Neşe Sayles Çok Güzel Hareketler’den ayrıldı

Reklamlar
Futbolcu ibrahim Kaş’tan boşanan Neşe Sayles, Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinden de ayrıldı.

Neşe Sayles, Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinden de ayrıldı. Sebebini ise böyle açıkladı.Yılmaz Erdoğan babam gibidirİspanya’nın La Liga takımlarından Getafe takımında oynayan ibrahim Kaş’tan boşanan Neşe Sayles, Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinden de ayrıldı. Yeni sezonda Mutfak ekibinde olmamasının nedenini Sayles şöyle açıkladı:

“BKM’den kopma durumu yok. Programdan süresiz ayrıldım. Programa yeni insanların katılması gerekiyordu. Aramızda hiçbir sorun yok. Yılmaz hoca benim öz babam gibidir. Bize bir fırsat tanıdı. Onunla çalışmak hiçbir zaman sıkıntılı, sorunlu olmadı. Yeri geldiğinde tabii ki öğrencilerine kızacak ve hatalarını da söyleyecek. Kişisel bir problemimiz hiç olmadı.”

 

BUGÜN

15 Nisan Cuma 2011  ~ Medya


Medya    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,erhan mete kimdir asker cocuklarina yardim,adana son dakika motor kazalari,bebeklerde göz çevresinde kızarıklık,bursaanaokulubasvurularl,basbakan ozel guvenlik son dk haber,yasanmıstecavuzolayları,özgecanın yanık resimleri,abdurrahman önül kiminle evli,mersin genekev,onbes yasinda kiz ciplak resimleri,survivor all stara kim veda edecek,mujdarfilimleri,cumhurbaşkanı bugün nerede konuştu,bodrum icradan satılık evler,istifa eden müsteşar yardımcısı vıp kullanabilirmi,adana denizli mahallesi catisma,meme kanserine yakalanan ünlüler,teror magdurlari yasa tasarisi,sirin payzin evli mi,çocuk çişe çok çıkarsa,7 haziran secimlerden sonra af çıkacak mı,akdeniz ateşi kısırlık,adanada motor kazasi 1 ölü,bu gun koyuncobani arayanlar,ahmet bozkusun eşi kimdir
80