İşte 35 yıllık sırrı

İşte 35 yıllık sırrı

Reklamlar
“Ruhumdaki geyşalık saygıdandır. Erkeğine saygısı olan kadın zaten geyşa gibi davranır…”

Uzun süreli evliliklerin seyrek görüldüğü sanat camisında Orhan Gencebay ve Sevim Emre çifti bunun tam tersi bir hayat yaşıyor.

Sanat dünyasında evlilikler uzun soluklu görünmezken 35 yıldır saadetlerini koruyan Orhan Gencebay ve Sevim Emre çifti geçtiğimiz gün Sevgililer Günü’nü kutladı.

Bugün’ün haberine göre; Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay’ın ayrılığına çok üzüldüklerini belirten Sevim Emre, mutlu evliliğin formülünü açıklarken hemcinslerini kızdıracak şu öğütlerde bulundu:

ERKEK YORULAN DİYE DÜŞÜNECEKSİN

“Kadın, erkeğin bir adım gerisinde duracak. Sevgi, saygı ve hoşgörülü olacaksın. Biraz kendinden fedakarlık yapıp erkek yorulan diye düşüneceksin. Erkeğe biraz daha özverili davranmak gerektiğini düşünüyorum. Ruhumdaki geyşalık saygıdandır. Erkeğine saygısı olan kadın zaten geyşa gibi davranır. Orhan Bey’e her zaman ‘Ben kulunum sen efendimsin’ derim. Bu sevgiden gelen bir şey. Sevgin olursa her şeyi gönülden yaparsın. Orhan Bey de ‘Bir aşk bir insana bir ömür boyu yeter’ der. Bu aşkı korumayı bilmek lazım. Bu aşkı verene saygı duymak gerekiyor. Dünyaya bir daha gelsem yine onunla olmayı isterim. Bir günlük değil bizim sevgimiz bir ömürlük. Ben farklı bakıyorum. 30 seneyi böyle geçirdik.”

EMRE’NİN MİMARLARLA BAŞI DERTTE

Orhan Gencebay ve Sevim Emre’nin Baltalimanı’ndaki yalı dairesinde bugünlerde hummalı bir çalışma var. Evini mimarlara teslim etmeyen Sevim Emre dekorasyonuyla baştan aşağı kendisi ilgilenirken yorgunluktan da şikayetçi.

Evdeki ustalardan oldukça dertli olan Emre şöyle konuştu: “Evde feci bir tadilata girdim. Her şeyi yeniliyoruz. Delirmek üzereyim. Ustalar beni çıldırtıyor. Ölüm çıkıyor. Mimarisini kendim yapıyorum. Mimarlara pek güvenmiyor. Bire beş masraf çıkartıyorlar. Zaten daha da zevkliyim onlardan. Güzel sanatlarda okudum. Bu konuda bilgim de var. Eve her gelen benim iç mimari yapmamı öneriyor. Tadilatı bir mimarın dörtte bir fiyatına getirdim. 10 tane kapı kulpu bakıyorum bir tanesini seçiyorum. Öteki türlü mimara bağımlı kalıyorsun.”<br

16 Şubat Çarşamba 2011  ~ Medya

SOSYAL ETİKETLER

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: orhan gencebayın çocuğu varmı,orhan gencebay kaç çocuğu var,orhan gencebay çocuğu varmı,orhan gencebayın kaç çocuğu var,orhan gencebayin cocugu varmi,sevim emre çocuğu varmı,orhan gencebay cocugu varmi,orhan gencebay kac cocugu var,orhan gencebay çocuğu,orhan gencebay çocuğu var mı,orhan gencebay kac tane cocugu var,orhan gencebayin kac cocugu var,orhan gencebay cocuklari var mi,orhan gencebay ın kaç çocuğu var,sevim emrenin cocugu varmi,sevim emrenin kaç çocuğu var,orhan gencebay in cocugu varmi,orhan gencebayin cocuklari,orhan gencebay cocugu varmı,orhan gencebay çocukları,orhan gencebay sevim emrenin çocuğu varmı,orhan gencebayin oglu,orhan gencebay cocuklari,orhan gencebayin oglu kimden,orhan gencebayın kac cocugu var,orhan gencebayın kaç tane çocuğu var,orhan gencebayin kac tane cocugu var,sevim emre kaç çocuğu var,orhan gencebay sevim emreden çocuğu varmı,orhan gencebayin oglu kim,orhan gencebayın çocukları,orhan gencebayın oglu var mı,orhan gencebayın oğlu,orhan gencebayın kaç çocuğu vardır,sevim emrenin oglu,orhan gencebay in kac cocugu var,orhan gencebayin,orhan gencebay sevim emre çocukları,orhan gencebay\ın oğlu,orhan gencebayın çocugu varmı,orhan gencebayın çocuğu kimden,orhan gencebayın kızı,orhan gencebayın kızı kim,orhangencebayın çocuğu varmı,orhan gencebayın kızı varmı,sevim emre cocugu,orhan gencebayın sevim emreden cocugu varmi,orhan gencebayin cocuklari var mi,sevim emre çocuğu,orhan gence bayin kac cocugu var,orhan gencebay cocugu,orhan gencebayın oğulları,orhan gencebay çocuğu varmi,orhan gencebay çoçukları,orhan gencebay in oglu,orhan gencebay kaç tane çocuğu var,orhan gencebay oglu kim,orhan gencebay oğulları,orhan gencebayin çocukları var mi,orhan gencebayin çocuklari,orhan gencebay ve sevim emre cocuklari,orhan gencebayla sevim emrenin cocuklari var mi,orhan gencebay ve sevim emrenin mutluluk sırları,Sevim gencebayin cocu varmi,orhan gencebayın cocugu varmi,orhan gencebayın cocukları,orhan gencebayın çocukları kim,azize gencebay çocuğu,irhsn gencebayin cocuklari,o gencebayın çocuğu var mı,orhan gecebay çocu,orhan genc ebay\in cocuklari kim,orhan gencabay cocugu varmı,Orhan gencabay ın çocugu varmı,orhan gencabayın cocugu varmı,orhan gencabayin kac oglu var,orhan gence bayin cocuklari,orhan gencebay,orhan gencebay cocugu varm,orhan gencebay cocuğu,orhan gencebay cocukları,orhan gencebay evlatlari,orhan gencebay ın cocugu varmı,orhan gencebay ın çocuğu,orhan gencebay ın oğlu,orhan gencebay in çocuğu varmı,orhan gencebay in çocukları,orhan gencebay in kac tane cocugu,orhan gencebay in kaç çocuğu var,Orhan gencebay kac cocugu vardır,orhan gencebay kac cocuguvar,orhan gencebay kaccocugu var,orhan gencebay kactan cocigi var,orhan gencebay kaç çocugu var,yhs-fh_lsonsw,orhan gencebayın çocuğu,orhan gencebayın çocuğu var mı,orhan gencebayın çocukları kimdir,orhan gencebayın erkek torunu,orhan gencebayın kaç çocugu


Medya    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,timurtaş hoca hangi cemaatten,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler orman genel müdürlüğü mevsimlik işçi alımı 2016,seker pancari avanslari,bingölde genel evi varmı,Kütahyadaki orosbu,hac da ölum,vadsfon kimle konustu nasil ogrenirim,çubuk haber,şarkışla hayvan pazarı fiyatları 2016,emeklılerle ılgılı promosyonda son durum,hande katipoğlu\nun babası kimdir,gebze mutlukent eskort,köylü kızı resmi indir,ankara esertepe elektrik kesintisi,aöf borçlarına af,ELEMAN ARIYAN FIRMALAR INDIR,kozan son dakka haberleri,serdem coşkun altıncı eşi,seksi ev kadinlari resimleri,fox haberde erken emeklilik,şarkışla hayvan pazarı hangi gün,kadirli hedef gazetesi son dk,sanatçı Kenan Temizin ölüm yılı,ciplakmankenresimler,gizli çekim turbanl seksiı resimleri,ihracat başladimi
80