İşte 35 yıllık sırrı

İşte 35 yıllık sırrı

Reklamlar
“Ruhumdaki geyşalık saygıdandır. Erkeğine saygısı olan kadın zaten geyşa gibi davranır…”

Uzun süreli evliliklerin seyrek görüldüğü sanat camisında Orhan Gencebay ve Sevim Emre çifti bunun tam tersi bir hayat yaşıyor.

Sanat dünyasında evlilikler uzun soluklu görünmezken 35 yıldır saadetlerini koruyan Orhan Gencebay ve Sevim Emre çifti geçtiğimiz gün Sevgililer Günü’nü kutladı.

Bugün’ün haberine göre; Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay’ın ayrılığına çok üzüldüklerini belirten Sevim Emre, mutlu evliliğin formülünü açıklarken hemcinslerini kızdıracak şu öğütlerde bulundu:

ERKEK YORULAN DİYE DÜŞÜNECEKSİN

“Kadın, erkeğin bir adım gerisinde duracak. Sevgi, saygı ve hoşgörülü olacaksın. Biraz kendinden fedakarlık yapıp erkek yorulan diye düşüneceksin. Erkeğe biraz daha özverili davranmak gerektiğini düşünüyorum. Ruhumdaki geyşalık saygıdandır. Erkeğine saygısı olan kadın zaten geyşa gibi davranır. Orhan Bey’e her zaman ‘Ben kulunum sen efendimsin’ derim. Bu sevgiden gelen bir şey. Sevgin olursa her şeyi gönülden yaparsın. Orhan Bey de ‘Bir aşk bir insana bir ömür boyu yeter’ der. Bu aşkı korumayı bilmek lazım. Bu aşkı verene saygı duymak gerekiyor. Dünyaya bir daha gelsem yine onunla olmayı isterim. Bir günlük değil bizim sevgimiz bir ömürlük. Ben farklı bakıyorum. 30 seneyi böyle geçirdik.”

EMRE’NİN MİMARLARLA BAŞI DERTTE

Orhan Gencebay ve Sevim Emre’nin Baltalimanı’ndaki yalı dairesinde bugünlerde hummalı bir çalışma var. Evini mimarlara teslim etmeyen Sevim Emre dekorasyonuyla baştan aşağı kendisi ilgilenirken yorgunluktan da şikayetçi.

Evdeki ustalardan oldukça dertli olan Emre şöyle konuştu: “Evde feci bir tadilata girdim. Her şeyi yeniliyoruz. Delirmek üzereyim. Ustalar beni çıldırtıyor. Ölüm çıkıyor. Mimarisini kendim yapıyorum. Mimarlara pek güvenmiyor. Bire beş masraf çıkartıyorlar. Zaten daha da zevkliyim onlardan. Güzel sanatlarda okudum. Bu konuda bilgim de var. Eve her gelen benim iç mimari yapmamı öneriyor. Tadilatı bir mimarın dörtte bir fiyatına getirdim. 10 tane kapı kulpu bakıyorum bir tanesini seçiyorum. Öteki türlü mimara bağımlı kalıyorsun.”<br

16 Şubat Çarşamba 2011  ~ Medya

SOSYAL ETİKETLER

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: orhan gencebayın çocuğu varmı,orhan gencebay çocuğu varmı,orhan gencebayin cocugu varmi,orhan gencebay kaç çocuğu var,orhan gencebayın kaç çocuğu var,orhan gencebay çocuğu var mı,orhan gencebay cocugu varmi,orhan gencebay kac tane cocugu var,orhan gencebay cocuklari var mi,orhan gencebay kac cocugu var,orhan gencebay cocuklari,sevim emrenin cocugu varmi,orhan gencebay ın kaç çocuğu var,orhan gencebayın kaç çocuğu vardır,sevim emrenin kaç çocuğu var,orhan gencebay çocukları,orhan gencebayin cocuklari,orhan gencebayin kac cocugu var,orhan gencebayın kac cocugu var,orhan gencebayın çocukları,orhan gencebay ve sevim emrenin mutluluk sırları,orhan gencebayın kaç tane çocuğu var,orhan gencebay sevim emre çocukları,orhan gencebayın oglu var mı,orhan gencebay kaç tane çocuğu var,orhan gencebay cocugu varmı,orhan gencebay in cocugu varmi,orhan gencebayın kızı varmı,orhan gencebayin kac tane cocugu var,orhan gencebayin kactane cocugu var,orhan gencebayin oglu kimden,orhan gencebayin kizi var mi,orhan gencebayin kaç çocugu var,orhan gencebayin oğlu,sevimemrenin cocugu varm,Sevim emrenin kaç cocugu var,sevim emrenin cocugu var mi,sevim emrenin cocugu,sevim emre oglu,sevim emre nin kaç çocuğu var,Sevim emre nin çocuğu var mi,sevim emre çocuğu,sevim emre cocugu,sevım emre orhana geysalık yapıyorum,orhanin kac cocugu var,orhangencebayve sevimemrenin çocukları varmı,orhan şimşek evlimi cocuklari varmi,orhan gencebayln cocugu varml,yhs-fh_lsonsw,orhan gencebayın sevim emreden çocuğu varmı,orhan gencebay sevim emreden çocuğu varmı,ahmet dursun cocugu varmi,orhan gencebay in kac tane cocugu,orhan gencebay in kac cocugu var,orhan gencebay ın çocuğu,orhan gencebay çocukları varmı video,orhan gencebay çocuğu,orhan gencabay cocugu varmı,Orhan babanın kaççocugu var,orhan gencebay sevim emrenin cocuklari varmi,orhan gencebay sevim emrenin çocuğu varmı,orhan gencebay torunu varmı,orhan gencebayın kaç tane oğlu var,orhan gencebayın kaç tane çocuğu var kız erkek,orhan gencebayın kaç oğlu var,orhan gencebayın kaç çocugu,orhan gencebayın çocuğu var mı,orhan gencebayın çocugu varmı,Orhan gencebayın cocugu varmı,orhan gencebay\ın oğlu,orhan gencebay ve sevim emre cocuklari,Orhan babanın kaç çocugu var


Medya    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin düzce genelevi adresi,bursada çiftlik işi arıyorum,hibe destekli tarım aletleri 2015,5 yılı kalana af çıktımı,ankara sincanda cinayetler,sgk yaşbüyütme ile ilgili genelge çıktımı,dun corlu kore mahallesinde olay,büyük kalca foto galerisi,Babası ölmüş dul kız sgk maaşı alırmı,acik ogretim lise kurtarma sinavlari ne,hava durumu 1 aylık,son dakika haberi diyarbakır\da 47 terörist öldürüldü,bugecenerdedepremoldu,torbalı gazetesi son dakika haberleri,bu gece deprem oldumu,kars haberleti,iğneada plaja yakın günlük kiralık evler,bülent ersoy öldü mü,muazzez ersoy tayyip erdoğan,suriyeli kızların cıplak resimleri,kapalı mankenler,kirsehirde bomba,ankara kazanda son dakika haberler,cıplak fotoğraf resmi,meclte af paketi 2015
75