Yağışla hava 10 derece soğuyor Haritalı

Reklamlar
Türkiye, çarşamba günü oldukça serinleyecek. Trakya’da yarın başlayacak yağmur Çarşamba günü iç bölgelere ulaşacak. Sıcaklık Marmara ve Karadeniz’de 10-12 derece, İç Anadolu ve Ege’de 5-6 derece düşecek.

Dilek ÇALIŞKAN / NTV Meteoroloji Editörü
Yağmur yarın akşam önce Trakya’da başlıyor. Gece yarısı tüm Marmara, İzmir, Manisa ve Kütahya’da gökgürültülü sağanak yağmur alacak. Yağış, Çarşamba gündüz saatlerinde Karadeniz ve Ankara’ya ulaşacak.
İstanbul’da hava yarın gündüz açık ve sıcak, gece ise gökgürültülü sağanak yağmur var. Çarşamba günü sıcaklık İstanbul’da 20 dereceye inecek. Perşembe yağış yok ama hava serin. Ankara yarın sıcak, çarşamba günü yağmur var, hava 7 derece birden serinleyecek. İzmir bir buçuk ay aradan sonra ilk kez bu kadar serinleyecek, yarın geceyarısı sağanak yağmur başlıyor, sıcaklık çarşamba günü 27 derece.

Yağmurun Sakarya, Zonguldak, Kastamonu, Sinop arasında bir ara çok kuvvetli yağması beklendiğinden su baskını tehlikesi var. Yağış anında fırtına da bekleniyor, yıldırım düşme riski de bulunuyor.
Ayrıca iç kesimlerde dolu yağışı da olabilir. Bu yağışlı hava 1 gün kalacak ama hafta sonu yeniden yağmur bekleniyor. Eylül ayıyla birlikte sıcaklıklar gün gün çok hızlı değişim göstereceğinden gribal enfeksiyon ve soğuk alğınlığı vakalarında artış da olabilir.
BÖLGE BÖLGE 5 GÜNLÜK HAVA HARİTALARI VE İL İL 5 GÜNLÜK SICAKLIK DERECELERİ
BÖLGE BÖLGE HAVA
Marmara: Bölge, yarın gündüz saatlerini sıcak geçirecek, akşam ise Trakya’ya yağmur geliyor. Gece tüm bölgede gökgürültülü sağanak yağmur ve kuvvetli rüzgar var. Çarşamba günü hava çok hızlı serinleyecek, sıcaklık 20 dereceye iniyor.
İç Anadolu: Yarın da güneşli ve çok sıcak ancak çarşamba günü ise hava aniden değişiyor. Bölgenin kuzeyinden sağanak yağmur geçişi olacak ve hava birden serinleyecek, dolu da yağabilir. Perşembe günü sıcaklık 24-25 derece.
Ege: Yarın da çok bunaltıcı, çarşamba günü serinlemeyi Egelililer de hissedecek. Rüzgar serin esecek, sıcaklık 6 derece düşecek. İzmir, Manisa, Kütahya boyunca gökgürültülü sağanak yağmur yağacak.
Akdeniz: Bulutlanmaya başlıyor, çarşamba günü Mersin-Antakya arasına yağmur gelecek. İstanbul’dan inecek serin hava bu bölgede de sıcaklığı 3-4 derece düşürecek.
Güneydoğu Anadolu: Sıcaklık fazla değişmiyor, Gaziantep 38 derece.
Doğu Anadolu: Serinlemeden fazla etkilenmiyor, gökyüzü genellikle parçalı bulutlu. Sıcaklık Erzurum’da 28, Elazığ’da 37 derece.
Karadeniz: Yarınki sıcak ve bunatıcı havanın ardından çarşamba günü Zonguldak, Kastamonu ve Sinop arasına kuvvetli yağmur geliyor. Yağış anında fırtına oluşabilir, yıldırım düşme riski de var. Sıcaklık çok hızlı düşecek, perşembe günü 19-25 derece arasında olacak.
NTV

30 Ağustos Pazartesi 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: eylulde yagmur yagacakmi 2015,yarın yağmur var mı,yarn izmirde yagmur varm,yarin yagmur varmi,yagmur kacda yagicak,yarın ankarada yağmur yağacak mı,izmirde yagmur var mi,yarın yağmur varmı,ankarada yarin yagmur varmi,ankarada yağmur varmı,yarın ankarada yağmur varmı,bugun Istanbula kacta yagmur yagacak,izmirde yağmur varmı,yarın saat kaçta yağmur yağacak,hangi gunler yagmurlu,ordu akkuş hava durumu bugün yağmur saat kaçta yağacak,silifkede yarin yagacak yagmur,ankarada yagmur varmi,yarın yağmur yağacakmı,izmirinhangi semti yagisli,bugün saat kaçta yağmur yağacak,konyada hangi semtlerde yagmur var,istanbulda bugün yagış varmı,ankarada bugun yagmur varmi,ankarada yagmur saat kacta yagacak,bugün yağmur yağacak mı,ankarada yagmur var mi,bugun izmir yagmur varmi,istanbul hava saat kacta baslar yagmur,izmirde yagmur varmi,malatya perşembe yağmur saat kaçta başlıyor,adanada bugün yağmur var mı,bu gece yagmur var mi,adanada hangi bolgelerde yagis var,bugun yagmur varmi,istanbul\da bu gece yağmur var mı,istanbulda bugun yagmur varmi,izmirde yağış var mı,adanada yağış var mı,Adanada yağmur varmı,yağmur var mı,ankara\da yagmur var mi,ankarada yarın yağmur var mı,bugün yağmur saat kaçta yağacak,konyada yagis varmi,pazar günü saat kaçta yağmur yağacak,25 ağustos ankarada yağmur var mı 2015,bu gece yağmur var mı,Izmirde yagis var,istanbulda yagmur varmi,konyada yagmur var mi,martta kar varmı yagacakmı ntv,perşembe yağmur varmı,yarın mersine yağmur saat kaç sıraları yağacak,yarın sakaryada yağmur var mi,yarın yağmur saat kaçta,ankarada bugün yağmur var mı,ankarada pazar günü yağış varmı,ankaraya pazar gunu ssat kaçta yagacak,adana hava durumu yagmur varmı,istanbul bagcilar icin persembe yagmur riski nedir,izmir hangi bölgede yağış var,izmirde rüzgar var mı,konyada yağış var mı,mersin hangi bölgede yağmur var,saat kaçtan itibaren kar yağacak zonguldak,yagmur yagacakmi silifke,adana\da bugün yağmur var mı,adana\da ruzgar varmi,adana\da yagmur varmı,adana\da yağmur varmı,yarın yagmur yagacakmı,yarın yağış var mı,Ankarada bugün yağmur varmı,ankarada hangı saate yagmur var,Adanada bugece yagmur varmı,adanada bugece yagmur varmi,adanada bugun yagmur varmi,adanada bugün yağış varmı,bu gece istanbulda yağmur var mı,bu gece yagmur varmi,bu gece yağış var mı,bugun ic anadoluda kacda yağmur,Bugün saat kaçta yağmur var ıstanbul,gaziantep hava durumu yagmur varmi,gece yağmur var mı,Hava durumu Ankarada yagmurlu,hava GAZIANTEP saat kacta yagacak,istanbul bostancıda yarın kaçta yağacak,istanbul da bu gece yağmur var mı,izmir yağmur varmı,İzmirde cumartesi pazar günü yağış var mı,adanada yagmur var mi,izmirde yagis saatkacta baslicak,adanada yagmur varmi bu gece,izmirde yarin saat kacta yagis var,kütahyaya yarın yağmur yağacak mı,manisada yarin kacta yagmur var,mersinde yagmur yagacakmi,Adanada yarın yagmur varmı


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,timurtaş hoca hangi cemaatten,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler buyuk popo resimleri,subay isimleri,gokhan tepe ve sevgilisi,frikikler galeri,yeni gkk hakkariye 2016varmi,çıplak kadınlar ve erkekler ilgili görseller,bolu deprem bugün,Uzmanlik icin erken terhis var midir,esct orusbu maras,balikesir son dakika deprem,affet benideki baharin kocasi,dansöz Didemin çırılçıplak resimleri,kayseri yolunda trafik kazası son dakika,boşanmış kadınlara maaş başvurusu,iskender çolak nereli,bugün hangi kanalda güreş var,devlet hurda aracları alıyormu,adli tip resimleri sansürsüz,sibercansevism,kırçşarklr,Irı popı resımlerı,Acik alanda iseyen kadin resimleri,aletta ocean murat boz,emekliler için yaşanacak yerler,suudi arabistan haci adaylari ölurse ne olur
80