Erdoğan: Kaleyi içten fethedelim

Reklamlar
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin kadın kolları tarafından düzenlenen “Anne Sana Mektup Yazdım” yarışmasının ödül törenine katıldı.

Erdoğan, “Adam adama markaj” usulüyle seçim kampanyasını yürütmeleri gerektiğini ifade etti. Başbakan Erdoğan, ASKİ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen törende, seçime 27 gün kaldığını ifade ederken salonda bulunan teşkilat üyelerine “Kaleyi içten fethedelim. Kapı kapı dolaşmaya var mıyız?” şeklinde seslendi.

“Adam adama markaj” usulüyle seçim kampanyasını yürütmeleri gerektiğini söyleyen Erdoğan, bunu gerçekleştirmeleri halinde 12 Haziran akşamında başarıya ulaşacaklarını kaydetti. Erdoğan, “Şımarmayacağız, rehavet bize yakışmaz” dedi. Millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldiklerini dile getiren Başbakan Erdoğan, salondakilerin “Türkiye seninle gurur duyuyor” tezahüratlarına da “Biz sizlerle gurur duyuyoruz” diyerek karşılık verdi.

Programda ayrıca Uğur Işılak da unutulmaz bir konser verdi. Ankara Aski Spor Salonunda gerçekleşen konsere ilgi çok büyüktü. Uğur Işılak ve izliyeceler Haydi Anadolu şarkısını bir ağızdan okudular, halay çektiler unutulmaz bir gece yaşadılar..Başbakan Erdoğan’ın yanı sıra törene, Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek de katıldı.

17 Mayıs Salı 2011  ~ Siyaset

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: uğur ışılak ve eşi,uğur ışılakın eşi,uğur ışılak kiminle evli,uğur ışılak evlimi,uğur ışılak evli mi,uğur ışılak evlendi mi,uğur ışılak evlendi,ugur isilak ve esinin adi,ugur isilakin esi,uğur ışılak evleniyor,uğur ışılak evlendi mi 2012,ugur isilak evlimi,uğur ışılak eşi,ugur isilak kimle evlendi,uğur ışılak eşinin adı,uğur ışılak kiminle nişanlandı,ugur isilak kiminle evli,ugur isilak evli mi,uğur ışılak ın eşi,uğur ışılak kiminle evlendi,ugur ısılak evlımı esı kım,uğur ışılak evlilik,ugur ışılak evli mi,uğur ışılak eşi kimdir,ugur isilak evli midir,ugur isilak ve esi,uğurIşılak ve eşi,uğur ışılak ın eşinin resmi,uğur ışılak karısı kim,uğur ışılak kimdir evlimidir,ugur ışılak eşi,uğur ışılakın eşinin adı,uğur Işilak evli mi,uğur işilak evlendimi,uğur ışılak boşandı mı,uğur ışılak boşandı,uğur ışılağın evlimi,Ugur isilak evlebdimi,Ugur isilak esi,Ugur ışılak ve eşinin ismi,ugur ışılak kimle evli,ugur ışılak evlimı,Ugur ısılakın esı kım,ugur ısılak ve hanımı,ugur ısılak evlımı,Ugur ısılak evlı mı,ugur ısılak evlendı,ugur isilak evlendi,ugur isilak evlendi mi,uğur ışılağın eşi,uğur ısılak evli mi,ugurisilakve esi,ugur işilak kiminle evli,ugur isilakin esi kimdir,ugur isilak ve karisi bosandimi,ugur isilak ve esi kimdir,ugur isilak ve esi bosandimi,ugur isilak kimle evli,ugur isilak evlendimi,sümeyye erdogan bosandimi


Siyaset    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,koç lisesi taban puanı 2010 salihlide cinayet,adana oruspu numaraları,bulvar g,kmarasli hayat kadnlari,edirne kurban fiyati,hasan heybetli kimdir,iskur ankara çocuk gelisimi 2015,özge canın öyle bir resmi çıktı ki,cahit kayaoglu sevgilisi,sirinevler genelevi,tek tip askerlik 2015,kayseride trafik kazası bugün,karısını paylaşanlar twitter,hangi ünlü tüp bebek yaptırdı,aydın Doğan lisesinden mezun olanlar kolay iş bulabiliyor mu,orhan gencebay çocuğu varmı,apartman yoneticieri tasimali silah rusdati alabilirmi,esenyurtta gece elektrik kacta gelecek,hayvanla cinsel ilişki kuran kadın videosu,hangi mahkumlara af var 2015,araç nasıl hurdaya çıkarılır,elazig abdullah pasa yolunda kaza,yasli kadinlarin gogus resimleri,haberler 2015 af cikti mi cezaevlerine,doğudaki askere erken terhis 2015
80