Şişman ve seksi olunur mu?

Şişman ve seksi olunur mu?

Reklamlar
Prof. Dr. Tuncay Özgünen: Fizyoloji uzmanı Cinselliğin ve seksiliğin kiloyla ilgisi kesinlikle yoktur. Herhangi bir kişinin,..

SEKS İÇGÜDÜDÜR KİLO İLE İLGİSİ YOK
Prof. Dr. Tuncay Özgünen: Fizyoloji uzmanı Cinselliğin ve seksiliğin kiloyla ilgisi kesinlikle yoktur. Herhangi bir kişinin seksi olarak kabul edilip edilmemesi kendi iddiası değildir. O toplumun estetik anlayışı, onun albenisini ve güzelliğini belirler.

ŞİŞMAN KADIN BEĞENİLİR
Hollandalı ressamların kadın tablolarında bırakın seksapeli, oradaki kadınlar hasta, obez olarak kabul edilir.

Şişman kadın seksi değildir demek doğru olmaz. Bugün için insan türünde erkeklerin bilinç dışı olarak, öncelikli olarak gözüne çarpan, kadın bedeninin belli bölgeleridir. Bu bölgeler ağız, göğüs ve kalçalardır. Bunlar da güvenli bir gebeliğin işaretleridir. Erkek bunu bilinçli olarak fark etmez. Bu içgüdüsel bir durumdur. Bunun kiloyla bir alakası yoktur. Kadın şişman olursa erkek onu istemez diye bir durum söz konusu bile olamaz.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN…   

9 Kasım Salı 2010  ~ Sağlık

SOSYAL ETİKETLER

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: seks filimleri,seks vidosu,seksi karılar,seks,sisman seks,şişman seks,çıplak seksi erkek foto,azsismankadin,sisman kari tesimleri,şisko erkek çıplak fotografları,şısman kadınların cıplak resımlerı,sisman ciplak kadin resimleri,sisman video seks,sisman ve ciplak,sisman selsi cplaq bayan foto,sisman fat bayanlar,sisman seksi kadin resimleri,sisman kadin resimleri,sisman seksi halleri,sisman seksi foto,sisman kadinlar seks video,youtube sisman cıplak karılar,şişko bayan reslmleri,türk sisman hatun ciplak resimleri,şişman seksi kari resimleri,şişman seksi çiplak karı fotosu,şişman seks resmi,şişman seks resimler,şişman karıların çıplak resimleri,Şişman kadınlar resimleri sesksi,şişman kadınlar fotoğrafları,şişman kadın seks,şişman kadın resimldri,şişman kadın çılak resimleri,şişko kadın ciplak fotosu,şişko çıplak kadInlar,şişko çıplak kadın lar,sisman ciplak erkek,sisman ciplak bayan fotografi,sadece ciplak kadinlar seksi,Fat cıplak kadın resımlerı,çok şişman kadın cıplak resmleri,çiplak kadin videosuseks,çıplak şişman kadınlar fotoları,çıplak avratlar resımlerı,ciril ciplak seksi hatun resimleri,ciplak sisman kadinlarin seks videosu,ciplak sisman kadin fpto,ciplak sisman kadin foto,ciplak avrat resimleri sisman,CIplakşişman kadınfotograflari,beled sisman seks video,az sisman kadin resimleri,seks resimleri,seks resimleri sisman kadinlar,sisman cıplak karınlar,sisko seksi resimler,sisko seks resimleri,sisko erkeklerin cìplak resimleri,sisko ciplak kadinlar erkekler,sısman karıların çıplak fotoları,sısman erkeklerın seks resımlerı,sısman cıplak seksıler,SISMA N KADIN CIPLAK RESIMLERI,seksi kadın resimleri,SEKSI KADIN VIDOSU,seksfilimleri,seks yapan şişman avratlar,seks yapan bayanlarin ciril ciplak fotograflari videolari,avrat resimleri


Sağlık    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin kadin memur babasinin emekli maasini alabilirmi,oldurulen pkk lesleri 2015,kadının bacak arası resimleri,kirtce mevlut okuyan cocuk hayatı,bi erkek telefonda nasıl azdırılır,serhan yavaş eşi kim,karısını paylaşanlar twitter,Adana yasli escort fiyatlari ve telefon numaralari,fahri kur\an kursu öğreticilerine kadro resmi gazetede yayınlandı,ciplak kiz cocugu resimleri,yay burcu ayrildiginda,Mutlu alkan kütükoglu,hatayda deprem,son dakika mahkumlara ceza indirimi,suriyeli kız fotoğrafı indir,çiflik işinde iş arıyorum,Küçücük çıplak kızlar resimleri,çorlu\da cınayet,tsk albay listesi,bakan atalay gkk konuşmasi,kanal 58 dünkü haberler kazalar,acilde olan doktor saat kacta baslar saat kacta birakir,tokatta çatışma son dakika,4 sınıf emniyet müdürleri terfi son dakika haberlaeri,yalova bursa yolu trafik kazası
81