Yağışla hava 10 derece soğuyor Haritalı

Reklamlar
Türkiye, çarşamba günü oldukça serinleyecek. Trakya’da yarın başlayacak yağmur Çarşamba günü iç bölgelere ulaşacak. Sıcaklık Marmara ve Karadeniz’de 10-12 derece, İç Anadolu ve Ege’de 5-6 derece düşecek.

Dilek ÇALIŞKAN / NTV Meteoroloji Editörü
Yağmur yarın akşam önce Trakya’da başlıyor. Gece yarısı tüm Marmara, İzmir, Manisa ve Kütahya’da gökgürültülü sağanak yağmur alacak. Yağış, Çarşamba gündüz saatlerinde Karadeniz ve Ankara’ya ulaşacak.
İstanbul’da hava yarın gündüz açık ve sıcak, gece ise gökgürültülü sağanak yağmur var. Çarşamba günü sıcaklık İstanbul’da 20 dereceye inecek. Perşembe yağış yok ama hava serin. Ankara yarın sıcak, çarşamba günü yağmur var, hava 7 derece birden serinleyecek. İzmir bir buçuk ay aradan sonra ilk kez bu kadar serinleyecek, yarın geceyarısı sağanak yağmur başlıyor, sıcaklık çarşamba günü 27 derece.

Yağmurun Sakarya, Zonguldak, Kastamonu, Sinop arasında bir ara çok kuvvetli yağması beklendiğinden su baskını tehlikesi var. Yağış anında fırtına da bekleniyor, yıldırım düşme riski de bulunuyor.
Ayrıca iç kesimlerde dolu yağışı da olabilir. Bu yağışlı hava 1 gün kalacak ama hafta sonu yeniden yağmur bekleniyor. Eylül ayıyla birlikte sıcaklıklar gün gün çok hızlı değişim göstereceğinden gribal enfeksiyon ve soğuk alğınlığı vakalarında artış da olabilir.
BÖLGE BÖLGE 5 GÜNLÜK HAVA HARİTALARI VE İL İL 5 GÜNLÜK SICAKLIK DERECELERİ
BÖLGE BÖLGE HAVA
Marmara: Bölge, yarın gündüz saatlerini sıcak geçirecek, akşam ise Trakya’ya yağmur geliyor. Gece tüm bölgede gökgürültülü sağanak yağmur ve kuvvetli rüzgar var. Çarşamba günü hava çok hızlı serinleyecek, sıcaklık 20 dereceye iniyor.
İç Anadolu: Yarın da güneşli ve çok sıcak ancak çarşamba günü ise hava aniden değişiyor. Bölgenin kuzeyinden sağanak yağmur geçişi olacak ve hava birden serinleyecek, dolu da yağabilir. Perşembe günü sıcaklık 24-25 derece.
Ege: Yarın da çok bunaltıcı, çarşamba günü serinlemeyi Egelililer de hissedecek. Rüzgar serin esecek, sıcaklık 6 derece düşecek. İzmir, Manisa, Kütahya boyunca gökgürültülü sağanak yağmur yağacak.
Akdeniz: Bulutlanmaya başlıyor, çarşamba günü Mersin-Antakya arasına yağmur gelecek. İstanbul’dan inecek serin hava bu bölgede de sıcaklığı 3-4 derece düşürecek.
Güneydoğu Anadolu: Sıcaklık fazla değişmiyor, Gaziantep 38 derece.
Doğu Anadolu: Serinlemeden fazla etkilenmiyor, gökyüzü genellikle parçalı bulutlu. Sıcaklık Erzurum’da 28, Elazığ’da 37 derece.
Karadeniz: Yarınki sıcak ve bunatıcı havanın ardından çarşamba günü Zonguldak, Kastamonu ve Sinop arasına kuvvetli yağmur geliyor. Yağış anında fırtına oluşabilir, yıldırım düşme riski de var. Sıcaklık çok hızlı düşecek, perşembe günü 19-25 derece arasında olacak.
NTV

30 Ağustos Pazartesi 2010  ~ Güncel

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: yarın yağmur var mı,eylulde yagmur yagacakmi 2015,yarin yagmur varmi,yarn izmirde yagmur varm,yagmur kacda yagicak,yarın ankarada yağmur yağacak mı,yarın yağmur yağacakmı,izmirde yagmur var mi,yarın yağmur varmı,yarın yağmur yağacak mı,ankarada yarin yagmur varmi,ankarada yağmur varmı,izmirde yağmur varmı,yarın ankarada yağmur varmı,bugun Istanbula kacta yagmur yagacak,silifkede yarin yagacak yagmur,ankarada yagmur varmi,hangi gunler yagmurlu,ordu akkuş hava durumu bugün yağmur saat kaçta yağacak,yarın saat kaçta yağmur yağacak,kütahyaya hangi saat yagmur yagacak,yarin izmirde yagmur var mi,izmirde yagmur varmi,bugun izmir yagmur varmi,izmirde yağış var mı,malatya perşembe yağmur saat kaçta başlıyor,ankarada yagmur var mi,bugun yagmur varmi,gece yağmur var mı,istanbul hava saat kacta baslar yagmur,izmir yağmur varmı,ankarada bugun yagmur varmi,ankaraya saat kaçta yağmur yağacak,bugün yağmur yağacak mı,istanbul\da bu gece yağmur var mı,konyada hangi semtlerde yagmur var,mersinde yarın yağmur yağacakmı,ankarada yagmur saat kacta yagacak,adanada bugün yağmur var mı,bu gece yagmur var mi,bu gece yağmur saat kaçta istanbul,adanada hangi bolgelerde yagis var,bugün saat kaçta yağmur yağacak,istanbulda bugun yagmur varmi,istanbulda bugün yagış varmı,izmirinhangi semti yagisli,adanada yağış var mı,Adanada yağmur varmı,bugun ic anadoluda kacda yağmur,pazar günü saat kaçta yağmur yağacak,istanbul da bu gece yağmur var mı,25 ağustos ankarada yağmur var mı 2015,yagmur yagacakmi silifke,3 sonra yagmur var mi,bu gece yagmur varmi,konyada yagmur var mi,manisada yarin kacta yagmur var,mersinde yagmur yagacakmi,perşembe yağmur varmı,yağmur var mı,ankarada hangı saate yagmur var,ankaraya pazar gunu ssat kaçta yagacak,adana hava durumu yagmur varmı,bu gece yağmur var mı,Bugün saat kaçta yağmur var ıstanbul,Izmirde yagis var,istanbulda yagmur varmi,izmirde bugün yağmur var mı,izmirde yarın yağmur varmı,konyada yağış var mı,kütahyaya yarın yağmur yağacak mı,martta kar varmı yagacakmı ntv,mersin hangi bölgede yağmur var,saat kaçtan itibaren kar yağacak zonguldak,adana\da bugün yağmur var mı,adana\da ruzgar varmi,adana\da yagmur varmı,adana\da yağmur varmı,ankarada pazar günü yağış varmı,Adanada bugece yagmur varmı,adanada bugece yagmur varmi,adanada bugun yagmur varmi,ankarada yarın yağmur var mı,adanada bugün yağış varmı,bu gece istanbulda yağmur var mı,bu gece yağış var mı,bugün yağmur saat kaçta yağacak,gaziantep hava durumu yagmur varmi,Hava durumu Ankarada yagmurlu,hava GAZIANTEP saat kacta yagacak,istanbul bagcilar icin persembe yagmur riski nedir,istanbul bostancıda yarın kaçta yağacak,İstanbulda yağmur yağacak mı,izmir hangi bölgede yağış var,adanada yagmur var mi,İzmirde cumartesi pazar günü yağış var mı,izmirde yagis saatkacta baslicak,adanada yagmur varmi bu gece,izmirde yarin saat kacta yagis var,konyada yagis varmi


Güncel    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,timurtaş hoca hangi cemaatten,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler Pancar avans ôdemeleri,mersinde kaza haberi,devrek haberleri birol küçük,fatih sultan unuversitesine her lise mezunu girebilirmi,BELEDIYE TAŞRON Î$ÇÎLERINE KADRO VARMİ,2016 mukabele hangi kanalkarda,erzincan son dakika kavga,kucûk cocuklarla seks hikayeleri,sueruecuerandevu egm,Polislerin tayinleri aciklaniyormu,2016 çiftçiye verilecek ekipman destekleri,4uncu kattan kendini attı,doktor mesaiye kacta baslar,seferberlik emri son dakika 2016,altinozu escort,ergani haber,vizona hangi renk yakisir,Çıplak 15 16 resim,hekimlerin mesai saati kacta baslar,ısparta yalvaç da trafik kazaları,Çıplak 15 16 resim,Filipinli kızlar resmi,konya ereğli son dakika haberleri,Buğday destegi 2016,çimento fabrikasında yatılı işçi arayan fabrikalar 2016
81