İşte 35 yıllık sırrı

Reklamlar

İşte 35 yıllık sırrı “Ruhumdaki geyşalık saygıdandır. Erkeğine saygısı olan kadın zaten geyşa gibi davranır…”

Uzun süreli evliliklerin seyrek görüldüğü sanat camisında Orhan Gencebay ve Sevim Emre çifti bunun tam tersi bir hayat yaşıyor.

Sanat dünyasında evlilikler uzun soluklu görünmezken 35 yıldır saadetlerini koruyan Orhan Gencebay ve Sevim Emre çifti geçtiğimiz gün Sevgililer Günü’nü kutladı.

Bugün’ün haberine göre; Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay’ın ayrılığına çok üzüldüklerini belirten Sevim Emre, mutlu evliliğin formülünü açıklarken hemcinslerini kızdıracak şu öğütlerde bulundu:

ERKEK YORULAN DİYE DÜŞÜNECEKSİN

“Kadın, erkeğin bir adım gerisinde duracak. Sevgi, saygı ve hoşgörülü olacaksın. Biraz kendinden fedakarlık yapıp erkek yorulan diye düşüneceksin. Erkeğe biraz daha özverili davranmak gerektiğini düşünüyorum. Ruhumdaki geyşalık saygıdandır. Erkeğine saygısı olan kadın zaten geyşa gibi davranır. Orhan Bey’e her zaman ‘Ben kulunum sen efendimsin’ derim. Bu sevgiden gelen bir şey. Sevgin olursa her şeyi gönülden yaparsın. Orhan Bey de ‘Bir aşk bir insana bir ömür boyu yeter’ der. Bu aşkı korumayı bilmek lazım. Bu aşkı verene saygı duymak gerekiyor. Dünyaya bir daha gelsem yine onunla olmayı isterim. Bir günlük değil bizim sevgimiz bir ömürlük. Ben farklı bakıyorum. 30 seneyi böyle geçirdik.”

EMRE’NİN MİMARLARLA BAŞI DERTTE

Orhan Gencebay ve Sevim Emre’nin Baltalimanı’ndaki yalı dairesinde bugünlerde hummalı bir çalışma var. Evini mimarlara teslim etmeyen Sevim Emre dekorasyonuyla baştan aşağı kendisi ilgilenirken yorgunluktan da şikayetçi.

Evdeki ustalardan oldukça dertli olan Emre şöyle konuştu: “Evde feci bir tadilata girdim. Her şeyi yeniliyoruz. Delirmek üzereyim. Ustalar beni çıldırtıyor. Ölüm çıkıyor. Mimarisini kendim yapıyorum. Mimarlara pek güvenmiyor. Bire beş masraf çıkartıyorlar. Zaten daha da zevkliyim onlardan. Güzel sanatlarda okudum. Bu konuda bilgim de var. Eve her gelen benim iç mimari yapmamı öneriyor. Tadilatı bir mimarın dörtte bir fiyatına getirdim. 10 tane kapı kulpu bakıyorum bir tanesini seçiyorum. Öteki türlü mimara bağımlı kalıyorsun.”<br

16 Şubat Çarşamba 2011  ~ Medya

SOSYAL ETİKETLER

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: orhan gencebayın çocuğu varmı,orhan gencebay çocuğu varmı,orhan gencebayin cocugu varmi,orhan gencebay çocuğu var mı,orhan gencebay kaç çocuğu var,orhan gencebayın kaç çocuğu var,orhan gencebay cocugu varmi,orhan gencebay kac tane cocugu var,orhan gencebay kac cocugu var,sevim emrenin kaç çocuğu var,orhan gencebayın kaç çocuğu vardır,orhan gencebay cocuklari var mi,orhan gencebay ın kaç çocuğu var,sevim emrenin cocugu varmi,orhan gencebay cocuklari,orhan gencebayın kac cocugu var,orhan gencebay in cocugu varmi,orhan gencebayın kaç tane çocuğu var,orhan gencebayın kızı varmı,orhan gencebay ve sevim emrenin mutluluk sırları,orhan gencebayın çocukları,orhan gencebay cocugu varmı,orhan gencebayin kac cocugu var,yhs-fh_lsonsw,orhan gencebayin kaç çocugu var,sevim emrenin cocugu var mi,orhan şimşek evlimi cocuklari varmi,sevim emrenin cocugu,sevim emre nin kaç çocuğu var,orhangencebayve sevimemrenin çocukları varmı,sevim emre çocuğu,orhanin kac cocugu var,sevım emre orhana geysalık yapıyorum,sevim emre cocugu,Sevim emre nin çocuğu var mi,orhan gencebayin kac tane cocugu var,orhan gencebayın kaç tane çocuğu var kız erkek,orhan gencebay çocuğu,orhan gencebay çocukları,orhan gencebay çocukları varmı video,ahmet dursun cocugu varmi,orhan gencebay in kac cocugu var,orhan gencebay kaç tane çocuğu var,orhan gencebay sevim emre çocukları,Orhan gencebayın cocugu varmı,orhan gencebayın çocugu varmı,orhan gencebayın çocuğu var mı,orhan gencebay torunu varmı,orhan gencebayın kaç oğlu var,orhan gencabay cocugu varmı


Medya    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,erhan mete kimdir aski su kesintisi olan yerler,kozan orusbbu sevgi tel adres resim,yaşlı şişman çıplak erkek resimleri kilolu,adile naşit mezarında ters döndü,türk ünlü çiplak,jorje velid,suna ilgin,koprude kaza son dk,bir bayanı nasıl tahrik edebilirim,baldız hikayeleri facebook,sultanbeylinde hangi tapular verilecek,insan hayvan eşleşmesi,ünlü tecavüz suçluları,enisteyle delirmeler,turkiyedeki hapishanelerde me var,aydınlıda trafik kazasi,urfada taslanıp öldürülen kiz,şeffaf gazete playboy,kömür maden işçileri ne kadar maaş alıyor,liselikizlarinfoto,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,uğur işılak eşi kim,inegölde deprem oldumu,kadir baytur,ankara altındag karapurcekte su kesintisi
80