İstanbul’da İnanılmaz Olay!

Reklamlar
Çıplak Fotoğraf Çekip Zorla Senet İmzalatan Çete, Öğrencilerin Kaldığı Evi Bastı.

İstanbul, (DHA)

Antalya’da, üniversite öğrencilerine, bir otomobil alım satımı sonrasında yaşanan anlaşmazlık neticesinde zorla senet imzalatıp çıplak fotoğraflarını çeken şebeke, parayı tahsil için geldikleri İstanbul’da öğrencilerin kaldığı evi bastı. Bir öğrencinin bıçaklandığı, iki öğrencinin de darp edildiği olayda komşuların polis çağırması üzerine saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Yeditepe Üniversitesi’nde öğrenim gören Antalyalı Mert Ş. ile Çağlar E., geçtiğimiz günlerde, Antalya’da, otomobillerini modeli yüksek bir otomobille geçici olarak takas etti. Öğrencilerin değiştirdiği otomobil, evlerinin önünde park halindeyken, ruhsat sahibi tarafından alındı. Geçici olarak takas yaptıkları otomobilin evlerinin önünde ruhsat sahibi tarafından alınması üzerine öğrenciler, otomobili kendilerine veren şahıslarla karşı karşıya kaldılar. Otomobili takas yapan şahıslar, ruhsat işlemleri ile ilgili 10 bin lira alacakları olduğunu öne sürerek öğrencilere baskı yapmaya başladı. Öğrenciler parayı ödememekte ısrar edince şebeke, iki öğrenciyi kaçırarak bir evde uygunsuz halde fotoğraflarını çekip 15 bin liralık senet imzalattı. Okulların açılmasıyla İstanbul’a gelen öğrenciler, Çağlayan’da bir daire kiraladı.

Dün akşam saatlerinde eve gelen 4 kişilik bir grup, parayı tahsil etmek istedi. Öğrencilerden olumsuz yanıt alan şahıslar içeri girerek evde bulunan 3 öğrenciyi darp etti. Darp ve işkenceye maruz kalan öğrenciler bir boşluktan yararlanıp evden kaçtı. Öğrenciler komşulara sığınırken, vatandaşlar polise haber verdi. Vatandaşların polise haber verdiğini fark eden saldırganlar olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

Vücutlarının çeşitli yerlerinden bıçak darbeleri alan ve darp edilen öğrenciler, olay yerine gelen iki ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Elinden yaralı bir öğrencinin sığındığı bir esnaf, öğrencilere Antalya’da zorla senet imzalatıldığını ve ardından öğrencilerin İstanbul’a geldiklerini söyledi. 4 kişinin senetleri tahsil etmek için kaldıkları evi bulduklarını belirten esnaf, “Telefon etmişler, küfürleşmişler. Onlarda buraya geliyor. Evlerinde dövüyorlar çocukları. 4 öğrenci var. Gelen 5 kişi. Silah yok. Sadece dövüyorlar, birinin eli yaralı, bıçak kullanmışlar. Elini bıçakla kesmişler. Üç kişi içerdeymiş. Biri yaralıydı, bakkala geldi. Ambulans çağırdık” diye konuştu.

(Doğan Haber Ajansı) 38 dakika önce..
[2322629]

15 Ekim Cuma 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: istanbulda olan olaylar,istanbulda bıçaklanma,bugünkü olaylar,istanbul da olan olaylar,İstanbulda olay,istanbulda bicaklanma,istanbulda olaylar,istanbuldaki olaylar,istanbulda bugün olan olaylar,bugunku olaylar,istanbulda olan olay,istanbuldaki olaylar son dakika,istanbul\da olan olaylar,istanbulda bıçaklanma olayları,istanbulda bugun yasanan olaylar,istanbulda dün olan olaylar,istanbulda olan bugünkü olay,bugun yasanan olaylar,bugunki olaylar,bugünkü olaylar istanbul,istanbuldaki bugünkü olaylar,dün istanbul\da olan olaylar,istanbul\da bicaklanma,istanbulda bugünkü olaylar,bıçaklanma,bicaklanma,istanbulda yeni olaylar,bu günkü olaylar,İstanbuldakiolaylar,bugunkuollaylar,bugün olaylar istanbul,istanbuldaki bugunku olaylar,yeni olaylar,dun olan olaylar,dün istanbuldaki olaylar,dün olan olaylar,ist olaylar,istanbulda olan olaylar son dakika,istanbulda olay son dakika,istanbul bıçaklanma olayları,istanbulda yaşanan olay,istanbulda yaşanan olaylar bugün,istanbul fatihde dun bicaklanma olayi,istanbul\da bugün olaylar,istanbul\da bugün yaşanan olaylar,istanbul\da bugünkü olaylar,istanbul\da yaşanan olaylar,istanbulda bıçaklanma olayı,istanbulda bugun olan olaylar,istanbulda bugunku olaylar,bicaklanma olayi gent,bu gunku olaylar,bu gunku olaylari,Bugun istanbul cikan olaylar,bugun istanbulda bıcaklanma,bugun istanbulda herhangi buyuk olay oldumu,bugun istanbulda olan olay,bugun istanbuldaki olaylar,bugunku ollaylar,bugün istanbulda olan olaylar,Bugün İstanbuldaki olaylar,bugün olan haberler,bugün olan olaylar,bugün olaylar,bugünki olaylar,bugünkiolaylar,bugünkü olay,dun istanbul\da yasanan olay,dun istanbulda olaylar,dun istanbuldaki olaylar,dun olan olay,dun siirtte olanolay,dun yasanan haberler,dun yasanan olaylar,Dün gece fatihte olay,dün gece istanbul\daki olaylar,dün gece istanbulda olan olaylar,dün geceki olaylar,dün istanbulda olan olaylar,dün istanbulda yaşanan olaylar,Dün ki olay istanbul,dün olan haberler,Ist bugun yasanan olaylar,ıstanbul da olan olaylar,isanbulda olan ol,ist da bugunku olaylar,ist da olan olaylar,ist gaziosman paşa mah dün saat 17 00 olan olayı,istanbul olaylar,istanbul olaylarında son durum,istanbul\da bicaklanma dun,İSTANBUL\DA BUGÜNKÜ ÖLAYLAR,istanbul\da cikan olaylar,istanbul\da dün geceki olaylar,istanbul\da yeni olaylar,istanbul\daki olaylar,istanbulda bicaklanma dun gece,istanbulda bicaklanma olayi son dakika,istanbulda bu gün yaşanan olaylar,istanbulda bugun ola


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,hava durumu 1 aylık,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,timurtaş hoca hangi cemaatten,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler radyoterapi fiyatları,super denizciler,mersinde dün çıkan olaylar,esatpasa mahallesinde olay,ciplak kadinlar vidyo com,türkiyede en yaşlı futbolcu,2016 dan sonra ccıkan yasalar cekme belgeli,milas haberleri motor kazalari,teyzesini ilişkiye giren genc,müge anlı bitirdiği okullar,göz çevresi kızarıklık,Konya il sağ müd Vekil ebe hem alımı,cıplak kadın fotoğraf indir,üretici kartına borc ödeme kolaylıgı varmı,dizilerde opusme gerçek mi,şok gazetesi magazin,Xnxx resim,hayvanlarla cinsel ilişkiye giren kadınlar,orusbu telefon numarası kayseri,eskişehir s plaka satılık,ünlüler hatun cıplak resimleri,netenyahu putin görüşmesi,beni affet inci kiminle evli,cumhur başkanından denetimli,15 yaş çiplak resimleri
81