PKK böyle vuruyor / HERON’dan VİDEO

PKK böyle vuruyor / HERON'dan VİDEO

Reklamlar
Horonların, 7 şehit verdiğimiz Hantepe baskınının öncesini saniye saniye kaydettiği görüntülerin videosu Haber 7’ye de ulaştı. Taraf’ın yayınladığı ve gündeme bomba gibi düşen görüntüler ihaneti gözler önüne seriyor.

Taraf Gazetesi 20 Temmuz’da Hakkari’nin Çukurca llçesi’nde yedi askerin yaşamını yitirdiği Hantepe baskınının canlı görüntülerini yayınladı.

Hain saldırıdan 20 dakika önceye bölgeye giden insansız hava aracı Heron’un çektiği görüntülerin bir bölümü Haber 7’ye de ulaştı.

KURŞUN YAĞMURUNA TUTULUYOR

Genelkurmay Başkanlığı dahil saniye saniye 30 birime anından iletilen Heron’un çektiği görüntülerde mevzilere yaklaşan PKK’lıların, askerlerin üzerine attığı bombalar büyük gürültüyle patlıyor. Bu sırada kaçışan askerler, pusuya yatan PKK’lılar tarafından kurşun yağmuruna tutuluyor.

İşte o saldırı anı:

 

BİR SUBAY, DÖRT UZMAN VE İKİ ASKER

20 temmuz gecesi Hantepe Üs Bölgesi’ne düzenlenen kanlı baskında, Piyade Üsteğmen Çetin Aylar, Uzman Çavuş Turgay Yılmaz, Piyade Uzman Onbaşı Samet Yılmaz, Piyade Komando Uzman Çavuş Mesut Keklikçi, Piyade Uzman Çavuş Ayhan Say, Jandarma Komando Çavuş Serdar Yeşilyurt ve er Hakan Yutkun şehit olmuştu.

TSK İÇİNDE GÖRÜNTÜ DEPREMİ

Öte yandan Taraf, görüntüleri elde ettiği üst düzey askeri yetkililerin, bu götüntülerin TSK içinde deprem etkisi yarattığını yazdı. Askeri yetkililerin Taraf’a şunları söyledi: “Baskın yapılacak ihbarı alınıyor. Heron baskın yapılacak tepeye gönderiliyor. Baskın saniye saniye kaydediliyor. ama canlı görüntüyü gönderenler ne helikopter ne de uçak gönderiyorlar. Bu görüntülerden haberdar olan personel, yardım gönderilmeme sebebini soruşturuyor. Bize gerekçe hava şartları olarak açıklandı ama görüntülerden havanın açık olduğu görünüyor. Bölgedeki arkadaşlar da bu açıklamayı gerçeklerin saklanması olarak görüyorlar. Görüntülerde patlayan bombaların dumanları görünüyor. Hava o kadar açık. Bu videodan haberdar olan herkesin psikolojisi bozuk”

2 Ağustos Pazartesi 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: işte askerin pkk ile çatışma görüntüleri,seksene com,seksene video,teröristlerin vurulma videoları,vurulan pkk leşleri,pkklıların ölüm anı,vurulan terörist videoları,asker leşleri,pkk vurulma videoları,pkklının vurulma anı,vurulan pkk videoları,seksene,c yeni pkk leşleri 20,akir tepe baskını,tsk pkk çatışma görüntüleri,ter,tsk pkk çatışma videoları,tsk pkk leşleri,pkk vurulma anı,HANTEPE ÇATIŞMASI,pkk leşleri,tc leşleri,canl,gemi tepe baskını,komando catısması,pkk ,pkk ölüm anı,pkkleşleri,PKKLE,biliç tepe baskını,doğuda çatışma görüntüleri,pkk ölüm videoları,ppk videoları,komando çatışması,komando video çatışma,pkk lıların vurulma anları,en son vurulan pkk leşleri,pekka lesleri,vurulan pkk leşleri video,pkknin en guzel catisma videolari,doguda pekkanin vurulus ani,en son vurulan pkk lesleri,enson pkk leşleri,enson vurulan pkk lesleri,gemi tepe baskını izle,vurulan heron,kuzey irakta oldurulen tererustler,pekka pkk\lıların resimleri,pkk catisma goruntuleri,vurulan terörist kadin larin çıplak resimleri,pkk leşlerinin vurulma anları,şırnakta vurulan terör leşleri,Bilic tepe catisma,ciplak terorist lesleri izle,cizrede heron görüntüsü,cizrede pkklarin vurulma anı çanlı,en son pkk leş görüntüleri,en son vurulan PKKlıların resimleri,ensonvurulanpkklesldri,geberiş pkk ların video görüntüleri videosu,gemi tepe baskını 2005,gemi tepe baskını termal,gemi tepe baskin videosu,gemi tepe baskini,gemitepe baskını,gemitepe baskını izle,heronla vurulan teröristler,kuzey irakta vuralan pkk leşlerigörüntüleri,leş askerler pkk görüntüsü,oldurulen tererustler,oldurulen tererustlerın resımlerı,olen pekalarin cesetleri,Pekadan ölenleri vidyolu görüntüle,pekaka leşleri,pekaka son görüntüleri,pekaka vuruluşu,pekakaların vuruluşu,pekakanın leşleri,pekakanın vuruluş vdyosu,pekanın leşleri,pekanın vuruluşu,pekkan\ın leşleri,pkk lesleri goruntuleri,pkk leslerinin göruntuleri,pkk leş alma video,pkk leşlerinin görüntüleri,pkk leşlerinin vuruluş anı,pkk lıların ölüm anı video görüntüsü,pkk lıların ölüm anları,pkk nın çektiği görüntüler,pkk nın leslerı,pkk nın son leşleri,pkk vurma videoları,pkkleslri,pkkleslri ikibinon,Pkklilarinle$leriizle,pkknın son durumu,sirnak beregerik ust bolgesi,son oldurulen pkkgoruntusu,son vurulan pkk leşleri


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,hava durumu 1 aylık,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010 meme fotolari,bilgisayarda geçmişe nasıl bakılır,mahkumlara yasa varmı,Malatya bir artı bir toki sonuçları,son dakika metrobuste cinayet,yozgat sorgundan muge anli kayip,kelle paça çorbası gaz giderir mi,turkiyenin denizaltıları,vefat eden sanatçı kim,sekshıkayelerıyenı ler,hareketli gögüs duvar kağıdı,yengec burcu erkegi ayrilik,çakmak gazından ölenler,derik\te son durum,emeklilikte çocuğun etkisi 2015,ezgi sertel ozan çobanoğlu,emet etibora isci alim 2015,hapus cezasi indirim,sgk borclularina,belediyelere kadro varmı,kelle paça gaz giderir mi,alman kızların resimleri,kayseri son dakika kazaları,son dakika deprem diyarbakır,askerlik 9 aya düştümü son dakika 2015
79