Yağışla hava 10 derece soğuyor Haritalı

Reklamlar
Türkiye, çarşamba günü oldukça serinleyecek. Trakya’da yarın başlayacak yağmur Çarşamba günü iç bölgelere ulaşacak. Sıcaklık Marmara ve Karadeniz’de 10-12 derece, İç Anadolu ve Ege’de 5-6 derece düşecek.

Dilek ÇALIŞKAN / NTV Meteoroloji Editörü
Yağmur yarın akşam önce Trakya’da başlıyor. Gece yarısı tüm Marmara, İzmir, Manisa ve Kütahya’da gökgürültülü sağanak yağmur alacak. Yağış, Çarşamba gündüz saatlerinde Karadeniz ve Ankara’ya ulaşacak.
İstanbul’da hava yarın gündüz açık ve sıcak, gece ise gökgürültülü sağanak yağmur var. Çarşamba günü sıcaklık İstanbul’da 20 dereceye inecek. Perşembe yağış yok ama hava serin. Ankara yarın sıcak, çarşamba günü yağmur var, hava 7 derece birden serinleyecek. İzmir bir buçuk ay aradan sonra ilk kez bu kadar serinleyecek, yarın geceyarısı sağanak yağmur başlıyor, sıcaklık çarşamba günü 27 derece.

Yağmurun Sakarya, Zonguldak, Kastamonu, Sinop arasında bir ara çok kuvvetli yağması beklendiğinden su baskını tehlikesi var. Yağış anında fırtına da bekleniyor, yıldırım düşme riski de bulunuyor.
Ayrıca iç kesimlerde dolu yağışı da olabilir. Bu yağışlı hava 1 gün kalacak ama hafta sonu yeniden yağmur bekleniyor. Eylül ayıyla birlikte sıcaklıklar gün gün çok hızlı değişim göstereceğinden gribal enfeksiyon ve soğuk alğınlığı vakalarında artış da olabilir.
BÖLGE BÖLGE 5 GÜNLÜK HAVA HARİTALARI VE İL İL 5 GÜNLÜK SICAKLIK DERECELERİ
BÖLGE BÖLGE HAVA
Marmara: Bölge, yarın gündüz saatlerini sıcak geçirecek, akşam ise Trakya’ya yağmur geliyor. Gece tüm bölgede gökgürültülü sağanak yağmur ve kuvvetli rüzgar var. Çarşamba günü hava çok hızlı serinleyecek, sıcaklık 20 dereceye iniyor.
İç Anadolu: Yarın da güneşli ve çok sıcak ancak çarşamba günü ise hava aniden değişiyor. Bölgenin kuzeyinden sağanak yağmur geçişi olacak ve hava birden serinleyecek, dolu da yağabilir. Perşembe günü sıcaklık 24-25 derece.
Ege: Yarın da çok bunaltıcı, çarşamba günü serinlemeyi Egelililer de hissedecek. Rüzgar serin esecek, sıcaklık 6 derece düşecek. İzmir, Manisa, Kütahya boyunca gökgürültülü sağanak yağmur yağacak.
Akdeniz: Bulutlanmaya başlıyor, çarşamba günü Mersin-Antakya arasına yağmur gelecek. İstanbul’dan inecek serin hava bu bölgede de sıcaklığı 3-4 derece düşürecek.
Güneydoğu Anadolu: Sıcaklık fazla değişmiyor, Gaziantep 38 derece.
Doğu Anadolu: Serinlemeden fazla etkilenmiyor, gökyüzü genellikle parçalı bulutlu. Sıcaklık Erzurum’da 28, Elazığ’da 37 derece.
Karadeniz: Yarınki sıcak ve bunatıcı havanın ardından çarşamba günü Zonguldak, Kastamonu ve Sinop arasına kuvvetli yağmur geliyor. Yağış anında fırtına oluşabilir, yıldırım düşme riski de var. Sıcaklık çok hızlı düşecek, perşembe günü 19-25 derece arasında olacak.
NTV

30 Ağustos Pazartesi 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: eylulde yagmur yagacakmi 2015,yagmur kacda yagicak,yarn izmirde yagmur varm,yarın yağmur var mı,yarin yagmur varmi,yarın yağmur varmı,izmirde yagmur var mi,ankarada yağmur varmı,ankarada yarin yagmur varmi,yarın ankarada yağmur yağacak mı,bugun Istanbula kacta yagmur yagacak,izmirde yağmur varmı,silifkede yarin yagacak yagmur,hangi gunler yagmurlu,yarın saat kaçta yağmur yağacak,ankarada yagmur varmi,ordu akkuş hava durumu bugün yağmur saat kaçta yağacak,yarın ankarada yağmur varmı,ankarada bugun yagmur varmi,istanbulda bugün yagış varmı,ankarada yagmur saat kacta yagacak,konyada hangi semtlerde yagmur var,malatya perşembe yağmur saat kaçta başlıyor,adanada bugün yağmur var mı,ankarada yagmur var mi,adanada hangi bolgelerde yagis var,bu gece yagmur var mi,bugun yagmur varmi,istanbul hava saat kacta baslar yagmur,izmirde yagmur varmi,adanada yağış var mı,Adanada yağmur varmı,ankara yarın yağışlı mı,ankara\da bugün yagmur var mı,perşembe yağmur varmı,ankara\da yagmur var mi,istanbul\da bu gece yağmur var mı,saat kaçtan itibaren kar yağacak zonguldak,yarin yagmur yagacakmi,bu gece yağmur var mı,istanbulda bugun yagmur varmi,izmirde yarın yağmur varmı,25 ağustos ankarada yağmur var mı 2015,Ankarada bugün yağmur varmı,izmirde yagis saatkacta baslicak,izmirde yarin saat kacta yagis var,kütahyaya yarın yağmur yağacak mı,yarın yağmur yağacak mı,ankarada hangı saate yagmur var,bu gece istanbulda yağmur var mı,adana hava durumu yagmur varmı,Bugün saat kaçta yağmur var ıstanbul,Hava durumu Ankarada yagmurlu,istanbul bostancıda yarın kaçta yağacak,istanbulda yagmur varmi,İzmirde cumartesi pazar günü yağış var mı,izmirde yağış var mı,konyada yagmur var mi,mersin hangi bölgede yağmur var,yagmur yagacakmi silifke,adana\da bugün yağmur var mı,adana\da ruzgar varmi,yarın yağmur saat kaçta,adana\da yagmur varmı,adana\da yağmur varmı,yarin izmirde yagmur var mi,zonguldağa kaçta yağmur yağacak,Adanada bugece yagmur varmı,adanada bugece yagmur varmi,adanada bugun yagmur varmi,adanada bugün yağış varmı,ankarada pazar günü yağış varmı,ankaraya pazar gunu ssat kaçta yagacak,bu gece yagmur varmi,bugun ic anadoluda kacda yağmur,gaziantep hava durumu yagmur varmi,Izmirde yagis var,istanbul bagcilar icin persembe yagmur riski nedir,istanbul da bu gece yağmur var mı,izmir hangi bölgede yağış var,izmir yağmur varmı,adanada yagmur var mi,izmirde rüzgar var mı,adanada yagmur varmi bu gece,konyada yagis varmi,konyada yağış var mı,Adanada yarın yagmur varmı,manisada yarin kacta yagmur var,martta kar varmı yagacakmı ntv,mersinde yagmur yagacakmi,yağmur var mı,yarın mersine yağmur saat kaç sıraları yağacak,yarın sakaryada yağmur var mi,yarın yagmur yagacakmı,25mayis ankarada yagmur kacta bitrcek,adana da hangi tarihte yagmur var,adana da kaç gün yağmur yağacak,adana da yagmur yagacak mi,Zonguldakta yağiş varmı bugün,adanada bu hafta yagmur varmi


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,hava durumu 1 aylık,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,timurtaş hoca hangi cemaatten,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler gonulu korucularin hklari,beyaz mutfak dolabı kullanışlımı,oktsy ustsa öldü mü,turbanlıerotik turk kadınları,belediye temizlik işçilerine kadro varmı,muhtarlık cumartesi günü açık mı,Suriyeli kadinlarin ciplak fotografi,günde 2 kere kaka yapmak,öğrenim kredi affı 2016,ukraniye yda çıplak video,boluda kar yagisi varmi,tavşanlı haber son dakika,Alanyagenelevi,Osmaniy kadirli haberleri,Azgın türbanlı resmi,aslı altaylar frikikleri youtube videoları,elmadağ trafik kazası son dakika,suna ilgin,denizli cankurtaran da kar var mı,2016 da hava nasıl olacak,cebe bedava soyunan arap k ı z videosu indir,serap kunak kac yasinda,yarı çıplak kız resimleri,turbanlı açık ev hanımları,kayseri trafik kazası son dakika
78