Erdoğan: Kaleyi içten fethedelim

Reklamlar
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin kadın kolları tarafından düzenlenen “Anne Sana Mektup Yazdım” yarışmasının ödül törenine katıldı.

Erdoğan, “Adam adama markaj” usulüyle seçim kampanyasını yürütmeleri gerektiğini ifade etti. Başbakan Erdoğan, ASKİ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen törende, seçime 27 gün kaldığını ifade ederken salonda bulunan teşkilat üyelerine “Kaleyi içten fethedelim. Kapı kapı dolaşmaya var mıyız?” şeklinde seslendi.

“Adam adama markaj” usulüyle seçim kampanyasını yürütmeleri gerektiğini söyleyen Erdoğan, bunu gerçekleştirmeleri halinde 12 Haziran akşamında başarıya ulaşacaklarını kaydetti. Erdoğan, “Şımarmayacağız, rehavet bize yakışmaz” dedi. Millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldiklerini dile getiren Başbakan Erdoğan, salondakilerin “Türkiye seninle gurur duyuyor” tezahüratlarına da “Biz sizlerle gurur duyuyoruz” diyerek karşılık verdi.

Programda ayrıca Uğur Işılak da unutulmaz bir konser verdi. Ankara Aski Spor Salonunda gerçekleşen konsere ilgi çok büyüktü. Uğur Işılak ve izliyeceler Haydi Anadolu şarkısını bir ağızdan okudular, halay çektiler unutulmaz bir gece yaşadılar..Başbakan Erdoğan’ın yanı sıra törene, Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek de katıldı.

17 Mayıs Salı 2011  ~ Siyaset

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: uğur ışılak ve eşi,uğur ışılak kiminle evli,uğur ışılakın eşi,uğur ışılak evlimi,uğur ışılak evli mi,uğur ışılak evlendi mi,uğur ışılak evlendi,ugur isilak ve esinin adi,ugur isilakin esi,uğur ışılak evleniyor,uğur ışılak evlendi mi 2012,ugur isilak evlimi,uğur ışılak kiminle evlendi,uğur ışılak eşinin adı,ugur isilak kimle evlendi,uğur ışılak eşi,ugur isilak kiminle evli,ugur isilak evli mi,uğur ışılak karısı kim,uğur ışılak ın eşi,uğur ışılak kiminle nişanlandı,uğur ışılak eşi kimdir,ugur isilak evlendi,ugur isilak evli midir,ugur ısılak evlımı esı kım,uğur ışılak boşandı,uğur ışılak evlilik,ugur ışılak evli mi,uğur ışılak kimdir evlimidir,ugur isilak evlendimi,ugur ışılak eşi,uğur ışılak ın eşinin resmi,uğur Işilak evli mi,uğur işilak evlendimi,uğurIşılak ve eşi,uğur ışılak boşandı mı,uğur ışılakın eşinin adı,uğur ışılağın evlimi,sümeyye erdogan bosandimi,Ugur isilak evlebdimi,Ugur isilak esi,Ugur ışılak ve eşinin ismi,ugur ışılak kimle evli,ugur ışılak evlimı,Ugur ısılakın esı kım,ugur ısılak ve hanımı,ugur ısılak evlımı,Ugur ısılak evlı mı,ugur isilak evlendi mi,ugur isilak kimle evli,uğur ışılağın eşini,uğur ışılağın eşi,uğur ısılak evli mi,ugurisilakve esi,ugur işilak kiminle evli,ugur isilakin esi kimdir,ugur isilak ve karisi bosandimi,ugur isilak ve esi kimdir,ugur isilak ve esi bosandimi,ugur isilak ve esi,ugur ısılak evlendı


Siyaset    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,hava durumu 1 aylık,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010 emine unun cocugu kac tane,saglik bakanligi kasimda kac hemsire alacak,meb işçide sondurum,türkiyenin ne kadar parası var 2015,lise tuvaletleri gizli cekim,evimdeki fazla odayi nasil degerlendiririm,canlı bomba nasıl patlar,Ssk yasasl cıktımı,Adalet bakanlıgından hırsızlık cézalar,erdoğan anesinin mezari nerde,askerlıgın dusmesıyle ılgılı son haberler,doğum borçlanmasında son durum,6 kat ev kullanışlımı,orta yaşlı köylü kadın resmi,colyakli sanatcilar,masa alti gizli cekim,EVLİ EŞLERDEN BİRİSİ ÖLÜNCE DUL KALAN EŞİNİ MAAŞINI ALABİLRRMİ,hastanedeki teknik servis taşerona kadro,gazete okumak icin hangi bol,boş odaları değerlendirmek,bayanlarin doğumdan önce borc,karasinekler için çözüm,mal alıp satana ne denir,yenge kayinbaba hikaye,avrupa\da et fiyatları 2015
80