazarlama, mali işler, satış, satın alma, lojistik ve ihracat. Aranan özellikler: Ders programında staj yapma zorunluluğunun bulunması gerekiyor.
AK SİGORTA
Alınacak stajyer sayısı: 40 Son başvuru tarihi: 15 Mayıs 2011 Başvuru adresi: www.aksigorta.com.tr/staj_basvuru.php Stajyer alınacak bölümler: Hasar, teknik, mali işler, insan kaynakları, IT. Aranan özellikler: Ders programında staj yapma zorunluluğunun bulunması gerekiyor.
ALARKO CARRIER
Alınacak stajyer sayısı: 50 Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: Stajyer başvuru formu doldurularak, e-mail veya faks yolu ile yapılıyor. Stajyer alınacak bölümler: Üretim ofisleri, Ar-Ge, satın alma, ihracat ve satış. Aranan özellikler: Üniversitelerin teknik ya da sosyal bilimler bölümlerinden birinde öğrenci olmak gerekiyor.
ALIŞAN LOJİSTİK
Alınacak stajyer sayısı: 25 Son başvuru tarihi: 15 Nisan 2011 Başvuru adresi: info@alisangroup .com Stajyer alınacak bölümler: Lojistik operasyonel birimleri, mali işler ve idari işler. Aranan özellikler: Lojistik sektöründe kariyer planlayan öğrenciler tercih ediliyor.
AVEA
Alınacak stajyer sayısı: 130 Son başvuru tarihi: Ekim – ocak ayları arasında Başvuru adresi: www.aveakirmizikusak.com Stajyer alınacak bölümler: Pazarlama, satış, teknoloji, müşteri hizmetleri, finans. Aranan özellikler: Telekom sektöründe çalışmak isteyenler tercih ediliyor.
AvivaSA Emeklilik ve Hayat
Alınacak stajyer sayısı: 40 Son başvuru tarihi: 31 Mayıs 2011 Başvuru adresi: gmbasvuru@avivasa.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Muhasebe – finans, operasyon, banka sigortacılığı ve pazarlama. Aranan özellikler: Başvuran öğrencilerin öğrenmeye açık ve istekli, sonuç odaklı olması gerekiyor.
BAYER
Alınacak stajyer sayısı: 100 Son başvuru tarihi: 31 Mart 2011 Başvuru adresi: www.bayer.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Pazarlama, finans-muhasebe, medikal, üretim ve kalite kontrol. Aranan özellikler: İyi derecede İngilizce bilinmesi, pro-aktif olması aranan özellikler arasında yer alıyor.
BAT (British American Tobacco)
Alınacak stajyer sayısı: 22 Son başvuru tarihi: 31 Haziran 2011 Başvuru adresi: www.bat.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Ticari pazarlama ve dağıtım. Aranan özellikler: Bu bölümlerde kariyer yapmayı hedefleyen öğrenciler tercih ediliyor.
CEVA LOJİSTİK
Alınacak stajyer sayısı: 70 Son başvuru tarihi: 31 Mayıs 2011 Başvuru adresi: hrturkey@cevalogistics.com Stajyer alınacak bölümler: Finans, bilgi işlem, operasyon, insan kaynakları ve satış. Aranan özellikler: Üniversitelerin lojistik bölümü öğrencilerine öncelik tanınıyor.
C&A
Alınacak stajyer sayısı: 6 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvuru yapılabiliyor. Başvuru adresi: www.c-anda. com Stajyer alınacak bölümler: İK, finans ve muhasebe, pazarlama, bilişim sistemleri. Başvuru koşulları: İstekli, vizyon sahibi, takıma katma değer sağlayacak, iletişimi kuvvetli, modaya ilgili öğrenciler.
DANONE
Alınacak stajyer sayısı: 70 Son başvuru tarihi: Sürekli başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: Kariyer sitelerindeki ilanlar takip edilmeli. Stajyer alınacak bölümler: Pazarlama, satış, finans, satın alma, tedarik zinciri, Ag-Ge, kalite, kurumsal ilişkiler, insan kaynakları. Başvuru koşulları: Kendini geliştirmeye odaklı öğrenciler tercih sebebi.
DELOITTE
Alınacak stajyer sayısı: 45 Son başvuru tarihi: 31 Mayıs 2011 Başvuru adresi: http://career.deloitte.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Denetim, vergi, danışmanlık, kurumsal risk hizmetleri. Başvuru koşulları: İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’ndeki bölümlerin öğrencileri ile MBA öğrencileri alınıyor.
DOĞUŞ OTOMOTİV
Alınacak stajyer sayısı: 180 Son başvuru tarihi: Şubat, haziran ve ekim aylarında başvuru kabul ediliyor. Başvuru adresi: www.dogusotomotiv.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Satış, satış sonrası hizmetler, pazarlama, lojistik ve bilgi teknolojileri. Başvuru koşulları: İlgili bölümlerde okuyan uygulama becerisi olan öğrenciler tercih ediliyor.
DOLUCA ŞARAPÇILIK
Alınacak stajyer sayısı: 20 Son başvuru tarihi: Lise öğrencilerinin başvuruları için 15 Mayıs 2011, üniversite öğrencileri için 15 Nisan 2011. Başvuru adresi: info@doluca.com. Stajyer alınacak bölümler: Üretim, laboratuvar, teknik ve idari işler ile bağcılık. Başvuru koşulları: Bağcılık departmanı için arazide çalışmayı sevmesi tercih sebebi.
DOMİNOS PİZZA
Alınacak stajyer sayısı: İhtiyaca göre sayı değişiyor. Son başvuru tarihi: 30 Haziran 2011 Başvuru adresi: esinsankaynakları @eurekosigorta.com.tr Stajyer alınacak bölümler: İnsan kaynakları, IT, mali işler, üretim merkezi ve pazarlama. Başvuru koşulları: İletişimi güçlü, prezentabl, hedefleri olan öğrenciler tercih ediliyor.
EUROKO SİGORTA
Alınacak stajyer sayısı: 20 Son başvuru tarihi: 30 Haziran 2011 Başvuru adresi: ik@dominospizza.com.tr adresine mail gönderilebilir. Stajyer alınacak bölümler: Tüm birimler. Başvuru koşulları: Sigortacılık bölümlerinde eğitim gören öğrencilere öncelik veriliyor.
GARANTİ EMEKLİLİK
Alınacak stajyer sayısı: 20 Son başvuru tarihi: 24 Nisan 2011 Başvuru adresi: GarantiEmeklilik_IK@garantiemeklilik.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Tüm birimler. Aranan koşullar: Şirketin dinamik yapısına hızlı adaptasyon sağlayabilecek özellikte olması isteniyor.
GLOBAL BİLGİ
Alınacak stajyer sayısı: 10 Son başvuru tarihi: 30 Mayıs 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri. Stajyer alınacak bölümler: Bilgi teknolojileri, insan kaynakları, idari işler. Aranan koşullar: Adayların staj yapmak istedikleri alanla ilişkili bölümlerde üç ya da dördüncü sınıf öğrencisi olmaları isteniyor.
İNCİ HOLDİNG
Alınacak stajyer sayısı: Şirketlerin büyüklüğüne göre değişiyor. Son başvuru tarihi: 30 Mayıs 2011 Başvuru adresi: İnsan kaynakları departmanı Stajyer alınacak bölümler: Üretim, planlama, dış ticaret, lojistik, muhasebe, insan kaynakları. Aranan koşullar: Öğrenmeye istekli, analitik, sonuç odaklı öğrenciler tercih ediliyor.
510 KİŞİ
BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bu yıl 510 stajyer alacak olan BSH’de staj yapmak isteyenler için son başvuru tarihi 30 Nisan 2011. Başvular www.bsh.com.tr adresinden yapılabiliyor. BSH’da proje stajyerleri üniversitelerin makine, imalat ve endüstri mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrencilerden seçilecek. Fabrikalarda teknik projelerin yanı sıra satış bölümüne de stajyer kabul edilecek. Değerlendirme sürecinde gelen başvurular arasından CV ve transkriptler incelenerek ön eleme yapılıyor. Daha sonra gerçekleştirilen mülakatta başarılı olanlar kabul ediliyor.
500 KİŞİ
FİNANSBANK
Hazine, pazarlama, krediler, dış ilişkiler, hukuk, iş geliştirme, mali kontrol bölümleri için bu yıl 500 stajyer alacak olan Finansbank, başvuruları 10 – 24 Nisan 2011 tarihleri arasında kabul edecek. Başvuru adresi ise www.finansbank.com.tr Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş gençler aranıyor.
KALE ENDÜSTRİ HOLDİNG
Alınacak stajyer sayısı: 50 Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: hselahi@kalekilit.com.tr adresine mail gönderilebilir. Stajyer alınacak bölümler: Ar – Ge, üretim, planlama, satın alma ve lojistik, muhasebe. Aranan koşullar: Fabrika için mühendislik bölümlerinde okuyan gençler isteniyor.
KAREL
Alınacak stajyer sayısı: 40 Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: www.karel.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Üretim, üretim planlama, kalite ve Ar-Ge. Aranan koşullar: Bilgisayar veya elektrikelektronik mühendisliği bölümü öğrencisi ve not ortalaması 2.70’in üzerinde olanlar aranıyor.
LOWEISTANBUL
Alınacak stajyer sayısı: 40 Son başvuru tarihi: 31Mart 2011 Başvuru adresi: www.loweistanbul.com Stajyer alınacak bölümler: Şirket geneli. Aranan koşullar: İletişim sektörünün temel dinamikleriyle uyumlu adaylar tercih edilecek.
MEDİKAL PARK
Alınacak stajyer sayısı: İhtiyaca göre belirleniyor. Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri. Stajyer alınacak bölümler: Mali işler, satın alma, hasta hizmetleri, kurumsal pazarlama. Aranan koşullar: Öğrenmeye açık olmak.
MERCEDES
Alınacak stajyer sayısı: 325 Son başvuru tarihi: 18 Mart 2011 Başvuru adresi: www.mercedes.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Tüm departmanlar Aranan özellikler: Başarılı bir öğrenim geçmişi ve gelişmiş sosyal yetkinlikler aranıyor.
MİGROS
Alınacak stajyer sayısı:100 Son başvuru tarihi: 31 Mart 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri. Stajyer alınacak bölümler: Pazarlama, satış, insan kaynakları, endüstri ilişkileri ve mali işler. Aranan özellikler: Adayların başvurdukları bölümle ilgili bilgi sahibi olması önem taşıyor.
NOKTA INTERNET TEKNOLOJİLERİ
Alınacak stajyer sayısı: 5 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvurulabilir. Başvuru adresi: ik@nokta.com Stajyer alınacak bölümler: Ürün bölümü için web yazılımı ve tasarımı birimlerine stajyer alınacak. Aranan özellikler: Bilgi teknolojileri konularına meraklı olan öğrenciler tercih ediliyor.
ÖZSÜT
Alınacak stajyer sayısı: 30 Son başvuru tarihi: Lise stajı için 31 Ağustos 2011, üniversite stajı için 31 Mart 2011 Başvuru adresi: ik@ozsut.com.tr adresine mail gönderilebilir. Stajyer alınacak bölümler: Üretim, planlama ve lojistik, muhasebe ve finans, satış ve pazarlama Aranan özellikler: Adayın okulla ilişiğinin devam ediyor olması gerekiyor.
PEPSİ-CO
Alınacak stajyer sayısı: İhtiyaca göre belirleniyor. Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri üzerinden başvuru yapılıyor. Stajyer alınacak bölümler: Her birim. Aranan özellikler: Projelerin gerektirdiği yetkinliklere sahip olmak göz önünde tutuluyor.
PRONET
Alınacak stajyer sayısı: 60 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: insankaynaklari@pronet.com.tr adresine mail gönderilebilir. Stajyer alınacak bölümler: Muhasebe, lojistik, insan kaynakları, müşteri hizmetleri, bilgi işlem. Aranan özellikler: Üniversite öğrencisi olmak dışında lise eğitimi kapsamında zorunlu staj yapmak isteyenler de kabul ediliyor.
SEBA İNŞAAT
Alınacak stajyer sayısı: 15 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: www.sebainsaat.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Şantiyelere mühendis ve mimarlık bölümü öğrencileri alınacak. Aranan özellikler: Tüm zamanlı çalışabilecek, öğrenmeye azimli öğrencileri tercih ediyor.
SONY
Alınacak stajyer sayısı: 12 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: Kariyer siteleri. Stajyer alınacak bölümler: Yazılım geliştirme, Avrupa IT destek, operasyon ve pazarlama. Aranan özellikler: Yeni teknolojilere ilgi duymak aranan özellikler arasında yer alıyor.
SUPERONLINE
Alınacak stajyer sayısı: 30 Son başvuru tarihi: 31 Mart 2011 Başvuru adresi: www.superonline.net Stajyer alınacak bölümler: Network, bilgi teknolojileri, finans, pazarlama ve satış destek. Aranan özellikler: Teknolojiye ilgi duyan öğrenciler tercih ediliyor.
THY
Alınacak stajyer sayısı: Mart ayında belirlenecek. Son başvuru tarihi: 15 Nisan 2011 tarihleri arasında başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: http://akademi.thy.com Stajyer alınacak bölümler: Mart ayında belirlenecek. Aranan özellikler: Başarı notu 100 üzerinden 80 ve üstü olan öğrenciler tercih ediliyor.
TOYOTA
Alınacak stajyer sayısı: 13 Son başvuru tarihi: 15 Haziran 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri üzerinden başvuru kabul ediliyor. Stajyer alınacak bölümler: Finansman ve muhasebe, satış sonrası pazarlama ve planlama. Aranan özellikler: İletişim yeteneği kuvvetli, yenilikçi fikirler sunabilen kişiler tercih ediiyor.
TURKCELL
Alınacak stajyer sayısı: 200 Son başvuru tarihi: 31 Mart 2011 Başvuru adresi: www.turkcell.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Tüm bölümler için stajyer alımı yapılıyor. Aranan özellikler: Teknolojiyi seven, girişimci ruha sahip öğrenciler tercih ediliyor.
UNILEVER
Alınacak stajyer sayısı: 30 Son başvuru tarihi: 1 Nisan 2011 Başvuru adresi: www.unilever.com.tr/careers Stajyer alınacak bölümler: Pazarlama, satış, üretim, Ar-Ge, finans, insan kaynakları. Aranan özellikler: Harekete geçmekten çekinmeyen, özgüveni olan, risk alabilen, hayalleri olan kişiler tercih ediliyor.
UYUM GIDA
Alınacak stajyer sayısı: 289 Son başvuru tarihi: Üniversite öğrencileri için 30 Nisan 2011, lise öğrencileri için 30 Haziran 2011 Başvuru adresi: ik@uyum.com Stajyer alınacak bölümler: Üretim planlama, bilgi sistemleri, lojistik depo, mağazalar. Aranan özellikler: Tercihen mezuniyet sonrası istihdam edilebilecek adaylar tercih ediliyor.
VODAFONE
Alınacak stajyer sayısı: 35 Son başvuru tarihi: 1 Nisan 2011 Başvuru adresi: www.vodafone.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Teknoloji, ürün ve servisler, satış ve pazarlama. Aranan özellikler: İstekli ve kararlı, iletişim becerileri kuvvetli kişiler tercih ediliyor.
YAYLA BAKLİYAT
Alınacak stajyer sayısı: 3 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: www.yaylabakliyat.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Muhasebe, gıda teknolojisi, laboratuar. Aranan özellikler: Not ortalaması yüksek öğrenciler tercih ediliyor.
ZORLU ENERJİ
Alınacak stajyer sayısı: 50 Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri üzerinden başvuru yapılabilir. Stajyer alınacak bölümler: Mühendislik, satın alma ve lojistik, müşteri hizmetleri ve finans. Aranan özellikler: Staj döneminde öğrencilerin okulları tarafından SGK kapsamına alınmaları gerekiyor. Yabancı dil bilenler tercih ediliyor.
SABAH – İŞ’TE İNSAN

27 Şubat Pazar 2011  ~ Ekonomi

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: üniversite stajyer maaşı 2011,ankara büyükşehir belediyesi staj başvurusu,üniversite stajer maaşları 2011,lojistik mezunu maaşları,ankarada staj imkanları 2011,turkcell staj başvurusu 2012,adana\da lise için bilgisayar staj yapılacak yerler,merkez bankası mühendis maaşları 2011,muhasebe stajyeri ne yapar,iktisat okuyanlar nerede staj yapabilir,işletme okuyanlar nerede staj yapabilir,gıda teknolojisi nerede staj yapar,maliye bölümü staj yerleri,muhasebe öğrencisi nerelerde staj yapabilir,gıda teknolojisi staj yerleri,muhasebe öğrencileri nerelerde staj yapabilir,işletme bölümü staj yerleri,lojistik ne kadar maaş alır,lojistik staj yerleri,çeko bölümü nerelerde staj yapabilir,iktisat öğrencilerinin staj yapabileceği yerler,işletme öğrencileri nerelerde staj yapabilir,bilişim teknolojileri staj yerleri,çeko staj başvurusu,iktisatçılar nerelerde staj yapabilir,bilgisayar mühendislerinin staj yapabileceği yerler,gıda mühendisi nerde staj yapmalı,maliye bölümü staj alanları,ceko bolumunun staj gorebilecegi yerler,iktisat öğrencileri nerelerde staj yapabilir,konya dış ticaret için staj yapılabilecek yerler,maliye bölümü öğrencileri nerelerde staj yapabilir,bilgisayar staj yerleri,enerji sistemleri mühendisliği nerelerde staj yapabilir,gıda teknolojisi staj başvurusu,insan kaynakları yönetimi nerelerde staj yapabilir,işletme yönetimi staj yerleri,maliye bölümü nerede staj yapar,maliye bölümü nerelerde staj yapabilir,adanada işletme bölümünü okuyanlar nerede staj yapabilir,maliye öğrencisi nerelerde staj yapabilir,bilgisayar mühendisliği staj yerleri izmir,bilişim teknolojileri öğrencileri nerelerde staj yapabilir,iktisat bölümü okuyanlar nerelerde staj yapabilir,iktisat öğrencileri için staj,ankarada bilişim staj yerleri,izmir buyuksehir belediyesinde laboratuvar bolumunde stajer yerleri,bilgisayar bölümü staj yerleri,facebook kisi ara ali catak,bilişim teknolojileri staj yerleri izmir,iktisat öğrencileri nerede staj görmeli,işletme okuyanlar nerelerde staj yapabilir,izmir staj yapılabilecek yerleri,lojistik öğrencilerine staj imkanı vercek,bilişim bölümü staj yerleri,dış ticaret bölümü nerelerde staj yapabilir,iktisat bölümü staj yerleri,iktisatçıların staj yapabileceği yerler,işletme ögrencileri nerelerde staj yapabilir,işletmeciler nerelerde staj yapabilir,kayseride kimya staji nerde yapilir,matematik bölümü öğrencileri nerelerde staj yapabilir,bilgisayar mühendisliği staj yerleri,bilişim staj yerleri istanbul,bilişim teknolojileri lise staj yerleri istanbul,çeko öğrencileri nerelerde staj yapabilir,dış ticaret bölümü okuyanlar nerelerde staj yapabilir,iktisat bölümü nerelerde staj yapabilir,iktisat fakültesi ogrencileri icin en iyi staj yerleri,iktisat okuyanlara staj,iktisat öğrencisi staj,insaat icin stajyerlik ogrenmek,izmir bilgisayar mühendisliği staj yerleri,izmir lisede staj yapacak sirketler,kayserideki kimya staj yerlei,lise kimya bölümü staj yerleri,maliye bölümü staj,maliye öğrencileri staj imkanları,adanada staj yapilabilecek gida fabrikalari,bilgisayar stajı nerelerde yapılır,bilişim teknolojileri bölümünü liseye kadar okuyan biri hangi işte çalışabilir,çeko bölümü staj alanları,ankara bilgisayar mühendisi staj yerleri,çorluda staj yapılacak yerler,dış ticaret okuyanlar nerede staj yapar,enerji sistemleri mühendisliği staj yerleri,gida okuyan kisi nerde staj yapar,iktisat bölümü öğrencileri nerelerde staj yapabilir,iktisat ogrencisi staj,İktisat öğrencileri için staj başvurusu,iktisat öğrencisi nerede staj yapmalı,ankara gida teknoloji staj yerleri basvuru,iktisat staj alanları,insaat muhendisligi okuyorum nerede stajimi nerde yapabilirim,insan kaynakları nerelerde staj yapabilir,işletme bölümü staj ilanları,işletme yönetimi nerede staj yapabilir,işletme yönetimi okuyanlar nerede staj yapabilir,ankarada dogalgaz stajerligi yapan yerler,ankarada gıda laboratuvarları lise staj için

YORUM YAP

 1. nihal afşar diyor ki:

  diş ticaret 1. öğrencisiyim staj görmek istiyorum

  • arda diyor ki:

   Nihal ben de Dış Ticaret mezunuyum ve şuanda Gümrükte çalışıyorum.istersen yardımcı olabilirim :??

 2. burcu diyor ki:

  bankacılık ve sıgortacılık okuyorum bu yaz tatılınde staj yapabıleceğim bır banka arıyorum

 3. nurcan diyor ki:

  moda tasarım son sınf öğrencısıyım staj yapabilecegim ve gerekırse kalacagım bir iş arıyorum

 4. engin altuntas diyor ki:

  gıda mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim staj görmek istiyorum.

 5. tuğba ctn diyor ki:

  maliye bölümü 3. sınıf öğrencısıyım yaz döneminde staj yapmak istiyorum.

 6. Mehmet diyor ki:

  bilişim teknoloji bölümü 2. sınıf öğrencisiyim staj görmek istiyorum

 7. Mehmet diyor ki:

  bilişim teknoloji bölümü 2. sınıf okuyorum yazın staj görmek istiyorum

 8. ebru diyor ki:

  bilgisayar mühendisliği 2. sınıf ögrencisiyim yazın staj yapmak istiyorum

 9. fatmagül diyor ki:

  marmara üniversitesi iktisat 1. sınıf öğrencisiyim yazın staj yapmak istiyorum

 10. ceylan çalışkan diyor ki:

  Merhaba ben ceylan.Erzurum Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim.Yaz stajı yapmak istiyorum.Yardımınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

 11. staj diyor ki:

  😀 yahu arızamısınız buraya yazmışsınız ağlama duvar mı ?? burdan staj arıyorsanız yazık size..:D

 12. ehe ehe:) diyor ki:

  zor bulursunuz aramaya devam edin(yazmaya)

  • Oğuzcan Gensi diyor ki:

   ben kayseri Arif Molu Anadolu Meslek Lisesi Kimya Teknolojileri 3. sınıf öğrencisiyim.bu yaz 2 ay zorunlu stajım var.Kayseri de nerede staj yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim.

 13. tuğçe dağar diyor ki:

  çankırı karatekin üniversitesi meslek yüksek okulu işletme yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim yazın stajımı işlevi yüksek bi yerde yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim…

 14. ümmügülsüm korkmaz diyor ki:

  iktiat mezunu olacam seneye iş bulmam lazım ama önce staj yapmalıyım maddi durumum yok lütfen bana yardım edin

 15. fatma dönmez diyor ki:

  istanbul üniversitesi çalışma ekonomisi 1. sınıf öğrencisiyim staj yapmak istiyorum

 16. serdal diyor ki:

  ben bır dıs tıcaret bolumun ogrencısıyım staj yerı arıyorum

 17. akın diyor ki:

  ben kamu yön 2,sınıf öğrencısıyım adam gıbı iş bulursam okulu bıle bırakabılırım.hem arkadaslar buralarda form falan mı var herkes burda iş arıyo:))

 18. Safa diyor ki:

  Elektronik öğrencisiyim kayseride staj arıyorum yazılım ağırlıklı olması tercihim olmazsa diğer dallarda olur

 19. nalin diyor ki:

  maliye 3.snf ögrencisiyim staj yapmak istiyorum staj icin yardimci olabilecek var mı?

 20. ayten diyor ki:

  Ziraat Mühendisliği okuyorum. 3.sinifim. .staj yapmam gerekli yardimci olabilecek varmı?


Ekonomi    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,timurtaş hoca hangi cemaatten,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler aydin turbanli escort,multinet mazot,bandirma escort,ogm yangıncı alımı,kefen hangi kumaştan yapılır,buyukgotresmi,kayisdaginda haber,mahkumlara af müjdesi,kayseri orusbu,turgutluda son dakika,beşiktaşta ligde ençok gol atan oyuncu,bulvar magazin,fırat çakıroğlunun nişanlısı beyza,mecliste af varmı 2016,whatsapp çıplak fotolari,ssk geriye dönük borçlanma son dakika,turbanli buyuk kalca g,türkücü zara evlımı,denizli narkotik haberleri,5 yargı paketi denetimli serbestlik son dakika 2016,ciplak turkler sasursuz,olgun bayan ciplak foto,çıplak resim fotoları,yalova son dakika trafik kazaları,sümeyye erdoğan evli mi 2014
83