Şişman ve seksi olunur mu?

Şişman ve seksi olunur mu?

Reklamlar
Prof. Dr. Tuncay Özgünen: Fizyoloji uzmanı Cinselliğin ve seksiliğin kiloyla ilgisi kesinlikle yoktur. Herhangi bir kişinin,..

SEKS İÇGÜDÜDÜR KİLO İLE İLGİSİ YOK
Prof. Dr. Tuncay Özgünen: Fizyoloji uzmanı Cinselliğin ve seksiliğin kiloyla ilgisi kesinlikle yoktur. Herhangi bir kişinin seksi olarak kabul edilip edilmemesi kendi iddiası değildir. O toplumun estetik anlayışı, onun albenisini ve güzelliğini belirler.

ŞİŞMAN KADIN BEĞENİLİR
Hollandalı ressamların kadın tablolarında bırakın seksapeli, oradaki kadınlar hasta, obez olarak kabul edilir.

Şişman kadın seksi değildir demek doğru olmaz. Bugün için insan türünde erkeklerin bilinç dışı olarak, öncelikli olarak gözüne çarpan, kadın bedeninin belli bölgeleridir. Bu bölgeler ağız, göğüs ve kalçalardır. Bunlar da güvenli bir gebeliğin işaretleridir. Erkek bunu bilinçli olarak fark etmez. Bu içgüdüsel bir durumdur. Bunun kiloyla bir alakası yoktur. Kadın şişman olursa erkek onu istemez diye bir durum söz konusu bile olamaz.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN…   

9 Kasım Salı 2010  ~ Sağlık

SOSYAL ETİKETLER

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: seks filimleri,seksi karılar,seks vidosu,Şişman çıplak kadın resimleri,ciplak avratlar,seks,Çıplak avratlar,sisman kadinlarin ciplak resimleri,ciplak sisman kadin resimleri,çıplak şişman kadınlar,sisman ciplak resim,clplak sisman,sisman ciplak bayan resimleri,şişman seks,çiplak şişman hatun resim indir,sısman cıplak kadın resımlerı,şişman açık kadın resmi,şişman kadın resmi,seksi avratlar,sisman ciplak kadinlar,sisman kadin ciplak resimleri,sisman seks,şişko çıplak resimler,şişko seks resimler,şişman kadınların çıplak resimleri,sisman ciplak kadin resimleri,sisman seks indir,sismanavratlar,Şişman avratlar,Şişman kadın çıplak foto,çıplak şişman kadın resimleri,ciplak obezite erkekler,sisman kadin ciplak resim,ciplak sisman kadinlar,ciplak sisman vidiyolari,ciplakavratlar,Ciplaksismanbayanresimleri,açık şişman kadınlar,ciplaksismankadinresimleri,sisman bayan ciplak resim,avrat resimleri,Şişko bayanların açık resimleri,avratlar fotograflari,şişman çıplak bayanlar,şişman kadın çıplak resimleri,azsismankadin,seksi şişko kadın resimleri,sisman ciplak bayanlar,sisman güzel çıplak kadinlar,sisman kadin seks resimleri,sisman seks resimleri,şişman bayanlar video indir,şişman çıplak hatun resimleri,şişman erotik ciplak kadin,Şişman kadın resimleri,şişman seks indir,Şişman seksi bayan resimleri,çi̇plakşi̇şmanbayanlar,Cıplak sısman kadın resımlerı,seksı kadın resimleri,Seksi avratlarin resimleri,sisko seks resimleri,sisman hatun resimleri,sisman kadin ciplak resmi,sisman kadin seks videolari,sisman seksi kari resimleri,Şişman cıplak kadın resimleri,şişman çıplak bayan,şişman çıplak resimleri,şişman hatun foto,ciplak avrat resimleri,şişman karıların açık resimleri,şişman seks resimler,şişman seks resmi,şişman seksi kadın resimleri,çıplak seksi erkek foto,çıplak şişman kadin resimleri,çıplak şişman resimler,hatunlarin kilolu ciplak resimleri,Obez baddal seksi resimler,Seksı karılar yutube,seksi sisman resimleri,siman cilak kadin remi,ciplak sisman bayan resimleri indir,ciplak sisman bayanlar,sisman avrat resimleri,ciplak sisman erkek resimleri,Sisman ciplak resimleri,sisman ciplakkadinlar,ciplak sisman kadin foto,sisman kadin resimleri,ciplak sisman kadin resmi,sisman seksi resimler,Sisman ve kilolu ciplak bayanlar,sismanbayanlar,ciplak sisman kari resimleri,şişman avrat,şişman bayan foto,şişman bayan seks,şişman ciplak kadin foto


Sağlık    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,timurtaş hoca hangi cemaatten,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler fakirlik maaşi kaç ayda bir alınır,ara karardan sonra maluliyet emekliligi ne kadar sürer,arkadasa mektup,tem sultangazi de ölümlü kaza,aldatan kadınların itirafları şok gazetesi,tays boks izle,hurda binek araç yasası cıktımı,askerlik anneler dustu mu,donas döner bayilik,adapazarı istanbul arası tırafik nedir,erdoğan mahkumlar için ne dedi,survivor ünlüler ne kadar para alıyor 2016,kardishan ciplakpopo resimleri,kardishan ciplakpopo resimleri,muğlada yasak ask cinayeti,kilis son dakika trafik kazaları,t y ç p işkurda erzurum okulda hizmetli çalışıyorum daimi durum varmiu,kilis son dakika trafik kazaları,en buyuk kalcali got resimleri,ozgecanin yanik hali,erdoğan mahkumlar için ne dedi,hadise banyo resimleri,50kilo seker fiyat,şeyma korkmaz kocası,emekli olmak için kredi veren bankalar 2015
84