Modern teknoloji geçmişte bulunsaydı GALERİ

Reklamlar
Yıllar öncesinin mantalitesiyle hazırlanmış reklamlar günümüzde televizyonlarda ya da bilboard’larda kendilerine yer bulamıyor. Peki günümüz teknolojileri bu mantaliteyle reklam yapsalardı?

Günümüz teknoloji ve internet ürünleri, birbirinden yenilikçi reklamlarla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Reklam dünyası da tıpkı teknoloji dünyası gibi yıllarca kendisini yeniledi.
Kimi eski reklam afişlerini gördüğümüzde, yüzümüzde bir gülümseme oluşabiliyor. Hatta kimi yayınlar, bilerek eski mantaliteyle hazırlanmış reklamları tercih ediyor ki, sunmak istedikleri ürün daha fazla dikkat çekebilsin.
 GALERİYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 
Karşınızda bu mantaliteyle hazırlanmış günümüz teknoloji ve internet ürünleri reklamları var. Sözgelimi eğer Facebook, bundan 50 sene önce var olmuş olsaydı, karşımızda ne gibi bir Facebook reklam afişi görecektik, teknoloji sitesi ShiftDelete.Net bu soruya cevap veren bir galeri hazırladı.
PlayStation 3
 

 
:: Bu reklamları beğendiniz mi? En çok hangisini beğendiniz?
 

SDN – http://shiftdelete.net

15 Ekim Cuma 2010  ~ TeknoBil


«
TeknoBil    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,erhan mete kimdir geriye donuk pirimyasasi 2015,doguda askerlik yapana erken teskere 2015,balıkesir gönen son dakika haberleri,tepebaşı belediyesi iftar çadırı nerede,waikiki saat,bandırma magazin haberleri,nihat Hatipoğlu nun kızının resmi,dun gece ceylanpinarda deprem oldu mu,suna ilgin,belkacalisaniyaptigikaza,bimde şeker ne kadar,gaziantep de 1000 tele pesinatla araba satan,algida dondurma fiyat listesi,survivor tuttukları takımlar,istanbl mudanya gemi ücreti,bimde şeker fiyatı,ronaldo babasının vefat ettiği günü maçta,karının kocasınn cektiyi cıplak fotaraflar,yeni açılan tıp fakülteleri,şarkıcı zara memleketi,2 yıl yatan mahkum,yurtdışı araç getirme 2 yıl,2015 taban puanından dusuk yerlere girilebilir mi,köpeklerin çiftleşmesi kadınlarla,Havuzlu han bebe kıyafetleri fiyatları
81