İETT, yaşlıların seyahat kart süresini uzattı

İETT, yaşlıların seyahat kart süresini uzattı

İETT, halen kullanımda olan 2009 yılı 60 yaş üstü seyahat kartlarının kullanım süresini 30 Eylül 2010’a kadar uzattı.

İETT Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, günlük olarak 1500 dolayında indirimli 60 yaş üstü seyahat kartı üretildiği belirtildi.

Ayrıca, 60 yaş üstü seyahat kartı başvurularının, İETT’nin resmi internet sitesinden yapılması halinde kartların, başvuru sahiplerinin beyan ettiği adrese iadeli taahhütlü olarak gönderildiği duyuruldu.

Açıklamada şöyle denildi:

”Hedefimiz, bütün ulaşım ağını modern bir hale getirirken, ulaşımda kullanılacak seyahat kartlarını da zamanın gereği olarak yenilemek, yenilenen seyahat kartlarını da hak sahiplerine güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktır. Bunu yaparken bütün seyahat kartı talep edenleri olduğu gibi yaşlılarımıza da sahip çıkmak ve onlara hizmetin en kalitesini sunmaktır.”

AA

9 Temmuz Cuma 2010  ~ Ekonomi

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: 60 yaş üstü indirim kartı nereden alınır,iett yaşlılık kartı nasıl alınır,yaşlılık kartı,iett emekli indirim kartı,iett 60 yaş üstü indirim kartı nasıl alınır,yaşlılık kartı nasıl alınır,iett yaşlılık kartı,sosyal kart iett,yaşlılık indirim kartı,iett emekli kartı,iett yaşlılık indirim kartı,emekli akbil nasıl alınır,65yas ustu indirimlu iett akbil,istanbulda 60 yaş kartı nerelerde çıkarılıyor,IETT emekli akbili,iett yaşlı paso nerden alinir,İett yaşlılık sınırı akbil kart sınıri,indirim yaş sınırı kaç akbilde,indirimli akbil yaslilik,yhs-fullyhosted_003,yaşlılar için iett kartı,yaslilik kartı,yasli akbil 60 yas,kadinlara 60 yas ustu otobus karti,izmir kadinlarda otobus emeklilik karti,istanbul yaşlılık nereden alınır,ist 60 yas otobus icin indirimli kart nerden alabiliriZ,iett yasli kart basvuru,iett indirimli kart yaş sınırı,emekli akbil başvurusu,bayanlar icin indirimli iett kart kac yas siniri,65 yaş üstü akbil nerden alınır,60yaşüstü kartları nereden alınır,60yaşindirim,60 yaş kartı nasıl alınır istanbul,60 yaş kadinlar iett,60 yaş indirim kartı başvuru nereye,60 yas kartı nereden çıkarılır,emekli icin akbil karti nereden alinir,emekli iett karti,iett emekli akbili,iett 60 yaş üstü indirim kartı başvuru,iett 60 yaş ulaşım indirimi,iett 60 yaş indirmi,iett 60 yaş indirim kartı başvuru,emeklilere indirimli akbil,emekliler indiimli akbilde yas siniri garmi,emekli indirimli kart,60 yaş indirim kartı başvuru

YORUM YAP

  1. perhan çetiner diyor ki:

    annem 1935 doğumlu. indirimli kartı var. ama evin içinde kaybetmiş bulamıyor. yaşlılıktan bazende hatırlamıyor. tekrar çıkartabilmesi için ne gerekiyor. bundan önceki kartını internetten eve teslim olarak almıştık. tekrar internetten alabilmemiz için ne gerekiyor. vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ediyorum. annemin ismi fatma çetiner. bilgileri sizde var. isterseniz bakabilirsiniz.

  2. muhterem tamcı diyor ki:

    11.10.1953 doğumluyum nezaman kart alırım 05357759482

  3. sevgi yüksekten diyor ki:

    60 yaş üstü otobüs kartı


Ekonomi    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,hava durumu 1 aylık,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,erhan mete kimdir muzzez ersoy tayyip erdogan,bağkur prim affı meclisten geçtimi,mersin hal portakal fiyatları,torba yasa yas bekleyene son dakiks,erbil eskort,kapalı cıplaklar gorsel,lc waikiki sabah kacta aciliyor,hayrunnisa gül boyu kaç,dun gece deprem oldu,türkiye hangi silahları satıyor,çözüm sürecininsonunda cezaevindekilere af varmı?,emeklilikte yaş mağduru,yesil kartlilara herhangi yasal bi ceza varmi,Gkk hakınta ilestirme oltumu,kızlar nasıl azdırır,hurma fiyatları 2015,rokettubenokıa,ciraklik sigortasi gundemdemi,kayseri sivaslılar derneği toki kura sonuçları 2015,Gkk hakınta gelisme,ek gösterge artışı var mı 2015,meydan gazetesi fıyatı ne olacak,ünüversiteli çıplak kızlar,mersinbelediyesicopculeri,esrefziyaterzi
76