Kılıçdaroğlu’na da ceza affı müjdesi!

Reklamlar
Borçların yapılandırılmasına yönelik yasa kapsamına adres değişikliğini bildirmeme cezası da girdi. Adres değişikliği nedeniyle oy kullanamayan CHP lideri yasadan yararlanabilecek

Nevin Bilgin’in haberi
Vergi ve prim borçlarına yönelik başlayan borçların yeniden yapılandırılmasında kapsam genişledi. İçinde ekonomiyle ilgili pek çok düzenlenin yer alacağı Torba Kanun teklifine adres değişikliğini bildirmeme cezaları da girdi.
Kapsama alınan en son ceza CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da çok yakından ilgilendiriyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son yapılan referandumda adres değişikliğini bildirmediği gerekçesiyle oy kullanamamıştı.
Kılıçdaroğlu’na nüfus müdürlüğünün uyarıda bulunduğu ve ceza göndermediği de ortaya çıkmıştı. Son düzenleme yasalaştığında Kılıçdaroğlu’nun da olası cezası af kapsamına alınmış olacak.
CANİKLİ: ÜZERİNDE ÇALIŞILIYOR
Üzerinde çalışmalar süren torba yasa taslağında, emlak vergileri, sigorta primleri, elektrik, su borçları ve faizleri, trafik cezalarının borçları ve faizleri gibi borçlar ve faizlerde indirime gidildiği gibi borçlar da yeniden taksitlendirilecek.
AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, teklif konusunda çalışmaların sürdüğünü belirterek, teklifin içinde trafik cezalarının faiz indirimlerinin de yer alacağını söyledi. 
2B kapsama girdi
‘2B’ orman arazilerine ilişkin düzenleme de torba teklifin içinde yer alacak. Bu arada orman arazilerine verilen tapuyla ilgili düzenleme konusunda çalışma yapılıyor.
Buna göre orman arazilerine verilen tapunun daha sonra iptal edilenler ve devletin kendi mülkü diye vatandaşa sattığı, parasını aldığı daha sonra tapusu iptal edilenleri ilgilendiriyor.
Teklifle ortaya çıkan sorunun çözümlenmesi ve bedelsiz şekilde teslimi hedefleniyor.
star

9 Kasım Salı 2010  ~ Ekonomi

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: adres değişikliği cezası affı,adres bildirimi cezası affı,ceza indirimi varmı,ceza indirimi yasası 2011,adres bildirmeme cezasına af geldimi,adres bildirmeme cezası affı,ceza affı varmı,ceza indirim yasası 2010,hapis cezalarına af 2011,mahkumlara ceza indirimi 2011,mahkumlara ceza indirimi,2011 mahkumlara ceza indirimi,mahkumlara ceza indirimi varmı 2011,yeni anayasada ceza indirimi varmı,adres bildirmeme cezası,uyuşturucu para cezaları affı,torba yasasında mahkumlara af varmı,adres beyanı cezası affı,2015torba yasasında mahkumlara ceza indirimi varmı,adres bildirim cezası af,adres değişikliği ceza affı,adres bildirimi için af varmı,adres değişikliği cezası affı 2014,kılıçdaroğlu en son ceza,indirimde hangi mahkum nasil yararlanacak,yeni cezaindirimi mujdesi,Yerbeyanina af geldimi,kılıçdaroğluna ceza,yeni cezaindirim mujdes,Torba Yasada Son Durum 2014 ceza indirimi varmı,torba yasasında ceza affı varmı,nufus cezaları torba yasada af varmı,nüfus kayıt cezası affı,torba yasada nüfus cezalarına af varmı,Yasalaşan torba yasada adli para cezası affı varmı,torba yasada nüfüs afları,nufus borcu cezasina af geldimi,adres değişikliği affı,adres bildirmeme cezası affı 2014,adli para cezasına af varmı,adres bildirimi cezası faizi,adres beyanı cezası affı 2016 son durum,adli para cezası affı 2014,ADLİ PARA CEZALARINDA AF VARMI,adli para cezalarına af,5 paketde mahkuma ceza affı varmı,adres bildirmeme cezası affı varmı,adres bildirmeme cezasi affi,adres bildirmeme cezasi affi 2016,af geldimiceza evi,adres değişikliğini bildirmemenin cezası,adres değişikliği cezasına indirim var mi,adres değişikliği cezası affı 2015,adres değişikliği cezası 2016,adres değişikliği cezalarına af geldi mi,adres değişikliği bildirimicezasi nedir 2016,adres cezaları son haber,2016 Adres değişikliği cezası

YORUM YAP

  1. tamer dağlıoğlu diyor ki:

    hapis cezası vermeyin hep sizee

  2. tamer dağlıoğlu diyor ki:

    kader mahkumlarınada af verinnn

  3. erdo diyor ki:

    AF İSTİYORUZ AAAAAAAAAAAAAAAAAAAFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF AF ALLAH AŞKINA …………


Ekonomi    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,hava durumu 1 aylık,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,timurtaş hoca hangi cemaatten,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler restorex hangı ulkenın malı,13 yasinda baba olan cocugun son hali,ankara cinayeti son dakika,askerligin dusmesiyle ilgili haberler,avcılar cinayet haberleri,erzurum avm kaçta kapanıyor,gögüs resimleri,erotik turbanlı bayanlar,sera tokdemir ciplak,ceza indirimlerinde son durum,çumra haber,500 kilo hayvani,alsancaktaki masaj salonları,antakya barajında öldürülen yılan,2 el laguna taksitle,hdp li sanatçılar,Yeni haber kocaelinde kar yagışı varmı,torba yasa sigorta öncesi doğum borçlanması,trafik ceza affi,toki kayseri 2015,kelle paça yüksek tansiyon,Ankara lıselı kız resımlerı,şoray uzun saç ektirdi,torba yasa sigorta öncesi doğum borçlanması,travestilerin çıplak fotoları
83