Şişman ve seksi olunur mu?

Şişman ve seksi olunur mu?

Reklamlar
Prof. Dr. Tuncay Özgünen: Fizyoloji uzmanı Cinselliğin ve seksiliğin kiloyla ilgisi kesinlikle yoktur. Herhangi bir kişinin,..

SEKS İÇGÜDÜDÜR KİLO İLE İLGİSİ YOK
Prof. Dr. Tuncay Özgünen: Fizyoloji uzmanı Cinselliğin ve seksiliğin kiloyla ilgisi kesinlikle yoktur. Herhangi bir kişinin seksi olarak kabul edilip edilmemesi kendi iddiası değildir. O toplumun estetik anlayışı, onun albenisini ve güzelliğini belirler.

ŞİŞMAN KADIN BEĞENİLİR
Hollandalı ressamların kadın tablolarında bırakın seksapeli, oradaki kadınlar hasta, obez olarak kabul edilir.

Şişman kadın seksi değildir demek doğru olmaz. Bugün için insan türünde erkeklerin bilinç dışı olarak, öncelikli olarak gözüne çarpan, kadın bedeninin belli bölgeleridir. Bu bölgeler ağız, göğüs ve kalçalardır. Bunlar da güvenli bir gebeliğin işaretleridir. Erkek bunu bilinçli olarak fark etmez. Bu içgüdüsel bir durumdur. Bunun kiloyla bir alakası yoktur. Kadın şişman olursa erkek onu istemez diye bir durum söz konusu bile olamaz.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN…   

9 Kasım Salı 2010  ~ Sağlık

SOSYAL ETİKETLER

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: seks filimleri,seks vidosu,seksi karılar,seks,sisman seks,şişman seks,çıplak seksi erkek foto,azsismankadin,sisman seksi kadin resimleri,sisman seksi kari resimleri,sisman seksi halleri,sisman seksi foto,sisman selsi cplaq bayan foto,sisman seksi bayan fotografi,sisko seksi resimler,sisman kari tesimleri,sisman bayanlarin seks filimleri,sisman cıplak karınlar,sisman ciplak bayan fotografi,sisman ciplak erkek,sisman ciplak kadin resimleri,sisman ciplak kadinla sisman erkek video,sisman fat bayanlar,sisman kadin resimleri,sisman kadinlar seks video,sisman ve ciplak,sisman video seks,sismanbayanlar,şişman kadınlar fotoğrafları,Şişman kadınlar resimleri sesksi,şişman karıların çıplak resimleri,şişman seks resimler,şişman seks resmi,şişman seksi çiplak karı fotosu,şişman seksi kari resimleri,şişman ve seksi hatunlar,türk sisman hatun ciplak resimleri,şişman kadın seks,şişman kadın resimldri,şişman kadın çılak resimleri,şısman kadınların cıplak resımlerı,şisko erkek çıplak fotografları,şisman seksi ciplak bayan resimleri,şişko bayan reslmleri,şişko çıplak hatun resimleri,şişko çıplak kadın lar,şişko çıplak kadInlar,şişko kadın ciplak fotosu,şişman cıplak kadın foto,youtube sisman cıplak karılar,sisko seks resimleri,avrat resimleri,ciplak sisman kari resimleri,ciplak sisman kari resmleri,ciplakkadin seksresimleri,ciril ciplak seksi hatun resimleri,clplak sisman,çıplak avratlar resımlerı,çıplak şişman kadınlar foto,çıplak şişman kadınlar fotoları,çıplak şişman kadınların resimleri,ciplak sisman kadinlarin seks videosu,ciplak sisman kadin fpto,az sisman kadin resimleri,beled sisman seks video,cılak sisman bayan foturafı,CIplakşişman kadınfotograflari,ciplak avrat resimleri sisman,ciplak avratlar,ciplak sisko karı foto,ciplak sisko resimler,ciplak sisman kadin foto,çiplak kadin videosuseks,çok şişman kadın cıplak resmleri,seksi sisko resimler,seksi şişman kadın resimleri,SISMA N KADIN CIPLAK RESIMLERI,sısman cıplak seksıler,sısman erkeklerın seks resımlerı,sısman karıların çıplak fotoları,sisko ciplak kadin,sisko ciplak kadinlar erkekler,sisko çıplak kadınlar,seksi kadın resimleri,SEKSI KADIN VIDOSU,fat avratlar,Fat cıplak kadın resımlerı,Fat ciplak kadin resimleri,sadece ciplak kadinlar seksi,seks resimleri,seks resimleri sisman kadinlar,seks yapan bayanlarin ciril ciplak fotograflari videolari,seks yapan şişman avratlar,seksfilimleri,sisko erkeklerin cìplak resimleri


Sağlık    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,koç lisesi taban puanı 2010 Koy yerinde erkeklerı yani öküzlerı kendıne nasıl bağlarsın,seçim oncesi erken terhis,f 16 pilot maaşı,murat belet kimdir,dr necat,beni affet kemal,adana kaza haberleri bugün,arabayla türkiye yolculuğu,uyuşturucu satıcısı ne kadar ceza alır,son dk olen sanatçı,kilotsuz frikikler foto,caycumada inegi emen yilan,on bes yasindaki ciplak kiz resimleri,hukumettin paket müjdesi,yargıtay dosyalarına af varmı,gerdanlık savaşı,eşref ziya eşi,agri dogubayazit sehit,ciplak ka,faslı kızlar,can sever hayati evlendimi,Balık burcu erkekleri aşklarını söylerler mi,Secımlerden once veya sonra af varmı,adi mutlulukun oyunculari,af yasası son dakika
80