İşte 35 yıllık sırrı

İşte 35 yıllık sırrı

Reklamlar
“Ruhumdaki geyşalık saygıdandır. Erkeğine saygısı olan kadın zaten geyşa gibi davranır…”

Uzun süreli evliliklerin seyrek görüldüğü sanat camisında Orhan Gencebay ve Sevim Emre çifti bunun tam tersi bir hayat yaşıyor.

Sanat dünyasında evlilikler uzun soluklu görünmezken 35 yıldır saadetlerini koruyan Orhan Gencebay ve Sevim Emre çifti geçtiğimiz gün Sevgililer Günü’nü kutladı.

Bugün’ün haberine göre; Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay’ın ayrılığına çok üzüldüklerini belirten Sevim Emre, mutlu evliliğin formülünü açıklarken hemcinslerini kızdıracak şu öğütlerde bulundu:

ERKEK YORULAN DİYE DÜŞÜNECEKSİN

“Kadın, erkeğin bir adım gerisinde duracak. Sevgi, saygı ve hoşgörülü olacaksın. Biraz kendinden fedakarlık yapıp erkek yorulan diye düşüneceksin. Erkeğe biraz daha özverili davranmak gerektiğini düşünüyorum. Ruhumdaki geyşalık saygıdandır. Erkeğine saygısı olan kadın zaten geyşa gibi davranır. Orhan Bey’e her zaman ‘Ben kulunum sen efendimsin’ derim. Bu sevgiden gelen bir şey. Sevgin olursa her şeyi gönülden yaparsın. Orhan Bey de ‘Bir aşk bir insana bir ömür boyu yeter’ der. Bu aşkı korumayı bilmek lazım. Bu aşkı verene saygı duymak gerekiyor. Dünyaya bir daha gelsem yine onunla olmayı isterim. Bir günlük değil bizim sevgimiz bir ömürlük. Ben farklı bakıyorum. 30 seneyi böyle geçirdik.”

EMRE’NİN MİMARLARLA BAŞI DERTTE

Orhan Gencebay ve Sevim Emre’nin Baltalimanı’ndaki yalı dairesinde bugünlerde hummalı bir çalışma var. Evini mimarlara teslim etmeyen Sevim Emre dekorasyonuyla baştan aşağı kendisi ilgilenirken yorgunluktan da şikayetçi.

Evdeki ustalardan oldukça dertli olan Emre şöyle konuştu: “Evde feci bir tadilata girdim. Her şeyi yeniliyoruz. Delirmek üzereyim. Ustalar beni çıldırtıyor. Ölüm çıkıyor. Mimarisini kendim yapıyorum. Mimarlara pek güvenmiyor. Bire beş masraf çıkartıyorlar. Zaten daha da zevkliyim onlardan. Güzel sanatlarda okudum. Bu konuda bilgim de var. Eve her gelen benim iç mimari yapmamı öneriyor. Tadilatı bir mimarın dörtte bir fiyatına getirdim. 10 tane kapı kulpu bakıyorum bir tanesini seçiyorum. Öteki türlü mimara bağımlı kalıyorsun.”<br

16 Şubat Çarşamba 2011  ~ Medya

SOSYAL ETİKETLER

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: orhan gencebayın çocuğu varmı,orhan gencebay çocuğu varmı,orhan gencebayin cocugu varmi,orhan gencebay kaç çocuğu var,orhan gencebayın kaç çocuğu var,orhan gencebay çocuğu var mı,orhan gencebay cocugu varmi,orhan gencebay kac tane cocugu var,orhan gencebay cocuklari var mi,orhan gencebay kac cocugu var,sevim emrenin cocugu varmi,orhan gencebay cocuklari,sevim emrenin kaç çocuğu var,orhan gencebay ın kaç çocuğu var,orhan gencebayın kaç çocuğu vardır,orhan gencebayin kac cocugu var,orhan gencebayin cocuklari,orhan gencebayın kac cocugu var,orhan gencebayın çocukları,orhan gencebay in cocugu varmi,orhan gencebayın kaç tane çocuğu var,orhan gencebay ve sevim emrenin mutluluk sırları,orhan gencebayın kızı varmı,orhan gencebay çocukları,orhan gencebay kaç tane çocuğu var,orhan gencebay sevim emre çocukları,orhan gencebay cocugu varmı,sevim emre nin kaç çocuğu var,orhan gencebayin oglu kimden,yhs-fh_lsonsw,orhan gencebayln cocugu varml,sevimemrenin cocugu varm,orhan gencebayin kaç çocugu var,orhan şimşek evlimi cocuklari varmi,Sevim emrenin kaç cocugu var,sevim emre oglu,sevim emrenin cocugu var mi,Sevim emre nin çocuğu var mi,sevim emre çocuğu,sevim emre cocugu,sevım emre orhana geysalık yapıyorum,orhanin kac cocugu var,orhangencebayve sevimemrenin çocukları varmı,sevim emrenin cocugu,orhan gencebayin kizi var mi,orhan gencebayin kac tane cocugu var,orhan gencebayın sevim emreden çocuğu varmı,orhan gencebay sevim emrenin cocuklari varmi,orhan gencebay sevim emreden çocuğu varmı,ahmet dursun cocugu varmi,orhan gencebay in kac tane cocugu,orhan gencebay in kac cocugu var,orhan gencebay ın çocuğu,orhan gencebay çocukları varmı video,orhan gencebay çocuğu,orhan gencebay torunu varmı,orhan gencebay ve sevim emre cocuklari,orhan gencebayın kaç tane oğlu var,orhan gencebayın kaç tane çocuğu var kız erkek,orhan gencebayın kaç oğlu var,orhan gencebayın kaç çocugu,orhan gencebayın çocuğu var mı,orhan gencebayın çocugu varmı,Orhan gencebayın cocugu varmı,orhan gencebay\ın oğlu,orhan gencabay cocugu varmı


Medya    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,erhan mete kimdir ek 5 tarım sigortası emeklilik maaşı ne kadar,adana yuregir deki silahli saldiri,Ogg Yasasiyla ilgili güncel son dakika haberleri,bosanmis kadinlarin iyi yönleri yokmu,kayseri sivaslılar derneği toki kura sonuçları,murat belet ve eşi,insan çiftleşmeleri,müge anlı nerede oturuyor,20015 arpa fiyatı,annesinin fotoğrafını paylaşanlar,2015-2016 bagcilar futbol seçmeleri,suruçta bulunan tarihi eser,eray efe selcan aydın,sevgili nasil azdiririm,kırmızı et piyasası,sera tokdemirin eşi,Ogg güncel haber,vergi borclarına af gelecek mi,çıplak türk kızı resimleri,nazilli oruspulari,turkiyenin zengin holdigleri sirasiyla,KİLOTSUZ KİZLAR,2015te acilan saglik blimleri fakultesi hangi universitede var davlet,ozgecan aslanin sevgilisine son notu,vizon rengi elbisenin altına ne renk ayakkabı gider
79