Yağışla hava 10 derece soğuyor Haritalı

Reklamlar
Türkiye, çarşamba günü oldukça serinleyecek. Trakya’da yarın başlayacak yağmur Çarşamba günü iç bölgelere ulaşacak. Sıcaklık Marmara ve Karadeniz’de 10-12 derece, İç Anadolu ve Ege’de 5-6 derece düşecek.

Dilek ÇALIŞKAN / NTV Meteoroloji Editörü
Yağmur yarın akşam önce Trakya’da başlıyor. Gece yarısı tüm Marmara, İzmir, Manisa ve Kütahya’da gökgürültülü sağanak yağmur alacak. Yağış, Çarşamba gündüz saatlerinde Karadeniz ve Ankara’ya ulaşacak.
İstanbul’da hava yarın gündüz açık ve sıcak, gece ise gökgürültülü sağanak yağmur var. Çarşamba günü sıcaklık İstanbul’da 20 dereceye inecek. Perşembe yağış yok ama hava serin. Ankara yarın sıcak, çarşamba günü yağmur var, hava 7 derece birden serinleyecek. İzmir bir buçuk ay aradan sonra ilk kez bu kadar serinleyecek, yarın geceyarısı sağanak yağmur başlıyor, sıcaklık çarşamba günü 27 derece.

Yağmurun Sakarya, Zonguldak, Kastamonu, Sinop arasında bir ara çok kuvvetli yağması beklendiğinden su baskını tehlikesi var. Yağış anında fırtına da bekleniyor, yıldırım düşme riski de bulunuyor.
Ayrıca iç kesimlerde dolu yağışı da olabilir. Bu yağışlı hava 1 gün kalacak ama hafta sonu yeniden yağmur bekleniyor. Eylül ayıyla birlikte sıcaklıklar gün gün çok hızlı değişim göstereceğinden gribal enfeksiyon ve soğuk alğınlığı vakalarında artış da olabilir.
BÖLGE BÖLGE 5 GÜNLÜK HAVA HARİTALARI VE İL İL 5 GÜNLÜK SICAKLIK DERECELERİ
BÖLGE BÖLGE HAVA
Marmara: Bölge, yarın gündüz saatlerini sıcak geçirecek, akşam ise Trakya’ya yağmur geliyor. Gece tüm bölgede gökgürültülü sağanak yağmur ve kuvvetli rüzgar var. Çarşamba günü hava çok hızlı serinleyecek, sıcaklık 20 dereceye iniyor.
İç Anadolu: Yarın da güneşli ve çok sıcak ancak çarşamba günü ise hava aniden değişiyor. Bölgenin kuzeyinden sağanak yağmur geçişi olacak ve hava birden serinleyecek, dolu da yağabilir. Perşembe günü sıcaklık 24-25 derece.
Ege: Yarın da çok bunaltıcı, çarşamba günü serinlemeyi Egelililer de hissedecek. Rüzgar serin esecek, sıcaklık 6 derece düşecek. İzmir, Manisa, Kütahya boyunca gökgürültülü sağanak yağmur yağacak.
Akdeniz: Bulutlanmaya başlıyor, çarşamba günü Mersin-Antakya arasına yağmur gelecek. İstanbul’dan inecek serin hava bu bölgede de sıcaklığı 3-4 derece düşürecek.
Güneydoğu Anadolu: Sıcaklık fazla değişmiyor, Gaziantep 38 derece.
Doğu Anadolu: Serinlemeden fazla etkilenmiyor, gökyüzü genellikle parçalı bulutlu. Sıcaklık Erzurum’da 28, Elazığ’da 37 derece.
Karadeniz: Yarınki sıcak ve bunatıcı havanın ardından çarşamba günü Zonguldak, Kastamonu ve Sinop arasına kuvvetli yağmur geliyor. Yağış anında fırtına oluşabilir, yıldırım düşme riski de var. Sıcaklık çok hızlı düşecek, perşembe günü 19-25 derece arasında olacak.
NTV

30 Ağustos Pazartesi 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: eylulde yagmur yagacakmi 2015,yarn izmirde yagmur varm,yagmur kacda yagicak,yarın ankarada yağmur yağacak mı,ankarada yarin yagmur varmi,yarın yağmur varmı,ankarada yağmur varmı,yarin yagmur varmi,bugun Istanbula kacta yagmur yagacak,yarın yağmur var mı,yarın saat kaçta yağmur yağacak,hangi gunler yagmurlu,izmirde yagmur var mi,silifkede yarin yagacak yagmur,ankarada yagmur varmi,izmirde yağmur varmı,ordu akkuş hava durumu bugün yağmur saat kaçta yağacak,yarın ankarada yağmur varmı,ankarada bugun yagmur varmi,ankarada yagmur saat kacta yagacak,bu gece yagmur var mi,istanbul hava saat kacta baslar yagmur,malatya perşembe yağmur saat kaçta başlıyor,konyada hangi semtlerde yagmur var,adanada bugün yağmur var mı,adanada hangi bolgelerde yagis var,bugun yagmur varmi,istanbulda bugün yagış varmı,adanada yağış var mı,Adanada yağmur varmı,ankara yarın yağışlı mı,ankara\da bugün yagmur var mı,İzmirde cumartesi pazar günü yağış var mı,yarın mersine yağmur saat kaç sıraları yağacak,ankarada pazar günü yağış varmı,izmirde rüzgar var mı,kütahyaya yarın yağmur yağacak mı,25 ağustos ankarada yağmur var mı 2015,gaziantep hava durumu yagmur varmi,izmirde yagis saatkacta baslicak,izmirde yarin saat kacta yagis var,saat kaçtan itibaren kar yağacak zonguldak,yarın sakaryada yağmur var mi,ankarada yagmur var mi,adana hava durumu yagmur varmı,bugun ic anadoluda kacda yağmur,istanbul bagcilar icin persembe yagmur riski nedir,istanbul\da bu gece yağmur var mı,istanbulda yagmur varmi,izmirde yağış var mı,konyada yagis varmi,manisada yarin kacta yagmur var,mersin hangi bölgede yağmur var,adana\da bugün yağmur var mı,adana\da ruzgar varmi,adana\da yagmur varmı,adana\da yağmur varmı,adanada bugece yagmur varmi,adanada bugun yagmur varmi,adanada bugün yağış varmı,bu gece istanbulda yağmur var mı,bu gece yagmur varmi,Bugün saat kaçta yağmur var ıstanbul,Hava durumu Ankarada yagmurlu,Izmirde yagis var,istanbul bostancıda yarın kaçta yağacak,istanbul da bu gece yağmur var mı,istanbulda bugun yagmur varmi,izmir hangi bölgede yağış var,adanada yagmur var mi,izmirde yagmur varmi,adanada yagmur varmi bu gece,izmirde yarın yağmur varmı,konyada yagmur var mi,konyada yağış var mı,Adanada yarın yagmur varmı,martta kar varmı yagacakmı ntv,mersinde yagmur yagacakmi,yagmur yagacakmi silifke,yağmur var mı,yarın yagmur yagacakmı,yarin izmirde yagmur var mi,zonguldağa kaçta yağmur yağacak,2015 eylül de yağış varmı,24 eylül yağış var mı,25mayis ankarada yagmur kacta bitrcek,adana da bugun yagmur yağacak mı,adana da hangi tarihte yagmur var,adana da kaç gün yağmur yağacak,adana da yagmur yagacak mi,adana da yağış var mı,adana hava durumu,adanada adanada kaç derece düşecek hava serin olacak,adanada bu gece yagis varmi,adanada bu gece yagmur var mi,adanada bu günlerde yagmur varmı,Adanada bugece yagmur varmı,adanada bugun yagmur yagacak mi,adanada bugün yağmur yağacakmı,adanada cuma gecesi yagmur


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,hava durumu 1 aylık,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,timurtaş hoca hangi cemaatten dul kadin kendisi ve kocasindan bagkur maasi alirni,kalaşnikof cesitleri,big brother seçmeleri neye gore yapildi,son dakika deprem,dul kadin kocasindan kendisinden maas alabilirmi,istanbul daki intihar,malatya,izmir altınyol trafik kazasi,türkiyenin kaç parası var,ciplak arap kadinlari,jokeylerin biyografisi,unlu turk ciplak resim,en zengin petrol ulkesi,liseli çılgın kızlar foto galeri,kayseri gece kaza,hastane sozlesmeli taseron personel maaşları,ek gösterge ile ilgili son haberler,sanliurfada deprem,Türbanlı orusbu kadınların foto,bülent ersoy öldü,ankarali ayse ertik vidosu,enson karsını paylaşanlar,klıckov,türk liseli çıplak fotolari bedava izle,mert yazıcıoğlu yükselen
73