İstanbul’da İnanılmaz Olay!

Reklamlar
Çıplak Fotoğraf Çekip Zorla Senet İmzalatan Çete, Öğrencilerin Kaldığı Evi Bastı.

İstanbul, (DHA)

Antalya’da, üniversite öğrencilerine, bir otomobil alım satımı sonrasında yaşanan anlaşmazlık neticesinde zorla senet imzalatıp çıplak fotoğraflarını çeken şebeke, parayı tahsil için geldikleri İstanbul’da öğrencilerin kaldığı evi bastı. Bir öğrencinin bıçaklandığı, iki öğrencinin de darp edildiği olayda komşuların polis çağırması üzerine saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Yeditepe Üniversitesi’nde öğrenim gören Antalyalı Mert Ş. ile Çağlar E., geçtiğimiz günlerde, Antalya’da, otomobillerini modeli yüksek bir otomobille geçici olarak takas etti. Öğrencilerin değiştirdiği otomobil, evlerinin önünde park halindeyken, ruhsat sahibi tarafından alındı. Geçici olarak takas yaptıkları otomobilin evlerinin önünde ruhsat sahibi tarafından alınması üzerine öğrenciler, otomobili kendilerine veren şahıslarla karşı karşıya kaldılar. Otomobili takas yapan şahıslar, ruhsat işlemleri ile ilgili 10 bin lira alacakları olduğunu öne sürerek öğrencilere baskı yapmaya başladı. Öğrenciler parayı ödememekte ısrar edince şebeke, iki öğrenciyi kaçırarak bir evde uygunsuz halde fotoğraflarını çekip 15 bin liralık senet imzalattı. Okulların açılmasıyla İstanbul’a gelen öğrenciler, Çağlayan’da bir daire kiraladı.

Dün akşam saatlerinde eve gelen 4 kişilik bir grup, parayı tahsil etmek istedi. Öğrencilerden olumsuz yanıt alan şahıslar içeri girerek evde bulunan 3 öğrenciyi darp etti. Darp ve işkenceye maruz kalan öğrenciler bir boşluktan yararlanıp evden kaçtı. Öğrenciler komşulara sığınırken, vatandaşlar polise haber verdi. Vatandaşların polise haber verdiğini fark eden saldırganlar olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

Vücutlarının çeşitli yerlerinden bıçak darbeleri alan ve darp edilen öğrenciler, olay yerine gelen iki ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Elinden yaralı bir öğrencinin sığındığı bir esnaf, öğrencilere Antalya’da zorla senet imzalatıldığını ve ardından öğrencilerin İstanbul’a geldiklerini söyledi. 4 kişinin senetleri tahsil etmek için kaldıkları evi bulduklarını belirten esnaf, “Telefon etmişler, küfürleşmişler. Onlarda buraya geliyor. Evlerinde dövüyorlar çocukları. 4 öğrenci var. Gelen 5 kişi. Silah yok. Sadece dövüyorlar, birinin eli yaralı, bıçak kullanmışlar. Elini bıçakla kesmişler. Üç kişi içerdeymiş. Biri yaralıydı, bakkala geldi. Ambulans çağırdık” diye konuştu.

(Doğan Haber Ajansı) 38 dakika önce..
[2322629]

15 Ekim Cuma 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: istanbulda olan olaylar,istanbulda bıçaklanma,istanbul da olan olaylar,bugünkü olaylar,istanbulda bicaklanma,bugunku olaylar,istanbuldaki olaylar,istanbuldaki olaylar son dakika,istanbulda bugun yasanan olaylar,istanbulda bugün olan olaylar,istanbuldaki bugünkü olaylar,bugun yasanan olaylar,bugunki olaylar,bugünkü olaylar istanbul,istanbul\da bicaklanma,istanbulda dün olan olaylar,istanbulda yaşanan olaylar bugün,bıçaklanma,bicaklanma,istanbuldaki bugunku olaylar,bugunkuollaylar,dun olan olaylar,dün istanbul\da olan olaylar,dün istanbuldaki olaylar,ist olaylar,istanbul fatihde dun bicaklanma olayi,istanbul\da bugün olaylar,istanbul\da bugün yaşanan olaylar,istanbul\da bugünkü olaylar,yeni olaylar,istanbul\da yaşanan olaylar,istanbulda bıçaklanma olayı,istanbulda bugünkü olaylar,istanbulda olay son dakika,istanbulda olaylar,bu gunku olaylari,Bu günki olayı,bu günkü olaylar,bugun istanbuldaki olaylar,bugun olaylar,bugunku ollaylar,bugün olan olaylar,bugün olaylar,bugünki olaylar,bugünkiolaylar,bugünkü olay,BÜKÜNKÜ OLAYLAR,dun bicaklanma,dun gece istabulda cikan olaylar,dun gece istanbul olaylari haber,dun istanbul abitlerde olan olay,dun istanbul\da yasanan olay,dun istanbuldaki olaylar,dun olan olay,dun yasanan olaylar,Dün gece fatihte olay,dün gece istanbul\daki olaylar,dün gece istanbulda olan olaylar,dün geceki olaylar,dün istanbulda olan olaylar,dün istanbulda yaşanan olaylar,Dün ki olay istanbul,dün olan haberler,dün olan olaylar,Ist bugun yasanan olaylar,ıstanbul da olan olaylar,ist da bugunku olaylar,ist da olan olaylar,ist gaziosman paşa mah dün saat 17 00 olan olayı,istabulda bıçaklanma olaylari son dakika,istan bulda dun olan olaylar,istanbul bıçaklanma olayları,istanbul da ki olaylar,istanbul haberleri dün,istanbul olay haber,istanbul olaylar,istanbul olaylarında son durum,istanbul\da bicaklanma dun,istanbul\da dün geceki olaylar,istanbul\daki olaylar,istanbulda bıçaklanma olayları,istanbulda bicaklanma dun gece,istanbulda bicaklanma olayi son dakika,istanbulda bu gün yaşanan olaylar,istanbulda bugun ola,istanbulda bugun olan olaylar,istanbulda bugün olaylar,istanbulda bugün yaşanan olay,istanbulda çıkan olaylar,istanbulda demirkapı bıçaklanma olayı,istanbulda dun geceki olaylar,istanbulda dün gece yaşanan olaylar,istanbulda olan haberler,istanbulda olan olay,istanbulda olan olaylar dün ve bugün,istanbulda olan olaylar son dakika,İstanbulda olay,istanbulda olay bugun,istanbulda olaylar dun gece 20150523,istanbulda olwylar


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,hava durumu 1 aylık,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010 zorla otobuste tecavuz vidyolari,Sondakika sgk kanunları,ankarada son dakika haber,kadın hayvanlarla çiftleşiyor,ak parti ile ilgili komik sözler,40 yaş üstü askeri kacaklarına af 2015 son dakika,bes yıılık cezw alanlara yasa varmı,gkk 2015 maaşları ne kadar olacak,en güzel türbanlı çıplak a* g** resmi,ayak paça neye iyi gelir,gkk maaşları 2015,Koyun da devlet desteklemesı varmı,başkasının yerine ehliyet sınava girmek,nihat hatipoğlu nun kizi,www hukumlulere af varmi 09 1 2015,emeklilerin kazandığı dava,dilber ay gençliği,nihat hatipoğlu\nun evi eşi,sırrı elitaş öldümü,konya medaş mesai saatleri,firikikli görüntüler,firikikli görüntüler,clplak meme ucu,cezaevlerinde son durum 2015,köpek ve insan ilişkileri
79