HSYK’ya 21 katlı yeni hizmet binası

Reklamlar
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), 22 Ekim 2010 tarihinden itibaren yeni hizmet binasında çalışacak. HSYK’nın, Adalet Bakanlığının Gazi Mahallesi’ndeki 21 katlı ek binasına taşınması kararlaştırıldı.

Adalet Bakanlığının Milli Müdafa Caddesi’ndeki ek binasında çalışmalarını sürdüren HSYK’nın, Adalet Bakanlığının Gazi Mahallesi’ndeki 21 katlı ek binasına taşınması kararlaştırıldı.
Anayasa değişikliğiyle HSYK’ya bağlanan Teftiş Kurulu da aynı binada çalışacak.
Adalet Bakanlığının Gazi Mahallesi’ndeki binasında hizmet veren Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Teknik İşler Daire Başkanlığı ve Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı da başka binalara taşınacak.
HSYK’nın yeni binasında 22 üye için makam odaları, genel sekreter odası, HSYK sekretaryası ve HSYK’nın büro işlerini yürütecek personel bulunacak.
Gazi Mahallesi’ndeki binada HSYK için hazırlıklara başlanırken, 21 katlı binanın iki cephesine de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu tabelası asıldı.
AA

14 Ekim Perşembe 2010  ~ Güncel


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,erhan mete kimdir ankara konya karayolunda trafik kazası,hilmicem ve sevgilisi,max bedava çubukları 2015,clplak bayan resmi,erdognun 2015 askerlikle ilgli knusmasi,başbakan ormanda geçici çalışan işçilere kadro var mı,erdognun 2015 askerlikle ilgli knusmasi,106 topçu alayi islahiye gaziantep,ahu tuğba tanga,hayvan ıthalatı 2015,olecek bir hastann sevdiklerine sitem siiri,maymunla ilişkiye giren kadın video,selahattin demirtaş ALEVİMİ,g k k ile ilgili son haber,denizlide vefat edenler,yurtdisindan turkiyede araba nekadar durur,torbalı trafik kazası,askerlikle ilgili son haberler düşecekmi,Kacak evlere Su elektirik affı oldu mu,Sağlıkta çalışan taşeronakadro varmı,beledıyelerde calısan taseron ıscılerın son dakıka haberlerı,Beren saat açık meme resimleri,yeşilkart cocuk maaş,kaçak silah satışı,afyon çobanlardaki cinayet
81