İstanbul’da İnanılmaz Olay!

Reklamlar
Çıplak Fotoğraf Çekip Zorla Senet İmzalatan Çete, Öğrencilerin Kaldığı Evi Bastı.

İstanbul, (DHA)

Antalya’da, üniversite öğrencilerine, bir otomobil alım satımı sonrasında yaşanan anlaşmazlık neticesinde zorla senet imzalatıp çıplak fotoğraflarını çeken şebeke, parayı tahsil için geldikleri İstanbul’da öğrencilerin kaldığı evi bastı. Bir öğrencinin bıçaklandığı, iki öğrencinin de darp edildiği olayda komşuların polis çağırması üzerine saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Yeditepe Üniversitesi’nde öğrenim gören Antalyalı Mert Ş. ile Çağlar E., geçtiğimiz günlerde, Antalya’da, otomobillerini modeli yüksek bir otomobille geçici olarak takas etti. Öğrencilerin değiştirdiği otomobil, evlerinin önünde park halindeyken, ruhsat sahibi tarafından alındı. Geçici olarak takas yaptıkları otomobilin evlerinin önünde ruhsat sahibi tarafından alınması üzerine öğrenciler, otomobili kendilerine veren şahıslarla karşı karşıya kaldılar. Otomobili takas yapan şahıslar, ruhsat işlemleri ile ilgili 10 bin lira alacakları olduğunu öne sürerek öğrencilere baskı yapmaya başladı. Öğrenciler parayı ödememekte ısrar edince şebeke, iki öğrenciyi kaçırarak bir evde uygunsuz halde fotoğraflarını çekip 15 bin liralık senet imzalattı. Okulların açılmasıyla İstanbul’a gelen öğrenciler, Çağlayan’da bir daire kiraladı.

Dün akşam saatlerinde eve gelen 4 kişilik bir grup, parayı tahsil etmek istedi. Öğrencilerden olumsuz yanıt alan şahıslar içeri girerek evde bulunan 3 öğrenciyi darp etti. Darp ve işkenceye maruz kalan öğrenciler bir boşluktan yararlanıp evden kaçtı. Öğrenciler komşulara sığınırken, vatandaşlar polise haber verdi. Vatandaşların polise haber verdiğini fark eden saldırganlar olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

Vücutlarının çeşitli yerlerinden bıçak darbeleri alan ve darp edilen öğrenciler, olay yerine gelen iki ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Elinden yaralı bir öğrencinin sığındığı bir esnaf, öğrencilere Antalya’da zorla senet imzalatıldığını ve ardından öğrencilerin İstanbul’a geldiklerini söyledi. 4 kişinin senetleri tahsil etmek için kaldıkları evi bulduklarını belirten esnaf, “Telefon etmişler, küfürleşmişler. Onlarda buraya geliyor. Evlerinde dövüyorlar çocukları. 4 öğrenci var. Gelen 5 kişi. Silah yok. Sadece dövüyorlar, birinin eli yaralı, bıçak kullanmışlar. Elini bıçakla kesmişler. Üç kişi içerdeymiş. Biri yaralıydı, bakkala geldi. Ambulans çağırdık” diye konuştu.

(Doğan Haber Ajansı) 38 dakika önce..
[2322629]

15 Ekim Cuma 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: istanbulda bıçaklanma,istanbulda olan olaylar,bugünkü olaylar,İstanbulda olay,istanbul da olan olaylar,istanbulda bicaklanma,istanbulda bugün olan olaylar,bugunku olaylar,istanbulda olan olay,istanbulda olaylar,istanbulda bıçaklanma olayı,istanbulda bugun yasanan olaylar,istanbuldaki olaylar,istanbul\da bicaklanma,istanbulda bıçaklanma olayları,bugun yasanan olaylar,bugunki olaylar,istanbul\da olan olaylar,istanbulda bugunku olaylar,istanbuldaki olay,istanbuldaki olaylar son dakika,istanbulda bugun olan olaylar,istanbulda dün olan olaylar,istanbuldaki bugünkü olaylar,bugünkü olaylar istanbul,dün istanbul\da olan olaylar,dün istanbulda olan olaylar,istanbulda olan bugünkü olay,istanbul bıçaklanma olayları,istanbul\da bugün olaylar,istanbul\da bugün yaşanan olaylar,bıçaklanma,bicaklanma,istanbulda yaşanan olaylar bugün,istanbul\da bugünkü olaylar,istanbulda yeni olaylar,bu günkü olaylar,istanbul\da cikan olaylar,istanbulda bugünkü olaylar,istanbuldaki bugunku olaylar,İstanbuldakiolaylar,bugunkuollaylar,istanbul\da yaşanan olaylar,bugün olan olaylar,bugün olaylar istanbul,istanbulda olay son dakika,istanbulda yasanan olay,dun olan olaylar,dün istanbulda yaşanan olaylar,istanbul\da yasanan olaylar,dün istanbuldaki olaylar,dün olan olaylar,istanbulda olan olaylar son dakika,istanbulda olay var mi,ist olaylar,istanbulda yaşanan olay,istanbuldaki son olaylar,istanbuldaolay,yeni olaylar,istanbul fatihde dun bicaklanma olayi,istanbul olay,istanbul olaylar,Bogönki olaylar,bu gunku olaylar,bugun cikan olaylar,Bugun istanbul cikan olaylar,bugun istanbulda bıcaklanma,bugun istanbulda herhangi buyuk olay oldumu,bugun olaylar,bugunki haber,bugunkiolaylar,bugunku ollaylar,bugün istanbulda olan olaylar,Bugün İstanbuldaki olaylar,BÜKÜNKÜ OLAYLAR,dun bicaklanma,dun gece istabulda cikan olaylar,dun gece istanbul olaylari haber,dun istanbul abitlerde olan olay,dun istanbul\da yasanan olay,dun istanbulda olaylar,dun istanbuldaki olaylar,dun olan olay,dun olaylar istanbulda,dun siirtte olanolay,dun yasanan haberler,dun yasanan olaylar,Dün gece fatihte olay,dün gece istanbul\daki olaylar,dün gece istanbulda olan olaylar,dün geceki olaylar,istanbul da bugun olan olay nedir,istanbul da ki olaylar,İstanbul da olayı,istanbul gazide bugünolaylar mi var,istanbul haberleri dün,istanbul olay haber,istanbul olaylarında son durum,istanbul\da bicaklanma dun,istanbul\da bugun çıkan olaylar


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,timurtaş hoca hangi cemaatten,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler Mersinde dün kaza,engelli yakını kadrolu iş bursada,taşeron belediye işçilerine kadro var mı,clblak sopon kadlnar resimleri,dünyanın en güzel kızı cıplak resmi,mersin kaza haberleri,nevşin mengü evli mi,mahkumlara yeni yasa,devlete borcunu 1 gun gecıkırse ne olur,basketbol seçmeleri istanbul 2016,survivor 2016 yarışmacılarının tuttuğu takımlar,son dakika af haberleri türkiye,ibrahim bodur mal varlığı,turbanli bayan duvar kagitlari,denizin bel fitigina faydasi,özurlu aylıkları ayın kacında,bursa yalova yolu kazası,adana yüreğir cinayetleri,bosna dan arac almak turkiyede kac ay duruyo,kadın köpeğin birleşmesi,Seksi modelden çıplak pozlar,24 5 2016 yeni suriyede ölen teröristlerin isimleri,hadise gizlice memesini açtı,bursa hayat kadınları nerede,esrar kaç ayda büyür
80