PKK böyle vuruyor / HERON’dan VİDEO

PKK böyle vuruyor / HERON'dan VİDEO

Reklamlar
Horonların, 7 şehit verdiğimiz Hantepe baskınının öncesini saniye saniye kaydettiği görüntülerin videosu Haber 7’ye de ulaştı. Taraf’ın yayınladığı ve gündeme bomba gibi düşen görüntüler ihaneti gözler önüne seriyor.

Taraf Gazetesi 20 Temmuz’da Hakkari’nin Çukurca llçesi’nde yedi askerin yaşamını yitirdiği Hantepe baskınının canlı görüntülerini yayınladı.

Hain saldırıdan 20 dakika önceye bölgeye giden insansız hava aracı Heron’un çektiği görüntülerin bir bölümü Haber 7’ye de ulaştı.

KURŞUN YAĞMURUNA TUTULUYOR

Genelkurmay Başkanlığı dahil saniye saniye 30 birime anından iletilen Heron’un çektiği görüntülerde mevzilere yaklaşan PKK’lıların, askerlerin üzerine attığı bombalar büyük gürültüyle patlıyor. Bu sırada kaçışan askerler, pusuya yatan PKK’lılar tarafından kurşun yağmuruna tutuluyor.

İşte o saldırı anı:

 

BİR SUBAY, DÖRT UZMAN VE İKİ ASKER

20 temmuz gecesi Hantepe Üs Bölgesi’ne düzenlenen kanlı baskında, Piyade Üsteğmen Çetin Aylar, Uzman Çavuş Turgay Yılmaz, Piyade Uzman Onbaşı Samet Yılmaz, Piyade Komando Uzman Çavuş Mesut Keklikçi, Piyade Uzman Çavuş Ayhan Say, Jandarma Komando Çavuş Serdar Yeşilyurt ve er Hakan Yutkun şehit olmuştu.

TSK İÇİNDE GÖRÜNTÜ DEPREMİ

Öte yandan Taraf, görüntüleri elde ettiği üst düzey askeri yetkililerin, bu götüntülerin TSK içinde deprem etkisi yarattığını yazdı. Askeri yetkililerin Taraf’a şunları söyledi: “Baskın yapılacak ihbarı alınıyor. Heron baskın yapılacak tepeye gönderiliyor. Baskın saniye saniye kaydediliyor. ama canlı görüntüyü gönderenler ne helikopter ne de uçak gönderiyorlar. Bu görüntülerden haberdar olan personel, yardım gönderilmeme sebebini soruşturuyor. Bize gerekçe hava şartları olarak açıklandı ama görüntülerden havanın açık olduğu görünüyor. Bölgedeki arkadaşlar da bu açıklamayı gerçeklerin saklanması olarak görüyorlar. Görüntülerde patlayan bombaların dumanları görünüyor. Hava o kadar açık. Bu videodan haberdar olan herkesin psikolojisi bozuk”

2 Ağustos Pazartesi 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: işte askerin pkk ile çatışma görüntüleri,seksene com,seksene video,teröristlerin vurulma videoları,vurulan pkk leşleri,pkklıların ölüm anı,vurulan terörist videoları,asker leşleri,pkklının vurulma anı,pkk vurulma videoları,vurulan pkk videoları,seksene,c yeni pkk leşleri 20,akir tepe baskını,ter,tsk pkk çatışma görüntüleri,tsk pkk çatışma videoları,tsk pkk leşleri,pkk vurulma anı,pkk leşleri,tc leşleri,HANTEPE ÇATIŞMASI,pkk ölüm anı,canl,gemi tepe baskını,komando catısması,pkkleşleri,pkk ,PKKLE,biliç tepe baskını,pkk ölüm videoları,doğuda çatışma görüntüleri,ppk videoları,komando çatışması,komando video çatışma,pkk lıların vurulma anları,en son vurulan pkk leşleri,pekka lesleri,pkknin en guzel catisma videolari,vurulan pkk leşleri video,enson olen pkklesleri,2015 cizre pkk leşleri,pkk lıların ölüm anı video görüntüsü,şırnakta vurulan terör leşleri,doguda pekkanin vurulus ani,en son vurulan pkk lesleri,enson pkk leşleri,enson vurulan pkk lesleri,gemi tepe baskını izle,vurulan terörist kadin larin çıplak resimleri,gemitepe baskını,kuzey irakta oldurulen tererustler,pekakanın leşleri,pekakanin 2015 vurulma anlari,vurulan heron,pekka pkk\lıların resimleri,pkk catisma goruntuleri,pkk leşleri görüntüleri,pkk leşlerinin görüntüleri,pkk leşlerinin vurulma anları,askerlerin terörle çatışması ve leşleri,Bilic tepe catisma,Catismada vurulan pkklesleri,ciplak terorist lesleri izle,cizre leşleri,Cizrede bulunan heron,en son pkk leş görüntüleri,en son pkk ölümleri,en son vurulan PKKlıların resimleri,en son vurun pkk leşleri,ENSON OLDURULEN TERERUSTLER,gemitepe baskını izle,gerilanin catisma anlari,gerilanin mustaki catisma ani,gul repe ki olduren pekalar,güncel pkk leşleri,hakkaride saldırı tererüstlerin cektiyi baskın anı,heronla vurulan teröristler,istanbulda teröristlerin ölü leş leri Berna yılmaz,kadın pkk leşleri video,kuzey irakta vuralan pkk leşlerigörüntüleri,leş askerler pkk görüntüsü,oldoren pekakanln ciplak fotograf,oldurulen tererustler,oldurulen tererustlerın resımlerı,olen pekalarin cesetleri,pekkan\ın leşleri,pekkanın leşleri,pekkanın vuruluş anı,pekkanın vuruluşu,pkk leslerı 2016,pkk leslerının canlı vıdeolarını ızle,pkk lesleri goruntuleri,pkk leslerinin göruntuleri,pkk leş alma video,pkk leş görüntüleri,pkk leşleri cizre,pkk leşleri video izle,pkk leşleri videoları,pkk leşleri vurulusu


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,timurtaş hoca hangi cemaatten,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler gkk ile ilgili son dakika haberleri,Esek atla kadinlarin ciftlesmesi hikaye ve resimleri,kredi sicil affı son dakika,30 nisan 2016 binek hurda yasasi son durumu,sisman ciplak kari resimler,mynet magazin,takvimerkenemeklilik,şanlıurfadaki olaylar,takvimerkenemeklilik,tuzla\da trafik kazası 2016,kazakistanda kaynakçının maaşı ne kadar,qadinla heyvanin cinsi elaqesi,gebzebelediyesitasorenekadrovarmi,adalet bakanlığı af yasa 2016,çıplak kadın erkek resımlerı,internete yeni düşen videolar,kayseri genelevi adresi,hakkari çukurca kavuşak karakolu,uskudarin ev almak icin iyi yerleri,anadolu lisesı bıtirdıkten sonra hangı bolumler var,haskoyde kaza,et ve balik kurumu hangi gunlet acik olur,ardahanda terör var mı,eskişehir yolunda tır kazası,adana yumurtalık rafinerisi son durum
81