Cinayeti İtiraf Etti

Reklamlar
“Cesedi 5 Ayrı Parçaya Bölüp Farklı Farklı Çöp Konteynırlarına Attım”

Cinayeti İtiraf Etti

Cesedi 5 ayrı parçaya bölüp farklı farkl çöp konteynırlarına attım”

Bursa’da geçtiğimiz temmuz ayında çöp konteynırında bulunan dizkapağı hizasından kesik ve tırnakları ojeli iki kadın bacağının 25 yaşındaki Sevgi Taşkın’a ait olduğunun ortaya çıkmasının ardından ablası Sevim Taşkın (28), “Ben kardeşimi bacaklarıyla, gövdesiyle, her şeyiyle istiyorum” dedi. Polis gözaltına alınan Sevim Taşkın’ın patronu olan sevgilisi Bülent Kocaman’ın (31) suçunu itiraf ettiğini, evde kan izlerine ulaştıklarını belirterek, “Zanlı ifadesinde, cesedi 5 ayrı parçaya bölüp çöp konteynırlarına attığını söyledi. ” dedi.

Merkez Nilüfer İlçesi’nde geçtiğimiz 29 Temmuz tarihinde belediye ekiplerince çöp konteynırının içinde dizkapağı hizasından düzgün olarak kesilmiş tırnakları ojeli bir kadına ait iki bacak bulundu. Polis, ayak numarası 39 olan bacaklardan aldığı DNA’lardan, kentte kayıp ilanı verilen ailelerin kızlarının hiç birine ait olmadığını belirleyince, cinayetin bir başka şehirde işlenerek, bacakların Bursa’da atılmış olabilme ihtimaline karşın bacakları Ankara Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderdi.

EYLÜL AYINDA YAPILAN BAŞVURU CİNAYETİ AYDINLATTI

Bursa polisi kesik bacakla ilgili tüm ihtimalleri araştırırken, geçtiğimiz Eylül ayında Osman Taşkın isimli bir kişinin, eşinden altı yıldır ayrı yaşayan 1 çocuk annesi olan kardeşi Sevgi Taşkın’dan son iki aydır hiç bir haber alamadıklarını, hayatından endişe ettiklerini belirterek savcılığa suç duyurusunda bulunması, cinayetin aydınlanmasına neden oldu.

DNA’LAR TUTUNCA SEVGİLİSİNİ GÖZALTINA ALDILAR

Aileden alınan DNA örneği ile kesik bacaktaki örnekler uyuşunca polis, önce bacakların kime ait olduğunu belirledi. Daha sonra genç kadının müzikhol işleten kendisi gibi eşinden ayrı yaşayan 1 çocuk babası Bülent Kocaman’a ait işyerinde 9 aydır garson olarak çalıştığını bu kişi ile aşk yaşadığını ortaya çıkardı. Emniyet Müdürlüğü’nce oluşturulan özel bir heyet tarafından gizli bir şekilde sürdürülen araştırma sonucu Bursa Polisi dün babası Ali Ekber ve kardeşi Barış Kocaman ile yaşayan Bülent Kocaman’ın, Merkez Nilüfer ilçesi Beşevler Mahallesi Güneş Sitesi’nde bulunan ikinci kattaki evine baskın düzenledi. Evde bulunan Bülent Kocaman ile babası ve kardeşini gözaltına alan polis kısa bir süre önce boya ve badana yapılan evin bazı duvarlarında kan izleri tespit etti. Kanalizasyon giderlerine kadar araştıran polis daha sonra evi mühürledi.

“SUÇUNU İTİRAF ETTİ”

Polis, yapılan sorgulamada katil zanlısı olarak gözaltına alınan Bülent Kocaman’ın, suçunu itiraf ettiğini söyledi. Zanlının olay günü aşırı alkollü olduğunu belirten yetkililer, “Bülent Kocaman olayı bize ayrıntılarıyla anlattı. Zaman zaman evine gelip birlikte kaldığı Sevgi Taşkın ile işyerinde çalışıp çalışmaması konusunda tartıştılar. Bülent Kocaman, çalışmak istemeyen Sevgi Taşkın ile kavga etti. Bu sırada mutfaktaki bıçağı alan Bülent Kocaman, bıçağı Sevgi Taşkın’ın karnına saplayarak öldürdü. Daha sonra yatağına geçerek uyudu. Kalkınca halının üzerindeki cesedi halı ile birlikte banyoya kadar sürükledi. Evde bulunan tüm bıçakları banyoya getirdi. Söylediğine göre cesedi beş ayrı parçaya böldü. Bunların her birini poşetlere koyup ayrı ayrı yerlerde çöp konteynırına attı. Sonra çevreye sıçrayan kan izlerini kapatmak için eve boya badana yaptı. Aradan zaman geçtiği için cesetlerin kalan parçalarına ve çöpe attığı bıçaklara ulaşamadık” dedi.

“BACAKLARI GÖRÜNCE KARDEŞİME AİT OLDUĞUNU ANLADIM AMA YAKIŞTIRAMADIM”

Bursa Polisi cinayetin aydınlanmasından sonra bugün öldürülen genç kadının ablası Sevim Taşkın, ağabeyi Osman, babası İsa Taşkın ile babasından ayrılıp Almanya’da yaşarken ve acı haberi alınca Bursa’ya gelen annesi Nermin Birgen’i emniyet müdürlüğüne çağırdı. Polise ifade verdikten sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sevim Taşkın, kardeşi ile aynı müzikholde garson olarak çalıştığını belirterek, “Kardeşimden uzun süredir haber alamıyordum. Açıkçası başına bir olay gelmesinden çok korkuyordum. Bacaklar çöplükte bulununca bunların kardeşime ait olabileceğini düşündüm. Daha doğrusu bacakları tanıdım. Ama o kişi kardeşim olduğu için yakıştıramayıp bekledim. Eylül ayına kadar kendisinden haber alamayınca bu kez savcılığa başvuruda bulunmak zorunda kaldık. Bacaklarla ilgili olarak polisin çektiği diğer fotoğrafları da görünce ‘O bacaklar Sevgi’nin’ dedim. İnsan kendi kardeşinin bacaklarını tanımaz mı? Sonra, babamın ve benim de bacaklarıma bakıldı. Annem ve babamın DNA örnekleri alındı. Ben kardeşimi bacaklarıyla, gövdesiyle, her şeyiyle istiyorum” dedi.

“SEVGİLİSİNİN BABASI DA TACİZDE BULUNUYORDU”

Kardeşinin Bülent Kocaman ile olmaya başlamasından sonra birlikte kaldığı evden ayrılıp, Kocaman’ın babası ve kardeşiyle kaldığı eve yerleştiğini söyleyen Sevim Taşkın, kardeşi ile yaptıkları görüşmelerde sürekli kavga ettikleri Bülent Kocaman’ın babası olan Ali Ekber Kocaman’ın tacizde bulunmasından yakındığını anlattı.

“Sevgi bana en son 23 Temmuz tarihinde geldi.” diyen Sevim Taşkın, “Yüzü gözü kan içinde yara bere içindeydi. ‘Abla beni bundan kurtar’ dedi. Benden sonra Atıcılar Mahallesi’ndeki kızının bakıcısının evine gitti. Burada 2 gün kaldı. 25 Temmuz’da kızı Sanem’in doğum günüydü. Kızının doğum gününde Bülent gelmiş ve onu bakıcıların evinden almış. Daha sonra da cep telefonundan kendisine ulaşamadık. Cep telefonu sürekli kapalıydı. Aynı gün cep telefonuyla bakıcıya ‘Ben Erdek’e gidiyorum. Bülent’le ayrıldık’ şeklinde bir mesaj göndermiş. Kendisinden bir daha haber alamadık. Bu sürede sürekli ben Bülent’i aradım. ‘Kardeşimi bul’ dedim. En son dün sabah görüştük. Bülent de bana, ‘Çıkar gelir bir gün. Ben artık onu istemiyorum. 900 TL paramı alıp gitmiş’ dedi. Cinayetin işlenmesinin ardından bir kaç gün sonra Bülent’in annesi beni aradı ve ‘kardeşinin eşyalarını Bülent’in evinden al’ dedi. ‘Bende Bülent kardeşimi bulmadan hiçbir şeyi almıyorum’ dediğimde bana ‘O zaman çöp konteynırlarına bak. Belki kardeşini orada bulursun’ dedi ve telefonu kapattı” diye konuştu.

“KIZIMIN ALTI BULUNDU ÜSTÜNÜ BULUN”

Bu arada talihsiz kadının acılı annesi Nermin Bilgen ise, kızının bacaklarının bulunduğunu, şimdi vücudunun kalan kısımlarını da istediğini söyledi. Baba İsa Taşkın ise, kızının katil zanlısı olan Bülent Kocaman’ın cesedi parçaladıktan sonra 1,5 ay önce sattığı çiftlik evine gömmüş olabileceğini iddia ederek, polisin bu evde arama yapmamasına anlam veremediğini söyledi.

Bursa Emniyet Müdürü Halil Yılmaz ise zanlının Emniyet Müdürlüğü’nde suç kaydı bulunduğunu, evinde yapılan aramada ise cinayetle ilgili önemli deliller ele geçirildiğini belirtti. Yılmaz cesedin kalan parçalarını aramaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Bu arada sorgulamasının sürmesi için 24 saat süre istenen Bülent Kocaman’ın, yarın sabaha kadar adliyeye çıkartılabileceğini öğrenildi.

Selahattin BUDAKOĞLU-Serhat TEZCAN/BURSA (DHA)

10 Kasım Çarşamba 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: müge anlıda çözülen cinayetler,çatalca cinayeti çözüldü,müge anlı cumali,müge anlı çatalca cinayeti katili kim,çatalca cinayeti mahkeme sonucu,cumali bulundumu,müge anlı okanın annesi bulundumu,müge anlı çatalca cinayeti,müge anlı çözülen cinayetler,müge anlı cumali bulundumu,çatalca cinayetinde son durum,çatalca cinayeti,müge anlı çatalca cinayeti son durum,müge anlıda cumali bulundumu,müge anlı da çözülen cinayetler,kayıp cumali bulundumu,müge anlı cumali son durum,çatalca cinayetinde son dakika,müge anlı çözülen olaylar,kayıp cumali,müge anlıda çözülen cinayetler 2011,müge anlı kayıp cumali,müge anlıda çözülen olaylar,müge anlı şehriban cinayetinin sonucu,müge anlıda son durum,haydar balın katili kim,catalca cinayetinde son durum 2011,cumali bulundumu müge anlı,müge anlı çatalca cinayeti son durum 2013,haydar bal cinayeti çözüldü,müge anlı cumali son gelişme,muge anlida cozulen cinayetler,bursada cinayetler 2012,çatalca cinayeti son dakika,müge anlı çatalca cinayeti son durum 2011,cumali bulundu mu,müge anlıda çözülen cinayetler çatalca cinayeti,müge anlı çatalca cinayeti izle,catalca cinayeti nasil sonuclandi 2014,müge anlı cumali bulundu mu,çatalca cinayetinde son durum 2011,catalca cinayetinde son gelisme 2011,müge anlı okanın annesi,müge anlı şehriban cinayeti sonucu,muge anli cumali,muge anli sehriban olayi,müge anli sehriban cinayeti,müge anlı cumaliyi buldumu,şehriban cinayeti müge anlı,çatalca cinayeti çözüldü 2013,muge anlida cozulen davalar,catalca cinayeti son durum 2015,çatalca cinayeti müge anli,müge anlı çatalca cinayeti itiraf,muge anlida en son cozulen cinayetler,müge anlı tatlı sert çatalca cinayeti,çatalca cinayeti katili kim,haydar bal cinayeti nasıl çözüldü,çatalca baba oğul cinayeti çözüldü,müge anlı şehriban ın katili kim,muge anli catalca cinayetinin katili kim,çatalca cinayeti son durum,müge anlı da çatalca cinayetinin katili kim,muge anli catalca cinayeti,müge anlı şehriban cinayeti,muge anli sert kanalizasyona atti sevgilisini,catalcada islenen baba ogul zanlısı kim,müge anlı şehriban olayı,çatalca cinayeti çözüldü mü,çatalca cinayeti ne oldu,çatalca cinayeti son durum 2015,şehriban müge anlı,çatalca cinayeti sonuçlandımı,çatalca cinayetinde son durum 2014,çatalca cinayetinde son durum 2015,müge anlıda çatalca cinayetinin katili kim,atalca cinayeti,figen yuekseldag kimdir,muge anli catalca cinayeti son durum 2012,müge anlı çatalca cinayeti sonucu 2014,catalca cinayeti nasil sonuclandi,catalca cinayetinde son gelisme,müge anlı çözülen son cinayetler,çatalca cinayeti katili kim çıktı,müge anlı baba oğul cinayeti sonucu,müge anlı çatalca cinayeti çözüldü,müge anlı çatalca cinayeti katili kim çıktı,müge anlı çözülen cinayetler 2011,çatalca cinayetinin katili kim,müge anlı ile tatlı sert çatalca cinayeti çözüldü,müge anlı çiftlik cinayeti,catalca cinayeti katili kim,müge anlı şehribanın katili,catalca davasi ne oldu,catalcada olay son dakika,müge anlı eren şehriban,çatalca cinayeti sonucu 2014,çatalca cinayeti sonucu 2015,çatalca cinayeti sonucu ne oldu,çatalca cinayetinin sonucu ne oldu


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,hava durumu 1 aylık,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,timurtaş hoca hangi cemaatten,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler GAZİOSMANPAŞA YENİDOĞAN KENTSEL DÖNÜŞÜM DURDURMA KARARI ÇIKTIMI,resertifikasyon 2010 sonuçları,surucurandevuegm,hatay depremi,guncel angus duve fiyatlari,maltepe fındıklı mahallesi son dakika haberleri,yahya ustun kaç yaş,findiklida cinayet,su borcuna faiz affı,maluliyet maaşı,11 02 2016 tarım kredi borç ödeme kolaylığı,50 lt malatyada escort malatya parası,adanada son dakika haberleri yüreğir,gazi barajindaki boğulma,2 yillik ziraat teknikerleri bayi acma sinavina girebiliyor mi,kalça resimler,güzel ak parti sözleri,erdinç varlıbaş evlendi,bim yumurta fiyatı 2015,maltepe fındıklı mahallesi cinayet,mynet galeri sıcak,ogm 2016 nisanda eski mevsimlik işçilerimi alacak,Ortakoy haberım,ayak parmaklarında kızarıklık,diyanet son dakika haberleri yeterlilik
80