14 Yıldan Bu Yana Aranan?Bebek? Lakaplı Mafya Babası Yakalandı

Reklamlar
İtalya?da 14 Yıldan Bu Yana Aranan Ülkenin En Büyük Mafya Babalarından ?o Ninno? (bebek) Lakaplı, 46 Yaşındaki Antonio Iovine Napoli’deki Villasının Balkonundan Atlayarak Kaçmaya Çalışırken Yakalandı.

14 Yıldan Bu Yana Aranan?Bebek? Lakaplı Mafya Babası Yakalandı

İtalya?da 14 yıldan bu yana aranan ülkenin en büyük mafya babalarından ?O Ninno? (Bebek) lakaplı, 46 yaşındaki Antonio Iovine Napoli’deki villasının balkonundan atlayarak kaçmaya çalışırken yakalandı.

İtalya İçişleri Bakanlığı’nın ?En tehlikeli 30 kaçak? listesinde yer alan ve 14 yıldır aranan ?Camorra? adıyla bilinen Napoli mafyasının elebaşı Antonio Iovine, Napoli yakınlarındaki Casal di Principe beldesinde düzenlenen operasyonla yakalandı. Iovine saklandığı evin balkonundan kaçamayacağını anlayınca, silahını bırakarak teslim oldu. Iovine’nin operasyon sonrasında Napoli Emniyet Müdürlüğüne getirilişi sırasında güldü. Binadaki polisler ise meslektaşlarını uzun süre alkışladı.

İtalya İçişleri Bakanı Roberto Maroni, ?Mafyala mücadele konusunda harika bir gün yaşadık. Ayrıntıları yakında öğreneceksiniz? dedi.

?O Ninno? (Bebek) lakaplı Iovine, kara para aklamadan, uyuşturucu ticaretine kadar uzanan bir dizi suçlamayla gıyaben yargılandığı davada, ömür boyu hapse hapse mahkum olmuştu.

18 Kasım Perşembe 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: adana mafya babaları,bursa mafya babaları,ordulu mafya babaları,adana mafyaları,konya mafya babaları,diyarbakır mafya babaları,erzurumlu mafya babaları,adanalı mafya babaları,alevi mafya babaları,bursalı mafya babaları,diyarbakırlı mafya babaları,erzincanlı mafya babaları,türkiyedeki mafyalar,trabzonlu mafyalar,bursa mafyaları,diyarbakır mafyaları,elazığlı mafya babaları,erzurumlu mafyalar,en büyük mafya babası kimdir,türkiyenin en büyük mafyası,türk mafya babaları isimleri,türkiyedeki mafya babalarının isimleri,konya mafyaları,trabzonlu mafya babaları,türkiyenin en büyük mafya babası,adanadaki mafyalar,türk mafya babaları,adana\nın en büyük mafyası,ADANALI MAFYALAR,alevi mafyalar,erzurum mafyaları,türkiyenin en büyük mafya babaları,türkiyenin en büyük mafya babası kim,türkiyenin ünlü mafya babaları,türkiyede mafya babaları,türkiyenin mafya babaları,diyarbakırlı mafyalar,ünlü türk mafya babaları,türkiye\deki mafya liderleri,ordulu mafyalar,adananın mafyaları,adana mafya babaları kimlerdir,adana mafya babalari,adana mafya babası,adana mafyalari,adananın mafya babaları kimlerdir,adananın en büyük mafyası,adananın mafyaları kimlerdir,türk mafya babalarının isimleri,adana mafya babaları isimleri,adana mafyalar,adanada mafya babaları,adanalı mafya babaları kimlerdir,adanali mafya babalari,adananın mafya babaları,erzurum mafya babaları kimlerdir,erzurum mafyalari,adana mafya babasi,adana mafyası kim,adanada çeyrek mafya,adanada mafya,adanada mafya isimleri,Adanada yeni mafya,adanadaki büyük mafyalar,adanadaki mafya isimler,adanalı mafya babası,adanan,adananın en büyük mafyaları,adananin en buyuk mafyasi,adananin en unlu mafya babasi,adananin en unlu mafyalari,adananin mafya babalari,Adananîn mafyalarí,azrail lakaplı mafya kim,bebek lakaplı mafya babası,diyarbakırın mafya babaları,erzincanlı mafyalar,erzurum mafya babasi,erzurumda en buyuk mafya kımdır,erzurumda en büyük mafyalari kim,erzurumdaki mafyalar,erzurumlu mafya babalari,hüseyin başak mafya,Konya balık halinin mafya babası hüseyin yaprak,konya da ki mafya babalari,konya mafyalar,konyada mafya babaları,konyada yakalanan mafya abdullah cokaynar,konyadaki mafya babalari,konyanın mafya babası,konyanin mafya babalari,mafya babaları,mafya babaları konya,mafyalar kımlerdır,ordulu mafya,ordulu mafya babalari,ordunun mafya babaları,ordunun mafya babalarinin resimleri,ordununünlümafyası,rize kerane

YORUM YAP

  1. eren cakır diyor ki:

    adım eren cakır 14 yasımda adam öldürdüm cıktım yine öldürdüm 112 sapıkam var ama keşke diyorum şimdi yasım 30 oldu gazino actım kendime bu seferde it sürüsü peşimi bırakmaz oldu ya öldürceksin ya öleceksin kanun bu


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,timurtaş hoca hangi cemaatten,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler ankaradaki dünkü trafik kazaları,jennifer loppezin şekilleri,bayındırda çinayet,tunceli son dakika şehit isimleri,tsk asker haberleri,çiftleşen atlar hoşuna kadın,turbanlieskortbayanlar,hastaneler kacta,Annesini paylaşanlar,7 yıl ödemeli hayvancılık kredisi,Üniversite Hastanelerinde kan alma Saat kaçta açılıyor,2016 doğu asker maaşı,bingölde genel ev varni,kozan trafik kazası videosu,ş urfada oruspu,emeklisi dolan yaşı bekleyenler sağlıktan faydalanabilir mi,hasat desteklemesi 2016,dün gece istanbulda deprem oldumu,65 hükumet vergii affı yok,bir essek bir gunde ne kadar sut verir,mut son dakika,frikikler ünlülerden türk,sışmankadın resımlerı,mutlu son masaj kocaeli,ev hanımı frikikleri foto
85