Yağışla hava 10 derece soğuyor Haritalı

Reklamlar
Türkiye, çarşamba günü oldukça serinleyecek. Trakya’da yarın başlayacak yağmur Çarşamba günü iç bölgelere ulaşacak. Sıcaklık Marmara ve Karadeniz’de 10-12 derece, İç Anadolu ve Ege’de 5-6 derece düşecek.

Dilek ÇALIŞKAN / NTV Meteoroloji Editörü
Yağmur yarın akşam önce Trakya’da başlıyor. Gece yarısı tüm Marmara, İzmir, Manisa ve Kütahya’da gökgürültülü sağanak yağmur alacak. Yağış, Çarşamba gündüz saatlerinde Karadeniz ve Ankara’ya ulaşacak.
İstanbul’da hava yarın gündüz açık ve sıcak, gece ise gökgürültülü sağanak yağmur var. Çarşamba günü sıcaklık İstanbul’da 20 dereceye inecek. Perşembe yağış yok ama hava serin. Ankara yarın sıcak, çarşamba günü yağmur var, hava 7 derece birden serinleyecek. İzmir bir buçuk ay aradan sonra ilk kez bu kadar serinleyecek, yarın geceyarısı sağanak yağmur başlıyor, sıcaklık çarşamba günü 27 derece.

Yağmurun Sakarya, Zonguldak, Kastamonu, Sinop arasında bir ara çok kuvvetli yağması beklendiğinden su baskını tehlikesi var. Yağış anında fırtına da bekleniyor, yıldırım düşme riski de bulunuyor.
Ayrıca iç kesimlerde dolu yağışı da olabilir. Bu yağışlı hava 1 gün kalacak ama hafta sonu yeniden yağmur bekleniyor. Eylül ayıyla birlikte sıcaklıklar gün gün çok hızlı değişim göstereceğinden gribal enfeksiyon ve soğuk alğınlığı vakalarında artış da olabilir.
BÖLGE BÖLGE 5 GÜNLÜK HAVA HARİTALARI VE İL İL 5 GÜNLÜK SICAKLIK DERECELERİ
BÖLGE BÖLGE HAVA
Marmara: Bölge, yarın gündüz saatlerini sıcak geçirecek, akşam ise Trakya’ya yağmur geliyor. Gece tüm bölgede gökgürültülü sağanak yağmur ve kuvvetli rüzgar var. Çarşamba günü hava çok hızlı serinleyecek, sıcaklık 20 dereceye iniyor.
İç Anadolu: Yarın da güneşli ve çok sıcak ancak çarşamba günü ise hava aniden değişiyor. Bölgenin kuzeyinden sağanak yağmur geçişi olacak ve hava birden serinleyecek, dolu da yağabilir. Perşembe günü sıcaklık 24-25 derece.
Ege: Yarın da çok bunaltıcı, çarşamba günü serinlemeyi Egelililer de hissedecek. Rüzgar serin esecek, sıcaklık 6 derece düşecek. İzmir, Manisa, Kütahya boyunca gökgürültülü sağanak yağmur yağacak.
Akdeniz: Bulutlanmaya başlıyor, çarşamba günü Mersin-Antakya arasına yağmur gelecek. İstanbul’dan inecek serin hava bu bölgede de sıcaklığı 3-4 derece düşürecek.
Güneydoğu Anadolu: Sıcaklık fazla değişmiyor, Gaziantep 38 derece.
Doğu Anadolu: Serinlemeden fazla etkilenmiyor, gökyüzü genellikle parçalı bulutlu. Sıcaklık Erzurum’da 28, Elazığ’da 37 derece.
Karadeniz: Yarınki sıcak ve bunatıcı havanın ardından çarşamba günü Zonguldak, Kastamonu ve Sinop arasına kuvvetli yağmur geliyor. Yağış anında fırtına oluşabilir, yıldırım düşme riski de var. Sıcaklık çok hızlı düşecek, perşembe günü 19-25 derece arasında olacak.
NTV

30 Ağustos Pazartesi 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: eylulde yagmur yagacakmi 2015,yarn izmirde yagmur varm,yagmur kacda yagicak,ankarada yağmur varmı,ankarada yarin yagmur varmi,bugun Istanbula kacta yagmur yagacak,yarın ankarada yağmur yağacak mı,ordu akkuş hava durumu bugün yağmur saat kaçta yağacak,hangi gunler yagmurlu,izmirde yağmur varmı,yarın yağmur varmı,ankarada bugun yagmur varmi,istanbul hava saat kacta baslar yagmur,yarın yağmur var mı,adanada bugün yağmur var mı,adanada hangi bolgelerde yagis var,bugun yagmur varmi,adanada yağış var mı,Adanada yağmur varmı,izmirde yagmur var mi,malatya perşembe yağmur saat kaçta başlıyor,yarın saat kaçta yağmur yağacak,ankarada pazar günü yağış varmı,ankarada yagmur var mi,manisada yarin kacta yagmur var,ankarada yagmur varmi,martta kar varmı yagacakmı ntv,yarin yagmur varmi,25 ağustos ankarada yağmur var mı 2015,gaziantep hava durumu yagmur varmi,istanbul\da bu gece yağmur var mı,izmirde yagmur varmi,yarın mersine yağmur saat kaç sıraları yağacak,bugun ic anadoluda kacda yağmur,istanbul bostancıda yarın kaçta yağacak,izmir hangi bölgede yağış var,izmirde rüzgar var mı,konyada yağış var mı,saat kaçtan itibaren kar yağacak zonguldak,adana\da bugün yağmur var mı,adana\da ruzgar varmi,adana\da yagmur varmı,adana\da yağmur varmı,adanada bugün yağış varmı,bu gece yagmur var mi,Hava durumu Ankarada yagmurlu,Izmirde yagis var,adanada yagmur varmi bu gece,istanbul da bu gece yağmur var mı,izmirde yagis saatkacta baslicak,izmirde yarin saat kacta yagis var,konyada yagmur var mi,kütahyaya yarın yağmur yağacak mı,yagmur yagacakmi silifke,yağmur var mı,yarın yagmur yagacakmı,yarin izmirde yagmur var mi,zonguldağa kaçta yağmur yağacak,ankara yarın yağışlı mı,11 eylul günduz yagmur yagacak mi,2015 eylül de yağış varmı,2015 in eylül ayında hangi günler yağış bekleniyo,24 eylül yağış var mı,25mayis ankarada yagmur kacta bitrcek,27 agustos 2015yagmur yagcakmi,adana da bugun yagmur yağacak mı,adana da hangi tarihte yagmur var,adana da kaç gün yağmur yağacak,adana da yagmur yagacak mi,adana da yağış var mı,adana hava durumu,adana hava durumu 1 aylık,adana hava durumu saat kaç de yağmur kaç da var,adana hava durumu yagmur varmı,adanada adanada kaç derece düşecek hava serin olacak,adanada bu gece yagis varmi,adanada bu günlerde yagmur varmı,adanada bugece yagmur varmi,adanada bugun yagmur varmi,adanada bugun yagmur yagacak mi,adanada bugün yağmur yağacakmı,adanada cuma gecesi yagmur,adanada gece yağmur,adanada gece yağmur var mi,adanada hangi bolgelerde yağış var,Adanada hangi semtlerde bugun yagis var,adanada kac gun toprak yagac,adanada kuvetli firtina varmi,adanada ruzgar var mi,Zonguldakta yağiş varmı bugün,ankara da yarin yagmur var mi,ankara dolu yağışı varmı,ankara hava durumu cumartesi hangi saatte yağmur yağacak,ankara hava durumu saat kaçta yağmur,ankara hava durumu yagmur var mi,ankara hava serin,ankara nasıl hava durumu kaçta yagmur başlayacak,ankara pazar gunu yagmur yagar mi,ankara saat kaçta yağmurlu,ankara ya yagmur kacta yagacak


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,hava durumu 1 aylık,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010 kellige son sağlık bakanlığı,memur emeklisinin özlük haklarından son durum,mezarlıktaki yılan,dul bayanlarin ciblak ev temizligi,ssk geriye prim ödeme torba yasa 5/10/2015,şirin payzın kiminle evli,evden sinek nasıl kovulur,cesetler resmi,2016 beylikduzu yatirimlik,ankara bilgiysayar staj görmek bankalarda,mersindeoruspunosu,sivaslı oktay karadayı,iri çıplak gogusler,genel evi oruspulari,ayagimin altilari kasinmaya basladi,ahmet çelik jokey nereli,özel güvenlik son dakika flaş haber,banka kredisiyke yurtdisinda emeklilik torba yasasi,pınar altuğ muslumanmı,sincan fatih devlet hastanesi kadın doğum doktorları,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,2016 kış nasıl geçecek,gözüm yandı kızardı kaşıntı göz altı alerji,yedikardeş gaziosmanpaşa,bim toz şeker fiyatları 2014
80