Bünyamin Sürmeli’den hava durumu

Reklamlar

Bünyamin Sürmeli'den hava durumuMarmara’da hava parçalı bulutlu Edirne çevreleri yağış alıyor. Yüzde 60(lardaki nemle 35-37 derecelerdeki sıcaklık bunaltabilir. Sıcaklara dikkat. Pazartesi bulutların artışı sıcaklığı da 2-3 derece düşürecek.

Ege’de rüzgar orta kuvvette iniyor. Hava az bulutlu. Sıcaklık Denizli çevrelerinde 37 dereceyi görüyor. Pazartesi İzmir çevrelerinde bölgesel yağış görülebilir.

Akdeniz önümüzdeki 3-4 gün az bulutlu ve güneşi bolca görerek geçirecek. Sıcaklık 35 derecelerde rüzgar Doğu Akdeniz’de ara ara kuvvetli esecek.

İç Anadolu’da da hava az bulutlu ve açık. Pazartesi Ankara Eskişehir çevrelerinde parçalı bulutlar oluşacak. Bu bulutlar sıcaklığı düşürmüyor aksine 1-2 derece artırıyor.

Karadeniz parçalı az bulutlu. 30-31 derecelerde sıcaklıklar var. Pazartesi Bolu çevreleri Salı ise Bolu ve  Trabzon dolayları yağış alacak.

Doğu Anadolu’da sağanak yağışlar bekleniyor. Yağış pazartesi kesiliyor ve bulutlarda salı günü iyice azalmış olacak. Sıcaklıksa adım adım artıyor.

Güneydoğu semaları az bulutlu ve güneşli 38-39 derecelerdeki sıcaklık haftaortasında 42-43 dereceleri görebilecek, dikkat.

25 Temmuz Pazar 2010  ~ Güncel


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,erhan mete kimdir erkek kadın sevişme youtube,yılda kaç kişi hacı oluyor,dolar ne kadar çiktimi,bu hafta ölen ünlüler,yargıtay ön inceleme ne demek,başka şehirde oy kullanabilirmiyim,bingöl de genel evi nerede,zebraların çiftleşmesi,atların çiftleşmesi eşeklerin üremesi video,devlete çalışanlara kadro,birecik haber,2015 matrah artırımı ne oldu,hılmıcem ıntepe,puan tur umre şikayet,günel in boyu kaç,gullu biyografi,malatya da motorlu kaza,ünlülerden kim öldü,atla ilisgiye kiren kadin,ikizler erkeğiyle nasıl konuşulmalı,iri göğüslü kadın resimleri,tayyip erdoganin 10 mayıs annelere ozel suprizi nedir,Askerlik düsüyor haziran 2015,HDP secimicin hazineden para aliyormu,ikbal gürpınar kaç evlilik yaptı
80