Şişman ve seksi olunur mu?

Şişman ve seksi olunur mu?

Reklamlar
Prof. Dr. Tuncay Özgünen: Fizyoloji uzmanı Cinselliğin ve seksiliğin kiloyla ilgisi kesinlikle yoktur. Herhangi bir kişinin,..

SEKS İÇGÜDÜDÜR KİLO İLE İLGİSİ YOK
Prof. Dr. Tuncay Özgünen: Fizyoloji uzmanı Cinselliğin ve seksiliğin kiloyla ilgisi kesinlikle yoktur. Herhangi bir kişinin seksi olarak kabul edilip edilmemesi kendi iddiası değildir. O toplumun estetik anlayışı, onun albenisini ve güzelliğini belirler.

ŞİŞMAN KADIN BEĞENİLİR
Hollandalı ressamların kadın tablolarında bırakın seksapeli, oradaki kadınlar hasta, obez olarak kabul edilir.

Şişman kadın seksi değildir demek doğru olmaz. Bugün için insan türünde erkeklerin bilinç dışı olarak, öncelikli olarak gözüne çarpan, kadın bedeninin belli bölgeleridir. Bu bölgeler ağız, göğüs ve kalçalardır. Bunlar da güvenli bir gebeliğin işaretleridir. Erkek bunu bilinçli olarak fark etmez. Bu içgüdüsel bir durumdur. Bunun kiloyla bir alakası yoktur. Kadın şişman olursa erkek onu istemez diye bir durum söz konusu bile olamaz.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN…   

9 Kasım Salı 2010  ~ Sağlık

SOSYAL ETİKETLER

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: seks filimleri,seks vidosu,seksi karılar,seks,Şişman çıplak kadın resimleri,ciplak avratlar,Çıplak avratlar,çiplak şişman hatun resim indir,sisman kadin ciplak resimleri,sisman seks,şişman açık kadın resmi,şişman seks,sismanavratlar,ciplak sisman kadinlar,sisman ciplak resim,sisman kadinlarin ciplak resimleri,çıplak şişman kadınlar,avrat resimleri,şişman ciplak kadin foto,avratlar fotograflari,sisman güzel çıplak kadinlar,azsismankadin,seksı kadın resimleri,seksi şişko kadın resimleri,şişman çıplak hatun resimleri,şişman kadınların çıplak resimleri,Cıplak sısman kadın resımlerı,Seksı karılar yutube,sısman cıplak kadın resımlerı,sisman ciplak kadin resimleri,sisman kadin ciplak resmi,sismanbayanlar,Şişman avratlar,şişman karıların açık resimleri,şişman seks indir,ciplak sisman bayan resimleri indir,ciplak sisman erkek resimleri,ciplak sisman kadin foto,ciplak sisman kadin resimleri,ciplak sisman kadin resmi,seksi avratlar,Seksi avratlarin resimleri,seksi sisman resimleri,ciplak sisman kari resimleri,sisko seks resimleri,sisman ciplakkadinlar,sisman kadin seks videolari,sisman seksi kari resimleri,sisman seksi resimler,şişko çıplak resimler,şişman bayan foto,Şişman cıplak kadın resimleri,Şişman kadın çıplak foto,şişman kadın çıplak resimleri,şişman kadın resmi,çıplak seksi erkek foto,şişman seks resmi,youtube sisman cıplak karılar,çıplak şişman kadin resimleri,avratlar çıplak resimler,beled sisman seks video,cıblak şişman fotorafı,cılak sisman bayan foturafı,cıplak avrat,cıplak avrat resim,cıplak sısman kadın fotoları,cıplak sişman bayan resim,cıplak şışman kadın resimleri,cıplak şışmankadınlar,CIPLAK ŞİŞMAN BAYAN RESİMLERİ,cıplak şişman bayanlar,cıplak şişman kadın fotografları,cıplak şişman kadın redimleri,cıplak şişman seksi filim,ciplak obez kari resmi,Ciplak seksresimleri,ciplak sisko,ciplak sisko karı foto,ciplak sisko resimler,ciplak sisman bayan,ciplak sisman bayan resimleri,ciplak sisman erkek fotolari,ciplak sisman erkek resmo,ciplak sisman foto,ciplak sisman fotolar,ciplak sisman hatun,ciplak sisman indir,ciplak sisman kadin fotograflari,ciplak sisman kadin fpto,çıplak şişman erkek fotoğraf,çıplak şişman kadın resimleri,çıplak şişman kadın resmi,çıplak şişman kadınlar foto,çıplak şişman kadınlar foto ları,çıplak şişman kadınlar fotoları,çıplak şişman kadınların resimleri,çıplakkadınresimleri,çıplakşişman,çiplak avrad boy resimler,çiplak kadin videosuseks


Sağlık    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,hava durumu 1 aylık,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,timurtaş hoca hangi cemaatten,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler Şubat ayında Aydın Ortaklar daki cinayet,sabuncubelinde trafik kazası,sidel can ponosu fotorafı,turbanlı ev kadınları,kibledere,yasli ciplak hatunlar,ev ödevleri kaldırıldımı,ünlülerden borç isteyenler,ggelın kayınbaba sıkıs hıkayesı,gümrük malları nasıl alınır,cengiz köksal savcı,köpek ile insan çiftleşme,kasinti uyutmuyo ne surmeli,gözümun cevresi alerji,polis marasta,seferberlik yasal yaş sınırı,istanbul bu gece trafik kazalari,subat ayi tokat cinayet haberleri,mersin genelevi nerede,uğur ışılak eşi kimdir,2016 mart ayı mahkumlarla af varmı,bilal tavlak ve esi,25 yil hapis alanlar aftan yararlanıyor mu,nuray mert kiminle evli,5ay29gün çalışan orman işcilerine süre uzatımı veya kadro çalışması varmı ?
81