14 Yıldan Bu Yana Aranan?Bebek? Lakaplı Mafya Babası Yakalandı

Reklamlar
İtalya?da 14 Yıldan Bu Yana Aranan Ülkenin En Büyük Mafya Babalarından ?o Ninno? (bebek) Lakaplı, 46 Yaşındaki Antonio Iovine Napoli’deki Villasının Balkonundan Atlayarak Kaçmaya Çalışırken Yakalandı.

14 Yıldan Bu Yana Aranan?Bebek? Lakaplı Mafya Babası Yakalandı

İtalya?da 14 yıldan bu yana aranan ülkenin en büyük mafya babalarından ?O Ninno? (Bebek) lakaplı, 46 yaşındaki Antonio Iovine Napoli’deki villasının balkonundan atlayarak kaçmaya çalışırken yakalandı.

İtalya İçişleri Bakanlığı’nın ?En tehlikeli 30 kaçak? listesinde yer alan ve 14 yıldır aranan ?Camorra? adıyla bilinen Napoli mafyasının elebaşı Antonio Iovine, Napoli yakınlarındaki Casal di Principe beldesinde düzenlenen operasyonla yakalandı. Iovine saklandığı evin balkonundan kaçamayacağını anlayınca, silahını bırakarak teslim oldu. Iovine’nin operasyon sonrasında Napoli Emniyet Müdürlüğüne getirilişi sırasında güldü. Binadaki polisler ise meslektaşlarını uzun süre alkışladı.

İtalya İçişleri Bakanı Roberto Maroni, ?Mafyala mücadele konusunda harika bir gün yaşadık. Ayrıntıları yakında öğreneceksiniz? dedi.

?O Ninno? (Bebek) lakaplı Iovine, kara para aklamadan, uyuşturucu ticaretine kadar uzanan bir dizi suçlamayla gıyaben yargılandığı davada, ömür boyu hapse hapse mahkum olmuştu.

18 Kasım Perşembe 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: bursa mafya babaları,adana mafya babaları,adana mafyaları,ordulu mafya babaları,konya mafya babaları,diyarbakır mafya babaları,bursalı mafya babaları,alevi mafya babaları,erzurumlu mafya babaları,adanalı mafya babaları,diyarbakırlı mafya babaları,erzincanlı mafya babaları,türkiyedeki mafyalar,trabzonlu mafyalar,bursa mafyaları,erzurumlu mafyalar,diyarbakır mafyaları,elazığlı mafya babaları,en büyük mafya babası kimdir,türkiyedeki mafya babalarının isimleri,türkiyenin en büyük mafyası,türk mafya babaları isimleri,konya mafyaları,trabzonlu mafya babaları,türkiyenin en büyük mafya babası,türk mafya babaları,ADANALI MAFYALAR,adanadaki mafyalar,adana\nın en büyük mafyası,alevi mafyalar,türkiyenin en büyük mafya babaları,erzurum mafyaları,türkiyenin en büyük mafya babası kim,türkiyenin ünlü mafya babaları,türkiyede mafya babaları,ünlü türk mafya babaları,türkiye\deki mafya liderleri,türkiyenin mafya babaları,diyarbakırlı mafyalar,adana mafya babaları kimlerdir,adana mafya babası,adana mafyalari,adana mafya babalari,adananın mafya babaları kimlerdir,türk mafya babalarının isimleri,adananın mafyaları,ordulu mafyalar,erzurum mafya babaları kimlerdir,adanali mafya babalari,adana mafyalar,adananın mafyaları kimlerdir,adanalı mafya babası,rize kerane,ordulu mafya babalari,adanada mafya babaları,adanadaki mafya isimler,adanadaki büyük mafyalar,Adanada yeni mafya,ordulu mafya,adanada mafya isimleri,adanada mafya babasi,adanada çeyrek mafya,Adana mafyalari kimler,erzincanlı mafyalar,adanan,mafyalar kımlerdır,erzurumda en büyük mafyalari kim,erzurum mafyalari,adananin en buyuk mafyasi,erzurum mafya babasi,adananin en unlu mafyalari,adananin mafya babalari,Adananîn mafyalarí,bebek lakaplı mafya babası,erzurumdaki mafyalar,erzurumlu mafya babalar,erzurumlu mafya babalari,mafya babaları konya,mafya babaları,konyanın mafya babası,konyada mafya babaları,adananın en büyük mafyaları,konya da ki mafya babalari,Konya balık halinin mafya babası hüseyin yaprak,hüseyin başak mafya,diyarbakırın mafya babaları

YORUM YAP

  1. eren cakır diyor ki:

    adım eren cakır 14 yasımda adam öldürdüm cıktım yine öldürdüm 112 sapıkam var ama keşke diyorum şimdi yasım 30 oldu gazino actım kendime bu seferde it sürüsü peşimi bırakmaz oldu ya öldürceksin ya öleceksin kanun bu


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,hava durumu 1 aylık,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,timurtaş hoca hangi cemaatten,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler acun ilicali cocuklari kim,Muhtar başka bir bayanla yakalanırsa onun cezası ne olur,derikte olaylar,romatizma nerelere vurur,menzil tarikatına bağlı ünlüler,mersinde bugün olaylar,kilotsuz frikikler izle,özgecan aslanın yanık hali,80 li yıllar kıyafetleri,hazal şenel neden öldü,sicak yemek ascisi isariyorum,balık erkegi severse sahiplenir,hazal şenel öldümü,turabi alevi mi,ciplak kadin fotograflari indir,kayseri evli escort bayan,serhan yavaşın kızının annesi,serap belet evlendi,aynur doğan ciplak fotolari,genel evi kızları istanbul,sefaköy de catisma,berk sümer,Igne vurulduktan sonra sigara icilir mi,diyanet okul öncesi öğretmen alımı,sevgilim kimle kobuauyor nasil ogrenirim
82