İşte 35 yıllık sırrı

İşte 35 yıllık sırrı

Reklamlar
“Ruhumdaki geyşalık saygıdandır. Erkeğine saygısı olan kadın zaten geyşa gibi davranır…”

Uzun süreli evliliklerin seyrek görüldüğü sanat camisında Orhan Gencebay ve Sevim Emre çifti bunun tam tersi bir hayat yaşıyor.

Sanat dünyasında evlilikler uzun soluklu görünmezken 35 yıldır saadetlerini koruyan Orhan Gencebay ve Sevim Emre çifti geçtiğimiz gün Sevgililer Günü’nü kutladı.

Bugün’ün haberine göre; Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay’ın ayrılığına çok üzüldüklerini belirten Sevim Emre, mutlu evliliğin formülünü açıklarken hemcinslerini kızdıracak şu öğütlerde bulundu:

ERKEK YORULAN DİYE DÜŞÜNECEKSİN

“Kadın, erkeğin bir adım gerisinde duracak. Sevgi, saygı ve hoşgörülü olacaksın. Biraz kendinden fedakarlık yapıp erkek yorulan diye düşüneceksin. Erkeğe biraz daha özverili davranmak gerektiğini düşünüyorum. Ruhumdaki geyşalık saygıdandır. Erkeğine saygısı olan kadın zaten geyşa gibi davranır. Orhan Bey’e her zaman ‘Ben kulunum sen efendimsin’ derim. Bu sevgiden gelen bir şey. Sevgin olursa her şeyi gönülden yaparsın. Orhan Bey de ‘Bir aşk bir insana bir ömür boyu yeter’ der. Bu aşkı korumayı bilmek lazım. Bu aşkı verene saygı duymak gerekiyor. Dünyaya bir daha gelsem yine onunla olmayı isterim. Bir günlük değil bizim sevgimiz bir ömürlük. Ben farklı bakıyorum. 30 seneyi böyle geçirdik.”

EMRE’NİN MİMARLARLA BAŞI DERTTE

Orhan Gencebay ve Sevim Emre’nin Baltalimanı’ndaki yalı dairesinde bugünlerde hummalı bir çalışma var. Evini mimarlara teslim etmeyen Sevim Emre dekorasyonuyla baştan aşağı kendisi ilgilenirken yorgunluktan da şikayetçi.

Evdeki ustalardan oldukça dertli olan Emre şöyle konuştu: “Evde feci bir tadilata girdim. Her şeyi yeniliyoruz. Delirmek üzereyim. Ustalar beni çıldırtıyor. Ölüm çıkıyor. Mimarisini kendim yapıyorum. Mimarlara pek güvenmiyor. Bire beş masraf çıkartıyorlar. Zaten daha da zevkliyim onlardan. Güzel sanatlarda okudum. Bu konuda bilgim de var. Eve her gelen benim iç mimari yapmamı öneriyor. Tadilatı bir mimarın dörtte bir fiyatına getirdim. 10 tane kapı kulpu bakıyorum bir tanesini seçiyorum. Öteki türlü mimara bağımlı kalıyorsun.”<br

16 Şubat Çarşamba 2011  ~ Medya

SOSYAL ETİKETLER

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: orhan gencebayın çocuğu varmı,orhan gencebay kaç çocuğu var,orhan gencebay çocuğu varmı,orhan gencebayın kaç çocuğu var,orhan gencebayin cocugu varmi,orhan gencebay cocugu varmi,orhan gencebay kac cocugu var,orhan gencebay çocuğu var mı,orhan gencebay kac tane cocugu var,orhan gencebayin kac cocugu var,sevim emre çocuğu varmı,orhan gencebay cocuklari var mi,orhan gencebay çocuğu,orhan gencebay in cocugu varmi,orhan gencebayin cocuklari,orhan gencebay cocugu varmı,sevim emrenin kaç çocuğu var,orhan gencebay ın kaç çocuğu var,sevim emrenin cocugu varmi,orhan gencebay çocukları,orhan gencebay sevim emrenin çocuğu varmı,orhan gencebayin oglu,orhan gencebayin oglu kimden,orhan gencebay cocuklari,orhan gencebayın kaç tane çocuğu var,orhan gencebayin oglu kim,orhan gencebay sevim emreden çocuğu varmı,orhan gencebayin kac tane cocugu var,orhan gencebayın çocukları,orhan gencebayın oğlu,sevim emre kaç çocuğu var,orhan gencebayın kac cocugu var,orhan gencebayın oglu var mı,orhan gencebayın kaç çocuğu vardır,orhan gencebay in kac cocugu var,orhan gencebay\ın oğlu,orhan gencebayın çocugu varmı,orhan gencebayın çocuğu kimden,orhan gencebayın sevim emreden cocugu varmi,Sevim gencebayin cocu varmi,orhan gencebayin çocuklari,orhan gencebay çocuğu varmi,orhan gencebayla sevim emrenin cocuklari var mi,orhan gencebay kaç tane çocuğu var,orhan gencebay oglu kim,orhan gencebay oğulları,orhan gencebay sevim emre çocukları,orhan gencebayin cocuklari var mi,orhan gencebayin çocukları var mi,orhan gencebay ve sevim emre cocuklari,orhangencebayın çocuğu varmı,sevim emre cocugu,orhan gencebay ve sevim emrenin mutluluk sırları,sevim emre çocuğu,sevim emrenin oglu,orhan gencebayın cocugu varmi,orhan gencebayın cocukları,orhan gencebayın kızı kim,orhan gencebayın kızı varmı,azize gencebay çocuğu,irhsn gencebayin cocuklari,o gencebayın çocuğu var mı,yhs-fh_lsonsw,orhan gecebay çocu,orhan genc ebay\in cocuklari kim,orhan gencabay cocugu varmı,Orhan gencabay ın çocugu varmı,orhan gencabayın cocugu varmı,orhan gencabayin evi,orhan gencabayin kac cocugu vat,orhan gencabayin kac oglu var,orhan gence bayin cocuklari,orhan gence bayin kac cocugu var,orhan gencebay cocugu,orhan gencebay cocugu varm,orhan gencebay cocukları,orhan gencebay evlatlari,orhan gencebay ın cocugu varmı,orhan gencebay ın çocuğu,orhan gencebay in kac tane cocugu,orhan gencebay in kaç çocuğu var,orhan gencebay in oglu,Orhan gencebay kac cocugu vardır,orhan gencebay kac cocuguvar,orhan gencebay kaccocugu var,orhan gencebay kactan cocigi var,orhan gencebay kaç çocugu var,orhan gencebay kızı kim,orhan gencebay sevim emre cocuklari varmi,orhan gencebay sevim emre kaç çocuğu var,orhan gencebayın çocuğu,orhan gencebayın çocuğu var mı,orhan gencebayın çocukları kim,orhan gencebayın çocukları kimdir,orhan gencebayın erkek torunu,orhan gencebayın kaç çocugu,orhan gencebayın kaç çocuğuvar,Orhan gencebayın kaç çocuklu,orhan gencebayın kaç oğlu var,orhan gencebayın kaç tane çocuğu var kız erkek


Medya    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,timurtaş hoca hangi cemaatten,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler Sultançiftliği escort,tasorenle ılgılı son haber,yeni çıkacak olan torba yasasında cezaevindekilere veya diğer Mahkumlara af varmı,çukurca son dakika,oglak erkegi ayrilmak,cumhurbaşkanının anneler günü sürprizi,antalya silahlı kavga,2016 balya makinasi hibe desteği,suna ilgin,askerlere yardım parası 2016,mahmut kartal kimdir,hatay kırıkhan turbanligizli cekim,belediyede temizlik işciligi,istanbul kartal\da trafik kazası,Geçiçi koy korucu haber,ciplak arap kadın,ALEXİN BÜYÜK POPOSU,esra erol bosa,2017 kışı soğuk geçecek mi,sungurlu cinayetleri,demetevler trv,su faturalarında suyun 1 litresine kç tl öderiz,arab turbanli resimleri,bireyin doğru ile yanlışı ayırt edilmesinde yardımcı olan ilkeler,2016 taşıt bandrol afları
80