Dila Hanım 12. bölüm – fragman

Reklamlar
Dila Hanım 12. bölüm - fragman

Rıza’nın Dila’ya olan aşkı ve ilgisi devam etmektedir. Dila’nın annesi Eren Hanım bu ilgiden rahatsızlık duymaktadır.

Ve Rıza’yı Dila’dan uzaklaştırmak için bir şeyler yapmak ister. Selamoğlu konağında ise Melike ile Gurbet arasındaki gerginlik sürer. Gurbet, Melike ile Haydar arasındaki bir konuşmaya tanık olur. Böylece ileride lehine kullanabileceği bir kozu eline geçirmiş olur. Dila ile Azer arasındaki tansiyon iyice yükselir. Dila, Azer’in tehditleri karşısında çok akıllıca bir taktik uygulayarak kayınbiraderini zor durumda bırakır. Fakat Azer’in pes etmeye niyeti yoktur. Dila’nın bir açığını bulmaya kesin kararlıdır.

Azer bir yandan da Fatma ile ilişkisine devam etmektedir. İşler artık çığırından çıkmak üzeredir. Hülya, Metin’den yüklü miktarda para koparmak için bir oyun tezgahlar. Ama hiç beklemediği bir sonuçla karşılaşır. Rıza son bir kez konuşmak için Dila’nın karşısına çıkar. Fakat o sırada yaşanan bir gelişme herkes için büyük bir sürpriz olacak ve hepsinin hayatını değiştirecektir.

Dila Hanım 12. bölüm – fragman…

7 Aralık Cuma 2012  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALARGüncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,erhan mete kimdir çelik iş sendikası son dakika haberleri,hılmıcemın kız arkadaşı,güzel meme foto,haberler nizip cinayet,taşeron güvenlik akp,tire\de son dakika haber,hayvanlarla bayanların çiftleşmesi,secimden sonra af varmı,secimden sonra af varmı,sgk emeklisine banka promosyonu yeni haber varmı,nihat hatipoğlu eşi,ciplak bayan resimleri indir,rokettube mp4 çevirici,son dakika kadirli,nüfus dairesi cumartesi açık mı,askerlik ile ilgili haberler,izmir torbalı trafik kazası son dakika,mihriban akgül ablası kimdir,2 yıllık özel üniversitelere nasıl girilir,çorum bankalardan satılık daireler,tolga çevik öldü mü,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,ankara da hava durumu kac gün yağacak,suriyeli genc kizlar fotolari,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin
81