Komadaki Ariel Şaron’un Son Hali

Komadaki Ariel Şaron'un Son Hali

Reklamlar
Komaya girdikten kısa bir süre sonra ailesinin de terk ettiği Şaron, bugün itibarıyle tam 4,5 yıldır ölümü bekliyor.

“Kasap” lakaplı İsrail eski Başbakanı Ariel Şaron’un, 4 Ocak 2006 tarihinde beyin kanaması geçirdikten sonra kaldırıldığı hastanede komaya girmesinin üzerinden tam 4,5 yıl geçti.

Komaya girdikten kısa bir süre sonra ailesinin de terk ettiği Şaron, bugün itibarıyla 40 bin 56 saat, bin 669 gün, 55 aydır şuuru kapalı bir biçimde ölümü bekliyor.

Hastaneye yattığında 77 yaşında olan Şaron, yoğun bakımda 82 yaşına ulaştı.

İsrail eski Başbakanlarından Ariel Şaron’un “koma cezası” bitmiyor. Önce Tel Aviv’deki Şeba Rehabilitasyon Merkezi’ne yatırılan, burada hastane yönetiminin istememesi üzerine Ein Kerem Hastanesi’ne kaldırılan Şaron, 4,5 yıldır önce beslenme tüpüyle ardından daha da kötüleşerek sadece iğne ile beslenebiliyor.

Ariel Şaron’un bu durumuna ailesi de fazla tahammül göstermeyerek 3,5 yıl önce kendisini terk etti. Hastane yetkililerin, “Artık burada yapılacak bir şey yok, eve götürün” şeklindeki uyarıları aile tarafından dikkate alınmadı.

EN MASRAFLI HASTA

İsrail eski Başbakanı Ariel Şaron’un 4,5 yıldır komada yatması, ortaya ciddi bir sağlık ve güvenlik faturası da çıkardı. Şeba ve Ein Kerem Hastanelerinin yöneticilerinin yaptığı hesaplamaya göre, Şaron İsrail’de “1948 yılından bu yana kendisine en fazla masraf yapılan hasta” unvanını da taşıyor.

Ailenin Şaron’u eve kabul etmemesi nedeniyle hastanedeki rutin masraflar katlanarak artıyor. Ariel Şaron’un siyasi kimliği de, hastane yönetimini çok özel güvenlik tedbirleri almaya, bu da harcamaların artmasına yol açıyor.

DEFALARCA KAFASINI KIRDILAR

Ariel Şaron, vücudunda meydana gelen çeşitli komplikasyonlar nedeniyle sık sık ameliyat oluyor. Bu çerçevede özellikle beyninde problemler ortaya çıkan Ariel Şaron’un durumunun daha da kötüleşmemesi için yapılan beyin ameliyatları nedeniyle kafatası kırılarak beynine müdahale ediliyor.

Belli aralıklarla kafatasından bir ameliyat geçiren Şaron, daha sonra da kafatasının kırılmasından dolayı ortaya çıkan deliğin kapatılması için yeniden ameliyata alınıyor. Böylece Ariel Şaron için bir “ameliyat kısır döngüsü” ortaya çıkıyor. Şaron ayrıca, soluk borusuna yerleştirilen bir boru yardımıyla nefes alabiliyor. Ariel Şaron, bu borunun değiştirilmesi için de belirli aralıklarla ameliyata alınıyor.

SİYASETÇİ DEĞİL TERÖRİST

Daha 13 yaşındayken babasının hediye ettiği bir “çerkez hançeri” ile Filistinliler’e saldırmaya başlayan Ariel Şaron, hayatının geri kalan bölümünde hep bu saldırgan, sadist tarafıyla tanındı.

Çavuş olarak görev yaptığı sırada, verdikleri kayıplardan komutanlarını sorumlu tutan Şaron, sonraki dönemlerde bu olayın etkisiyle hep kendi bildiğini uyguladı, üstlerini dinlemedi.

Tarih ve Şarkiyat okudu ama askerlikte önce çıktı. İlk katliamını, içlerinde kadın ve çocukların da bulunduğu bir köye saldırarak, 69 kişinin ölümüyle sonuçlanan olayla gerçekleştirdi. Söz dinlemezliği sonucunda ordudan ayrılmak zorunda kaldı, siyasete atıldı. Savunma Bakanı olduğunda eski alışkanlıklarını bırakmayarak Başbakanı bilgilendirmeden askerleri komşu ülkelere aniden sokma operasyonları gerçekleştirdi.

Sabra ve Şatila kamplarında sergilediği vahşet sonucunda 2 bini aşkın mülteci hayatını kaybetti.

Tahrikkar davranışlarıyla 10 yıl önce İkinci İntifada’yı başlattı, binlerce Filistinli Müslüman’ın katledilmesine neden oldu. Halen bir hastane odasında can çekişen Ariel Şaron, özel hayatında da huzuru bulamadı. Eşi kanserden öldü, bir oğlu 14 yaşında babasının silahlarıyla oynarken öldü.

vakit

2 Ağustos Pazartesi 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: ariel sharon,ariel şaron son hali,ariel şaron,ariel şaronun son hali,ariel şaron öldümü,ariel şaron kimdir,ariel şaronun son görüntüleri,ariel şaron öldü mü 2012,ariel ,arial şeron,ariel sharon kimdir,Ariel sharon son hali,Ariel sharon ölümü,ariel sharon komada,şaronun son görüntüleri,arıel sharon,ariel şaron hastane görüntüleri,ariel şaron cesedi,aliyel saron kımdır,ariel şaronun cesedi,sharon ariel olüm gorüntüsü,aliyer şeron,ariel baskani,ariel seron ölmeden önceki hali,ariel şaron nasıl öldü,ariel şaron\un öldükten sonraki hali,ariel şaronun hastalığı neydi,israil başbakanı aliyen şeronun ölüm anı,airel seronun olumu,şeron un resmi,aliye seron,aliyel saron,aliyel şeron,aren seron ısrail,areyel şaron,arıel jeron son foğrafları,arıel seron oldumu,arıel sharon hasta,arıyor şaron son durumu,arial sharon öldümü,ariel aron,ariel jaron nasil geberdi,ariel saron son görüntüleri,ariel saronun son goruntuleri,ariel saronun sonn,ariel seron ölüm anı,ariel seronun olum ani,ariel sharon hastan,ariel sharon nasıl öldü,ariel sharon oldu mu,ariel sharon oldukten soraki resmi,ariel sharon öldümü,ariel sharon ölüm döşeği,ariel sharona ne oldu,ariel sharonun olumu,Ariel şaron cesedi resim,ariel şaron hastalığı nedir,ariel şaron kabir azabı,ariel şaron komada,ariel şaron komadaki hali,ariel şaron oldumu,ariel şaron oldümü,ariel şaron olum ani olum hali,ariel şaron olum resmi,Ariel şaron öldü mü,ariel şaron ölüm anı,ariel şaron ölümü video,ariel şaron son dakika,ariel şaron son görüntüsü,ariel şaron un oldukten sonraki hali,ariel şaronun cesedinin fotosu indir,ariel şaronun ölmeden önceki son holi,ariel şaronun ölüm anı,Ariel şaronunun olum tarihi ve koma hali,ariel şero nun son hali,ariel şeron ve firavun olum resmi,ariel şeronun komadaki hali,Arien şaron komada,aril şeron sonn hali,ariyal şaron hayati,ariyel seronun oldukten sonraki goruntuleri,ariyel seronun son hali,aron saron oldu,firavunun ölmeden önceki hali,firavunun ölmeden önceki resmi,hastane resimleri seron indir,hıristıyan başbakanın ariyel şeron yoğun bakımdaki son halleri,ıbretlık ceset arıyel şeron,ısrail başkanının ölümü,israil basbakanin koma hali,israil basbakaninin cesedi,israil baskani saronun olmeden onceki son hali,israil başbakanı şaron\un son hali,israil başbakanın olmeden onceki son hali,israil cumhurbaşkanı ariel şaronun ölümden önceki son hali,israil cumhurbaşkanı şero,israil eski başkanının son görüntüleri,kafiri olumhali,kayahanin defnedilis goruntusu,komada ki bayan Resimleri

YORUM YAP

 1. tolga diyor ki:

  kafirler için yaşasın cehennem

 2. serhat diyor ki:

  inşallah gebermez kıyamete kadar çekersin ölmeden kabir azabı nı …

 3. kurtuluş inci diyor ki:

  katil köpek şaron , sana kötü bir haberim var , nezamanı geri alabilirsin ne canın geri gelir. başına gelecekleri şimdiden görüyordur. bu arada uğruna sonsuz hayatını feda ettiklerin de seni yalnız bırakmış , oooo benden söylemesi başına gelecekler çooook …….

 4. BEKİ ATSIZ diyor ki:

  BU DÜNYADAKİ DURUMUNU GÖRDÜKÇE DUA EDİYORUM ki ALLAH CC ÖMRÜNÜ ARTTIRSIN.AHİRETİN NİCE OLA BİLEMİYORUM. ”YAŞASIN ZALİMLER İÇİN CEHENNEM”

 5. uğur diyor ki:

  bana firavunun çürümeyen cesedini hayırlatıyor

 6. yavuz kar diyor ki:

  kuranda allah zalim insanların ölmeden önce günahlarının bir kısmını dünyada çekeceğini buyuruyor..işte zalim işte durumu

 7. hazan diyor ki:

  ilahi adalet

 8. Umut Yaşar diyor ki:

  Haketti… Daha yeni başlıyor hatta başlamadı beklesin o daha neler görecek


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010 ankara sincanda uyusturucu operasyonu,fecebuk kopekci bulent,dizide gerçekten öpüşüyorlar mı,öldürülen terörist bakın kim çıktı,yasemin yalçın yaşıyormu öldümü,ayşegül kalfa,eşi vefat eden ölen annesinin parasını alabilirmi,turbanli twitter aa,hafta sonu en sakin sahiller,timurtaş hoca hangi cemaatten,kapali resimler oruspu,yıldırımda cinayet,yapı kredi den tekirdağ da satılık evler,ankara sivrihisar yolunda trafik kazası,tyçp 2015 burdur,3 aylik maas ne kadar eylul 2015 ayina,ozdilek media markt 5 eylul cumartesi,seksi kaza 2010,oglak erkegi ve evlilik sureci,kadınla ilişkiye giren at,mersinde havalimanı,olgun kıllı kadın çıplak,göz altım kaşınıyor,ankaradakı silahli cınayet,hakkari dagkomando tugayina saldiri
81