İstanbul’da İnanılmaz Olay!

Reklamlar
Çıplak Fotoğraf Çekip Zorla Senet İmzalatan Çete, Öğrencilerin Kaldığı Evi Bastı.

İstanbul, (DHA)

Antalya’da, üniversite öğrencilerine, bir otomobil alım satımı sonrasında yaşanan anlaşmazlık neticesinde zorla senet imzalatıp çıplak fotoğraflarını çeken şebeke, parayı tahsil için geldikleri İstanbul’da öğrencilerin kaldığı evi bastı. Bir öğrencinin bıçaklandığı, iki öğrencinin de darp edildiği olayda komşuların polis çağırması üzerine saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Yeditepe Üniversitesi’nde öğrenim gören Antalyalı Mert Ş. ile Çağlar E., geçtiğimiz günlerde, Antalya’da, otomobillerini modeli yüksek bir otomobille geçici olarak takas etti. Öğrencilerin değiştirdiği otomobil, evlerinin önünde park halindeyken, ruhsat sahibi tarafından alındı. Geçici olarak takas yaptıkları otomobilin evlerinin önünde ruhsat sahibi tarafından alınması üzerine öğrenciler, otomobili kendilerine veren şahıslarla karşı karşıya kaldılar. Otomobili takas yapan şahıslar, ruhsat işlemleri ile ilgili 10 bin lira alacakları olduğunu öne sürerek öğrencilere baskı yapmaya başladı. Öğrenciler parayı ödememekte ısrar edince şebeke, iki öğrenciyi kaçırarak bir evde uygunsuz halde fotoğraflarını çekip 15 bin liralık senet imzalattı. Okulların açılmasıyla İstanbul’a gelen öğrenciler, Çağlayan’da bir daire kiraladı.

Dün akşam saatlerinde eve gelen 4 kişilik bir grup, parayı tahsil etmek istedi. Öğrencilerden olumsuz yanıt alan şahıslar içeri girerek evde bulunan 3 öğrenciyi darp etti. Darp ve işkenceye maruz kalan öğrenciler bir boşluktan yararlanıp evden kaçtı. Öğrenciler komşulara sığınırken, vatandaşlar polise haber verdi. Vatandaşların polise haber verdiğini fark eden saldırganlar olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

Vücutlarının çeşitli yerlerinden bıçak darbeleri alan ve darp edilen öğrenciler, olay yerine gelen iki ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Elinden yaralı bir öğrencinin sığındığı bir esnaf, öğrencilere Antalya’da zorla senet imzalatıldığını ve ardından öğrencilerin İstanbul’a geldiklerini söyledi. 4 kişinin senetleri tahsil etmek için kaldıkları evi bulduklarını belirten esnaf, “Telefon etmişler, küfürleşmişler. Onlarda buraya geliyor. Evlerinde dövüyorlar çocukları. 4 öğrenci var. Gelen 5 kişi. Silah yok. Sadece dövüyorlar, birinin eli yaralı, bıçak kullanmışlar. Elini bıçakla kesmişler. Üç kişi içerdeymiş. Biri yaralıydı, bakkala geldi. Ambulans çağırdık” diye konuştu.

(Doğan Haber Ajansı) 38 dakika önce..
[2322629]

15 Ekim Cuma 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: istanbulda bıçaklanma,istanbulda olan olaylar,istanbul da olan olaylar,bugünkü olaylar,istanbulda bicaklanma,istanbuldaki olaylar son dakika,istanbuldaki bugünkü olaylar,bugunku olaylar,istanbul\da bicaklanma,istanbulda dün olan olaylar,istanbuldaki olaylar,ist olaylar,istanbulda olaylar,istanbulda bugünkü olaylar,istanbulda bugun yasanan olaylar,istanbul fatihde dun bicaklanma olayi,istanbul\da bugün olaylar,istanbul\da bugün yaşanan olaylar,istanbul\da yaşanan olaylar,dün istanbul\da olan olaylar,istanbulda yaşanan olaylar bugün,istanbuldaki bugunku olaylar,bıçaklanma,bugunki olaylar,yeni olaylar,bicaklanma,istanbulda bugün olan olaylar,istanbuldaolan olay,istanbulda olan olay,İstnbulda bugünkü olayar,siirtteki bıçaklanma olayi,istanbul bıçaklanma olayları,istanbulda son olay,ŞİRİNEVLERDE OLAN OLAY DÜN GECE,istanbulda dün gece yaşanan olaylar,İstanbulda yaşanan olaylar,istanbulsonolay,istanbulda yaşanan son olaylar,istanbulda yaşanan olay,istanbulda son olaylar,istanbulda yeni olan olaylar,istanbulda olaylar dun gece 20150523,istanbulda yeni olaylar,istanbulda olay son dakika,bugün olan haberler,İstanbulda olay,istanbulda olan olaylar son dakika,istanbuldaki olay,istanbulda olan olaylar dün ve bugün,istanbulda bugun olan olaylar,istanbulda bicaklanma olayi son dakika,istanbulda bicaklanma dun gece,dun yasanan olaylar,dun siirtte olanolay,dun olan olaylar,dun olan olay,dun istanbul\da yasanan olay,dun gece istanbul olaylari haber,dun bicaklanma,bugünkü olaylar istanbul,bugünkü olay,bugun yasanan olaylar,bugun olaylar,bugun istanbuldaki olaylar,bugun istanbulda bıcaklanma,bu günkü olaylar,dün gece istanbulda olan olaylar,dün istanbulda olan olaylar,dün olan haberler,istanbulda bıçaklanma olayı,istanbul\daki olaylar,istanbul\da dün geceki olaylar,İSTANBUL\DA BUGÜNKÜ ÖLAYLAR,istanbul\da bugünkü olaylar,istanbul\da bicaklanma dun,istanbul olay haber,istanbul da ki olaylar,istan bulda dun olan olaylar,istabulda bıçaklanma olaylari son dakika,ist gaziosman paşa mah dün saat 17 00 olan olayı,ist da olan olaylar,Ist bugun yasanan olaylar,dün olan olaylar,bu gunku olaylar


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin travesti ciplak resimleri,selen soyder makyajsız hali,ceyhanda deprem,erken emeklilik son durum posta gazetesi,gönen haberleri son dakika,5 te 1 yasası,solak ortasinda tasla oldurulen kiz,karasinek nasıl kovulur,gürcistanda trafik kazası,ikibin on beş torba yasa çıktımı,f 16 lar kaç km hızla gidiyor,bugatti kaç basıyor,almanyaya vize kalktımı 2015,Kayseri de bugün depremi oldu,gerçek ölü görüntüleri,kelebek ısırır mı,izmirde ozel ayakkabi nerede yapiliyor,dünkü deprem nerelerde oldu,canli et fiyati 2015,urfa haber son dakika karaköprü,neden seks vid olarini acmiyor yardim,golf hobby bedava,afyonda 40 yaş üstü eskort varmı,inek parası destekleme,kıbledere köyü
81