İstanbul’da İnanılmaz Olay!

Reklamlar
Çıplak Fotoğraf Çekip Zorla Senet İmzalatan Çete, Öğrencilerin Kaldığı Evi Bastı.

İstanbul, (DHA)

Antalya’da, üniversite öğrencilerine, bir otomobil alım satımı sonrasında yaşanan anlaşmazlık neticesinde zorla senet imzalatıp çıplak fotoğraflarını çeken şebeke, parayı tahsil için geldikleri İstanbul’da öğrencilerin kaldığı evi bastı. Bir öğrencinin bıçaklandığı, iki öğrencinin de darp edildiği olayda komşuların polis çağırması üzerine saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Yeditepe Üniversitesi’nde öğrenim gören Antalyalı Mert Ş. ile Çağlar E., geçtiğimiz günlerde, Antalya’da, otomobillerini modeli yüksek bir otomobille geçici olarak takas etti. Öğrencilerin değiştirdiği otomobil, evlerinin önünde park halindeyken, ruhsat sahibi tarafından alındı. Geçici olarak takas yaptıkları otomobilin evlerinin önünde ruhsat sahibi tarafından alınması üzerine öğrenciler, otomobili kendilerine veren şahıslarla karşı karşıya kaldılar. Otomobili takas yapan şahıslar, ruhsat işlemleri ile ilgili 10 bin lira alacakları olduğunu öne sürerek öğrencilere baskı yapmaya başladı. Öğrenciler parayı ödememekte ısrar edince şebeke, iki öğrenciyi kaçırarak bir evde uygunsuz halde fotoğraflarını çekip 15 bin liralık senet imzalattı. Okulların açılmasıyla İstanbul’a gelen öğrenciler, Çağlayan’da bir daire kiraladı.

Dün akşam saatlerinde eve gelen 4 kişilik bir grup, parayı tahsil etmek istedi. Öğrencilerden olumsuz yanıt alan şahıslar içeri girerek evde bulunan 3 öğrenciyi darp etti. Darp ve işkenceye maruz kalan öğrenciler bir boşluktan yararlanıp evden kaçtı. Öğrenciler komşulara sığınırken, vatandaşlar polise haber verdi. Vatandaşların polise haber verdiğini fark eden saldırganlar olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

Vücutlarının çeşitli yerlerinden bıçak darbeleri alan ve darp edilen öğrenciler, olay yerine gelen iki ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Elinden yaralı bir öğrencinin sığındığı bir esnaf, öğrencilere Antalya’da zorla senet imzalatıldığını ve ardından öğrencilerin İstanbul’a geldiklerini söyledi. 4 kişinin senetleri tahsil etmek için kaldıkları evi bulduklarını belirten esnaf, “Telefon etmişler, küfürleşmişler. Onlarda buraya geliyor. Evlerinde dövüyorlar çocukları. 4 öğrenci var. Gelen 5 kişi. Silah yok. Sadece dövüyorlar, birinin eli yaralı, bıçak kullanmışlar. Elini bıçakla kesmişler. Üç kişi içerdeymiş. Biri yaralıydı, bakkala geldi. Ambulans çağırdık” diye konuştu.

(Doğan Haber Ajansı) 38 dakika önce..
[2322629]

15 Ekim Cuma 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: istanbulda olan olaylar,istanbulda bıçaklanma,istanbul da olan olaylar,bugünkü olaylar,istanbulda bicaklanma,bugunku olaylar,istanbulda bugun yasanan olaylar,istanbulda bugün olan olaylar,istanbuldaki olaylar son dakika,bugun yasanan olaylar,istanbul\da bicaklanma,istanbulda dün olan olaylar,istanbuldaki bugünkü olaylar,istanbuldaki olaylar,bıçaklanma,bicaklanma,yeni olaylar,bugunki olaylar,dun olan olaylar,dün istanbul\da olan olaylar,ist olaylar,istanbul fatihde dun bicaklanma olayi,istanbul\da bugün olaylar,istanbul\da bugün yaşanan olaylar,istanbul\da bugünkü olaylar,istanbul\da yaşanan olaylar,istanbulda bugünkü olaylar,istanbulda olay son dakika,istanbulda olaylar,istanbulda yaşanan olaylar bugün,istanbuldaki bugunku olaylar,bu gunku olaylari,bu günkü olaylar,bugun istanbulda bıcaklanma,bugun istanbuldaki olaylar,bugun olaylar,bugunku ollaylar,bugunkuollaylar,bugün olan haberler,bugün olan olaylar,bugün olaylar,bugünki olaylar,bugünkü olay,bugünkü olaylar istanbul,BÜKÜNKÜ OLAYLAR,dun bicaklanma,dun gece istanbul olaylari haber,dun istanbul\da yasanan olay,dun istanbuldaki olaylar,dun olan olay,dun siirtte olanolay,dun yasanan olaylar,dün gece istanbulda olan olaylar,dün geceki olaylar,dün istanbulda olan olaylar,dün istanbulda yaşanan olaylar,dün olan haberler,dün olan olaylar,Ist bugun yasanan olaylar,ıstanbul da olan olaylar,ist da bugunku olaylar,ist da olan olaylar,ist gaziosman paşa mah dün saat 17 00 olan olayı,istabulda bıçaklanma olaylari son dakika,istan bulda dun olan olaylar,istanbul bıçaklanma olayları,istanbul da ki olaylar,istanbul olay haber,istanbul olaylar,istanbul\da bicaklanma dun,İSTANBUL\DA BUGÜNKÜ ÖLAYLAR,istanbul\da dün geceki olaylar,istanbul\daki olaylar,istanbulda bıçaklanma olayı,istanbulda bıçaklanma olayları,istanbulda bicaklanma dun gece,istanbulda bicaklanma olayi son dakika,istanbulda bu gün yaşanan olaylar,istanbulda bugun olan olaylar,istanbulda bugün olaylar,istanbulda bugün yaşanan olay,istanbulda çıkan olaylar,istanbulda dün gece yaşanan olaylar,istanbulda olan haberler,istanbulda olan olay,istanbulda olan olaylar dün ve bugün,istanbulda olan olaylar son dakika,İstanbulda olay,istanbulda olay bugun,istanbulda olaylar dun gece 20150523,istanbulda son olay,istanbulda son olaylar,istanbulda yaşanan olay,İstanbulda yaşanan olaylar,istanbulda yaşanan son olaylar,istanbulda yeni olan olaylar,istanbulda yeni olaylar,istanbuldaki olay,istanbuldaolan olay,istanbulsonolay


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,koç lisesi taban puanı 2010 tirnak cokmesi,mhp\li ünlü sanatçılar,son dakika gkk haberleri 2015,af ceza indirimi,malatya da satilik s plaka,rüştü asyalı öldümü,af çıktımı,berk ciller siyasete donecekmi,50kg unfiyati,ankara\da elektrik kesintisi son dakika,oruspu telefon numarasi ve fotosu,gkk hakları 2015,canlı hayvan kesım kaçlıra,bodrum yalıkavak kazası,manisa cinayeti son dakika,at çiftleşme video,kış sert geçecek,gkk hakları 2015,şereflikoçhisar yolunda trafik kazası,bülent ersoy öldü mü,gkk hakları 2015,2015 ceza indirimi,günü dolupta yaşı bekleyen emeklilerin son durumu,son dakika haberi diyarbakır\da 47 terörist öldürüldü,üniversite harçları yıllık mı
79