En personel iş arayan şirketler listesi

Reklamlar
İnşaattan finansa kadar farklı sektörlerdeki şirketler eleman avına çıktı. Son bir haftada 20 bin eleman ilanı verildi. Şirketler arasında stajyer arayan da var, müdür de…

Devler ava çıktı, son bir haftada 20.000 kişilik eleman ilanı verildi.. İşte en çok eleman arayan 7 sektör ve iş sahibi olmanın ipuçları!
Krizin etkilerini üzerinden atmaya başlayan şirketler, yıl sonu geldi demedi, eleman alımına ağırlık verdi. Sadece Kariyer.net’de  son bir haftada 17 bin 200 eleman ilanı yayınlandı. Şirketler sadece İstanbul, Ankara ve İzmir’le sınırlı kalmadı, Ağrı’dan Nevşehir’e Bitlis’den Bingöl’e müdürden stajyere satış elemanından uzmana kadar farklı pozisyonlar için eleman avına çıktı.

Yeni yıla yeni işle girmek isteyenler, bu haberi okusun!
Tekstil sektöründe 1.636 kişiye ihtiyaç var
Son bir haftada 1.636 eleman avına çıkan sektör, mağaza müdürü, tekstil mühendisi, dikiş operatörü, mağaza satış elemanı, yönetici adayı, teknik müdür, insan kaynakları uzmanı, CNC operatörü, kasiyer, modelist, kumaş planlama sorumlusu, kalite kontrol sorumlusu, müşteri temsilcisi, mamul depo sorumlusu, satın alma uzmanı, kartela elemanı, sekreter, iş geliştirme mühendisi arıyor. Eleman arayan şirketlerin başında ise l Armani Jeans l Zara l Beymen l Puma l Boyner l Park Bravo lD’S Damat l Mudo l Yargıcı l Kom l La Senza l Desa Deri l Defacto l Süvari Giyim l Koton l Mithat Giyim l Colin’s l Demsa Ticaret l Collezione geliyor. Tekstilde en çok eleman arayan il ise İstanbul.
Bilişimde yelpaze bir hayli geniş
Tekstİlden sonra en çok eleman arayan sektör bilişim sektörü oldu. Son bir haftada 1.476 eleman ilanı veren sektör, bilgi işlem teknikeri, yazılım uzmanı, üretim sorumlusu, kurumsal satış uzmanı, Linux sistem uzmanı, web tasarım uzmanı, veri yedekleme uzmanı, elektronik mühendisi, proje yöneticisi, CRM analisti, ürün yöneticisi, notebook teknisyeni, MS Office eğitmenlerine kadar geniş bir yelpazede eleman arıyor. İstihdam yaratacak şirketlerin başında ise l Koç Bilgi Grubu  l Siemens l Dell l Gold Bilgisayar l Nexum l Bilge Adam l Yemeksepeti.com l iLab Holding l HP geliyor.
İnşaat yurtdışı için eleman arıyor
Son bir haftada 803 eleman ilanı veren sektör, genel müdür, saha mühendisi, denetçi elektrik mühendisi, satış temsilcisi, iş güvenliği mühendisi, insan kaynakları uzmanı, teknik ofis yöneticisi, inşaat mühendisi, mimar, inşaat teknikeri, şube  müdürü, hak ediş uzmanı, pazarlama müdürü, beton santral operatörü, montaj mühendisi, depocu, mekanik işler şefi, ince yapı şefi, proje müdürü arıyor. Eleman arayan şirketlerin başında l Güriş l Enka l Alarko l Sinpaş l Varyap lAğaoğlu Şirketler Grubu l Soyak Holding l STFA l Gülsan İnşaat l Taşyapı l Doğuş İnşaat geliyor. İstanbul ve Ankara’daki ilanlar ağırlıkta olurken, Artvin, Kahramanmaraş, Düzce, Kayseri, Mersin, Tekirdağ, Gaziantep ve Hatay gibi illerde çalışmak üzere de eleman aranıyor. İnşaat sektörü sadece Türkiye’de değil yurtdışında çalışmak üzere de eleman arıyor. En çok Türk eleman arayan ülke ise Libya. Ayrıca Afganistan, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Özbekistan, Rusya, Sırbistan, Katar ve Kazakistan’da da çalıştırılmak üzere de inşaat sektörü eleman arıyor.
Hızlı tüketimde 791 eleman ilanı yer alıyor
l Godiva l Coca-Cola l Kraft l Evyap l Doluca l Frito Lay l Makromarket l Banvit
l Eti l Unilever l Hayat Kimya l Nestle l British American Tobacco l Henkel l Philip Morris l Sütaş
l Şenpiliç  l Barilla l Danone l Henkel başta olmak üzere hızlı tüketimde faaliyet gösteren şirketler
791 eleman arıyor.

Pozisyonlar arasında ise satış temsilcisi, tanıtım elemanı, aşçı, satış sorumlusu, kasiyer, depo elemanı, üretim mühendisi, paket servis elemanı, fabrika müdürü, şarküteri elemanı, üretim planlama mühendisi, gıda mühendisi geliyor. Konya, Mersin, Kayseri, İzmir, Gaziantep, Eskişehir, Antalya, Bursa, Bolu, Malatya, Tekirdağ, Niğde, Ankara ve İstanbul eleman arayan iller arasında bulunuyor.
OTOMOTİV
l Hyundai, l Tırsan, l Ford Otomotiv l Bosch l Doğuş Otomotiv l Nissan l Bayraktar Holding l Daewoo International l Toyota l Türk Traktör l Oyak-Renault l Otokar başta olmak üzere, sektör son bir haftada 657 eleman almak için ilan yayınladı. Kaporta ustası, elektrik mühendisi, motor ustası, servis müdürü, elektronik mühendisi, bakım mühendisi, teknisyen, simülasyon mühendisi, teknik ressam, vardiya amiri, boya ustası, kalite mühendisi, kalıphane operatörü gibi farklı pozisyonlarda çalışmak üzere Ankara, Bursa, Aydın, Antalya, Düzce, Trabzon, Tekirdağ, Konya, Kocaeli, Mersin, Eskişehir, Gaziantep, Bursa ve İstanbul’da ikamet edecek eleman aranıyor.
Finans:  Stajyer, danışman, portföy yöneticisi…
l Sociate Generale l TSKB l YKB l Kuveyt Türk l Eurobank Tekfen l Albaraka Türk l HSBC l Akbank l Garanti Bankası l Groupama l Şekerbank l ING Bank l Koç Finans eleman arıyor. Finans sektörü İstanbul’dan Kilis’e, Adana’dan Isparta’ya, Konya’dan Kayseri’ye farklı iller için son bir haftada 534 ayrı pozisyonda eleman arıyor. Pozisyonların başında ise portföy yöneticisi, uzman, krediler operasyon yöneticisi, BES sertifikalı danışman, müşteri temsilcisi, gişe yetkilisi, hatta stajyer geliyor.
Perakende
l Adidas l Migros l Flo Mağazacılık l Ziylan Grup l CarrefourSA l DiaSA l Öğretmen Çorap l Çilek l Penti l Bernardo l Mudo l Teknosa l Defacto l Koçtaş l Zara l Shaya Mağazacılık l Media Markt l Saturn l LC Waikiki l Deriden l Electroworld l Tesco/Kipa l IKEA l Kahve Dünyası l Komşu Fırın l Ayakkabı Dünyası l Metro l Cash&Carry l Real başta olmak üzere perakende şirketleri 447 ayrı pozisyon için eleman arıyor. Aranılan pozisyonlar arasında satış temsilcisi, mağaza danışmanı, kasiyer, eğitim ve gelişim yöneticisi, beyaz eşya satış temsilcisi, kahverengi eşya satış temsilcisi, güzellik uzmanı, depo ve sevkıyat sorumlusu, santral elemanı, partime satış danışmanı ve satın alma uzmanı yer alıyor. İstanbul, Malatya, Trabzon, Samsun, Nevşehir, Van, Şanlıurfa, Gümüşhane,
Iğdır, Mardin,  Ordu, Bitlis, Bingöl, Ağrı eleman aranan iller arasında.
Zam bekleyen şirketini değiştirsin!
Monster Worldwide  Latin Amerika ve Gelişen Pazarlar Başkanı Rob Brouwer, ‘2011’de de ücret zamları değil, prim sistemi önemini devam ettirecek. Performans primleri ve bonuslar uygulamadaki ağırlıklarını koruyacak. Ücretlerini artırmak isteyenlerin önündeki diğer seçenek ise işlerini değiştirmek olacak’ değerlendirmesi yaptı. Brouwer, ‘Türkiye’de 2011’de ekonomik büyümenin sürmesi ve istihdamın artması bekleniyor. İstihdamdaki artış 2010’daki kadar hızlı artmasa da artış sürecek ve işsizlik oranı yüzde 12 civarında olacak. 2011’de öncelikle bankacılık, perakende, inşaat, taşımacılık, telekom, enerji, turizm, güvenlik, kamu sektöründe istihdam artışı bekliyoruz’ diye konuştu.
Yapı, telekom ve gıda rekor kırıyor
AKŞAM’a konuşan Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, ‘Geçen dönemde yapı, telekom ve gıdada istihdamda rekor kırıldı. Yapı sektörü, en fazla iş fırsatı sağlayan sektörlerin başında, telekom da iki ay üst üste rekor kırmasıyla dikkat çekti. Gıda sektörü ise son aylarda sergilediği yükseliş trendinin ardından son rekoruyla, istikrarlı büyüme sürecine girdi. Bu sektörlerin ekim rakamlarını, bir önceki yılın aynı dönemiyle kıyasladığımızda ise sırasıyla yüzde 77, yüzde 44 ve yüzde 55 oranlarında artış görüyoruz. İstihdamla ilgili verilerimize baktığımızda, yükseliş trendi içinde bir yılın bizi beklediğini söyleyebiliriz. 2011 yılında özelikle yapı, tekstil, bilişim, sağlık, gıda, otomotiv, turizm, üretim, telekom ve finans öne çıkıyor.’
Akşam

15 Kasım Pazartesi 2010  ~ Ekonomi

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: eskişehirde eleman arayan fabrikalar,eskişehir eleman arayan fabrikalar,izmirdeki fabrikalara işçi alımı,eskişehirde işçi arayan fabrikalar,silivride işçi arayan fabrikalar,iş sektörleri listesi,inşaat ustası arayan şirketler,eski,Eskişehir çorap fabrikası,kocaelide işçi arayan fabrikalar,trabzo sofer ariyan tirfirmalari,hatay antakyada ıscı arayan sektorler,adana seyhan civarında bayan eleman arayanlar,işçi arayan tuğla fabrikaları,yurt disinda calistirilmak uzere sofor arayan firmalar,arabistan kaportacı iş ilanları,çorap fabrikaları isim listesi,eleman arayan çorap firmaları,ısparta var yurt dışında eleman arayan firmalar,isparta eleman arayan firmalar,kocaeli civarı lastikci arayan şirket,17 ağustos da adana seyhan civarındaki fabrikalara bayan eleman arayanlar,acil agir vasita kaporta ustasi arayan firmalar,adana real civarında bayan eleman arayanlar,yurtdışışöfürişcisi,adanada baya,adanadaki corap fabrikaları resimleri,ağır vasıta şöför arayanlar antakya,ankara balgatta cayci ariyan firmalar,antakya fabrika iş ilanları,antakya fabrika işçi alımı,antakya isci arayanlar is ilanlari,antakyada kaportaci arayanlar,antakyanın oruspuları,antalya tuğla fabrikaları elemanı,antep tugla fabrıkaları,arabistanda calistirilmak uzere is islanlari,Ateş tugla boyabat eleman arayan,BOLUDA İŞARAYAN 17 YAŞINDAKİLER,boyabat tuğla fabrikaları eleman,Boyabat tuğla fabrikasına işçi alimi,bursa karacabeyde isci arayan fabrikalar,bursada agir vasita ustasi arayanlar,bursada duvar ustaları işarayan,Bursada tugla fabrikasına eleman arayanlar,cayırova yenı mahalle elsiva kiki iş ilani,corap elemani arayan sivasta,çaycı arayan firmalar,çorap elemanı arayan firmalar,çorap işçisi arayanlar,çorap ustası arayan firmalar,duvar ustası arayanlar,elsiva kiki ütü paket isci alimi,ercişte şöför arayan marketler,eskiseherde duvarci isi arayan,eskisehir bayan cayci arayan firmalar,eskisehir corapfabrikasi isci aliyormu,eskisehir de eleman arayan sektorler,eskisehir yeni acilan corap fabrikadi,eskişehirde duvar isi arayan,eskişehirde şöför arayan firmalar,ev ustalarinin wakili eylani,Face,g antep sofor arayan tir firmalari,gazi antep calişan oruspylar,hatay acil sofor arayan fabrikalar,hatay antaky asgir ücüret iş aryorum,Hatay antaky insaat sektöründe işci arayan,hatay antakya bay ıscı arayan sektorler,hatay antakya şoför ilanları,hatay antakyada fabrikalarda isci alimi,hatay antakyada otelerde aşçı elmanı arıyanlar,hatay antkya asgir ücüret fabrika iş aryorum,hatay antkya son dakika haberleri,hatay is sofer,hatay payas fabrikalarina sekreter alimi,hatay payasta tir şöförü arayan şirketler,ısparta acil şöför arayanlar,ısparta civarında ocak işçisi arayan firmalar,ıspartada banauygun iş,is arayan suriyeliler malatya,isci arayan fabrikyeya lokanta ist,isparta civarinda isci arayan sirketler,ispartada soforarayanlar,işci arayantula fabirkasl,işci arıyan fabrıkalar,işçi arayan çorap fabrikaları,işçi arayanlar listesi,kalpen pvc fabrıkaları işçi alımı gazıantep,kaporta ustasi arayan yurtdisi firmalari,kaportaci arayan yurt disi firmalari,kaportaci is ilanlari hatay antakya,klima ustası arayan firmalar,konyada utu iscisi arayan,Kütahyada bayan ilkokul mezunu işçi arayan fabrikalar,lokanta iscisi arayanlar sudi arabistan,Lokantada ısarayan 17 yaşındakiler,malatyada oruspulari,malatyada tas ocagi iscisi arayan sirketler,malatyadan faliyet gosteten oruspular

YORUM YAP

 1. hasan çiftci diyor ki:

  SLM KÜTAHYADAN HASAN YAKLAŞIK 20 YILDIR KENDİŞİMLE MEŞGULÜM E EHLİYETİM VAR VWE ŞİMDİ İSE HAYAT ŞARTLARI BUNU ZORLADIĞI İÇİN MADURUM VE İŞ ARAMATAYIM ARASANIZ TEL NOM 0536 354 44 85 SAYGILARIM LA .

 2. osman sarı diyor ki:

  yaş 37 25 senelık tecrubelı usta aşçı yım lokanta tabılot yemeklerı iyi bılırım artvınlıyım bursa inegöl de oturuyorum heryere gıderım yurtdışida olur şartlar uyarsa 05383826404 selamlar

 3. güzel bir site diyor ki:

  ben fadıl inşat demirci ustasıyım iyi bir şirkete çalışmak istiyorum 5416960408

 4. harun ulusoy diyor ki:

  işaat işcisi hertürlü sıva fayans alçı boya duvar ustası temin ederim 05303852848 tel numaram

 5. murat coşkun diyor ki:

  exsavator ve loder oparatörüyüm sivasta oturym şartlar uygunsa her yere giderm tel 05459741077

 6. lokman eskici diyor ki:

  ağır vasıta şoförüyüm.yurt dışı tecrübem var.mixer tır kırakayak kamyon kullanırım. istanbulda oturuyorum.İŞ ARIYORUM.tlf:0532 510 76 53ve 0555 380 41 92 saygılarımla

 7. yılmaz diyor ki:

  slm ben su tessaat işinde ekibimle beraber çalışıyorum yurtdışında iş arıyorum daha önce rusyada çalışdım 05363509623

 8. aydin diyor ki:

  rusya ekaterinburgta kaliyorum.buralarda herturlu iş ve ortaklik yapmaya hazirim..

 9. geylani polat diyor ki:

  kalıp ve demir ustasıyım 0534 575 73 24

 10. mehmet emin oruç diyor ki:

  slm ben adanadan ikamet ediyorum duvar ustasıyım tuğla ytong bims preket ateş tuğla pres tuğla kaplama her türlü duvar örümü itinayla yapılır yurt dışı firmanızla çalışmak isterim tel.0541 238 91 64 pasaportum var

 11. faruk dal diyor ki:

  şef aşcıyım gsm05363083883

 12. ihsan eren diyor ki:

  slm yemek şirketlerinde işletme müdürü olarak çalıştım iş arıyorum gsm 0535 872 02 96

 13. zafer ç.kaya diyor ki:

  boru ve çelik kaynakçısıyım iş arıyorum her türlü ekip ayarlanır sayı fark etmez

 14. nihat ordek diyor ki:

  16 ben pasta ve baklava her turlu poca ceşitler iş arıyorum ortaklık ta olur yanlız bende sermayem yok iş benden maddiyet ondan numaram 0539 942 30 42 nihat ordek hatay antakya
  YURT DIŞIDA DA OLABILIR

 15. nevzat diyor ki:

  be adana seyhanda oturuyorum lise mezunu yapı insaat ve pvc alimünyum ustasıyım her turlu varım 054172537060

 16. ergin diyor ki:

  slm .not tercihim yurt dısı erlektirik ustasıyım.no.05362623358

 17. haydar doguer diyor ki:

  37 yasındayım corap işinden anlarım ayrıca usta basılıkda yaptım utu paketleme kontorol isinden anlarım bana uygun bır iş

 18. slms diyor ki:

  engelli alımız varmıydı ben ilkokul mevzunuydum iş bulamıyyordum eger yardımcı olursanız sevınırdım ms hastasıydım 42 enlem vardı ama her işi yapabılırım arasanız çok sevınırım …?

 19. Gökhan diyor ki:

  selam ben gökhan 1968 sivas dogumluyum uzun yıllardır kamyon şoförlügü yaptım şuan ise yurtdışında acil iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim saygılarımla…tel:05333362410

 20. musa koç diyor ki:

  selamın aleyküm ben musa koç 12 yıllık oparatörüm yurt dışında calışmak istrim altyapı yol taş ocagı tecrubem var tl 0541 638 81 20

 21. Kenan diyor ki:

  Ben israilde klima ısı yapıyorum klima tasaronnu arayan firmalar

 22. köksal öztürk diyor ki:

  selam 20 senedir mobilya pvc montaj işi ile uğraşıyorum..tel 0536 874 74 35

 23. ercan aydemir diyor ki:

  2.1.1968 doğumluyum ve aynı zamanda elk. teknisyeniyim. 18 yıl elk. malz (tel. kb.) imalat, toptan ve taahhüt işi yaptım ve iflas ettim. 5 yıldır antalya ve bursada otellerde otel ve gn. müd. ayrıca rest. müd. v.s. idari ve yöneticilik yaptım. uygun gördüğünüz departmanda çalışmak istiyorum. ana okulu ve uni. isviçrede okudum. ayrıca ank. uni. (almanca) okudum. isviçre flemencesi ve almancam ana dilim gibi. ingilizcem çok iyi sayılır. fransızcam iyi gibi. az italyancam var. saygılarımla

  • sedat diyor ki:

   slm biz 3 arkadasiz kaporta boya mekanik ustalariyiz biz yurt disinda calismayi dusunuyoruz suan suudi arabistanda calisiyoruz yakin zamanda birakacagiz 00966565438403

 24. ercan aydemir diyor ki:

  2.1.1968 doğumluyum ve aynı zamanda elk. teknisyeniyim. 18 yıl elk. malz (tel. kb.) imalat, toptan ve taahhüt işi yaptım ve iflas ettim. 5 yıldır antalya ve bursada otellerde otel ve gn. müd. ayrıca rest. müd. v.s. idari ve yöneticilik yaptım. uygun gördüğünüz departmanda çalışmak istiyorum. ana okulu ve uni. isviçrede okudum. ayrıca ank. uni. (almanca) okudum. isviçre flemencesi ve almancam ana dilim gibi. ingilizcem çok iyi sayılır. fransızcam iyi gibi. az italyancam var. saygılarımla ( 0539 – 217 27 86 )

 25. doğan günay diyor ki:

  slm inş kalıpçı ustasıyım rusyada gama lukova mesa nurol inş çalıştım yurtdışında iş arıyorum saygılarımla 0536 692 63 51

 26. cabbar serin diyor ki:

  ben agirticari basteknisyeni olarak calismak istiyorum ()

 27. latif diyor ki:

  17 yıllık tecrübeli bay aşcıyım. Bun un 7 yılını yurtdışında çalıştım.Aşcılık sertifikam vardır.Yurtdışında çalışmaya engelim yoktur saygılarımla

 28. ramazan diyor ki:

  e sınıf eyletim var şöverım şöver arıyanlar arasın mardın kızıltepe

 29. kamber diyor ki:

  20 senelik inşaat ustasıyım iş arıyom yurt dışı tercümem var 05376450504


Ekonomi    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,hava durumu 1 aylık,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,timurtaş hoca hangi cemaatten,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler king boks hangi kanalda yayında,pkklıların anlatımları,sahilde çıplak japon kadın resimleri,ciplak kadin resimleri indir,2022 maasi yatan iller,hadisenin çiplak fotolari,deniz akkaya eski hali,kıredi sıcıl affı yasası TBMB den cıktımı,12 cadde sincan devlet hastanesi kadın doğum doktor listesi,ankara kırıkkale yolunda trafik kazası son dakika,son dakika fındık fiyatı haberleri,sigorya oncesi dogumlar emeklilikte sayilacak yasa cikacakmi,uzman erbaş hakkında son haberler,türbanlı foto galeri,En guzel sekso turbanlıbayanlar ankara ici,maltepe fındıklı son dakika haberleri,adanada deprem bugun,sizden gelen turbanli fotoğrafları,küçük kız bacak resimleri,sezercik şimdiki hali,adana cebrail kardas altin vurus oldu,nurettin sofi kimdir hayatı,ssk öncesi doğum borçlanması son dakika 2016,serum takilmiz kizlar,ölmüş insan görüntüleri
84