Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Reklamlar
Bulgaristan’dan İthal Edilen ve 158 Kilo Ağırlığında 3 Yaşındaki Kurbanlık Koç Görenleri Şaşkına Çeviriyor. Cüsseli Görünüşü ile Dikkat Çeken Koçun Aynı Yaştaki Cinsleri Yanında Küçük Kalıyor.

Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Bulgaristan’dan ithal edilen ve 158 kilo ağırlığında 3 yaşındaki kurbanlık koç görenleri şaşkına çeviriyor. Cüsseli görünüşü ile dikkat çeken koçun aynı yaştaki cinsleri yanında küçük kalıyor.

Kurbanlık satış alanlarını inceleyen Edirne Tarım İl Müdürü Erdinç Yazıcı, ithal edilen ve Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’ne bağlı Kırcasalih Beldesi’ndeki Hüsnü Akyüz’e ait besi çiftliğinde satışa sunulan 158 kiloluk koçu görünce şaşkına döndü. İlk defa bu kadar büyük bir koç gördüğünü belirten Yazıcı, koç ile özel ilgilendi ve eli ile karış karış koçun boyunu ölçtü.

İthal kurbanlığı gelenlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten çiftlik sahibi Hüsnü Akyüz, “O’nu görenler dana’mı diye soruyorlar. Ağırlığı 158 kilo, uzunluğu 1 metre 75 santimetre, yerden yüksekliği ise 1 metre 5 santimetre. Gelen üreteciler bile bu kadar büyük bir koç görmedik diyorlar, herkes şoka giriyor. Bizde ilk TIR’dan indirdiğimizde şaşırdık. Hatta Bulgaristan’dan aldığım üreticiyi aradım ve araya dana karışmış diye espiri yaptım. Koça da çobanbaşımız olan Kadir’in ismini koyduk. Şimdi Koç Kadir, çiftliğin göz bebeği. Satış fiyatı ise bin 500 lira.”dedi.

14 Kasım Pazar 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: deve kesimi,deve kesimi izle,dünyanın en büyük koçu,en büyük koç,en büyük dana,koç cinsleri,kurbanlık deve kesimi izle,dünyanın en büyük danası,en büyük koçlar,koç kesimi,koç kesimi izle,deve kesim videoları,dünyanın en büyük koyunu,en buyuk koc,deve kesimleri,en kilolu dana,deve kesim videoları izle,dünyanın en kilolu danası,deve kesme videoları,canlı deve kesimi,deve kesimi video izle,dunyanın en buyuk dk danası,dunyanin en buyuk kocu,158 kiloluk dev koç,büyük danalar,deve kesimi video,deve kesme,en büyük koç kaç kilo,deve kesimi videoları,deve kesimi videosu,deve kesmek video,koç kesimi video,dünyanın en büyük koyunu kaç kilo,dana cinsleri,deve kesimi izle video,dunyanin en buyuk koyunu,en kilolu koyun cinsi,türkiyenin en büyük koçu,En buyuk koclar,dünyanın en kilolu koyunu,en iyi koç cinsi,dünyanın en güzel koçu,en ağır koç kaç kilo,koç çeşitleri,dünyanın en iri koçları,dünyanın en ağır koçu,dünyanın en büyük danası kaç kilo,dünyanın en güzel danası,en büyük koç cinsi,dünyanın en büyük danaları,dünyanın en büyük kocu,dev koc,En buyuk koç,en iyi koç cinsleri,dünyanın en ağır danası,Dünyanın en büyük koç,En ağır koç,dunyanın en buyuk koyunu,koca kulak koyun ırkı,dunyanin en buyuk koclari,En büyük Koclar,dünyanın en güzel koçları,en iyi koç ırkı,dunyanin enbuyuk kocu,dünyanın en ağır koyunu,en iyi koyun cinsi hangisidir,enbüyük koyun,Dev koç,en ağır koyun cinsi,en güzel danalar,en kilolu koç,koc irklari,dünyanın en büyük koçları,enguzel koc resimleri,türkiyenin en kilolu danası,en ağır koyun,Dunyanın en buyuk kocu,en iri koç cinsi,En büyük koc,en kilolu koyun,en ağır koç kac kilo,enbuyukkocirklari,Buyuk koclar,en iri koC,enağır koç,enbuyuk koc,büyük koç,dev koclar,en iri koç,dünyanın en iri koyun ırkı,dünyanın en iyi koyunu,dunyanı koçu buyuk,En agır koç,en agir koc,en agir koc kac kilo,dunyanın en buyuk koçu,en büyük dana resmi,En büyük koçla,dunyanın en büyük koçu,en iri danalar


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,timurtaş hoca hangi cemaatten,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler son dakika mahkum haberleri,kanas fiyatları sahibinden,asker annelerine müjde 2016,yeni çıkacak olan vergi affı,bebeklerde sık kaka yapma uzmantv,sondekahaber,Turbanlikizresmiindir,çerezlik kabak çekirdeği dekara verimi,malatya gözene köyü haberleri,cumhurbaskaninin anneler gunu suprizi nedir,domates fiyatlari yukselirmi,kanser olan kızın annesine mektubu,zerrin doğan kaç yaşında,van sosyal meskenler toki,sineklerin gelmemesi için,Gizli cek,kat kasabası cinayeti,uludere,Esrar kaç ayda buyur,dünyanın en güzel çıplak kızılları,pazariçi istimlak,ithal ette son durum 2016,mersin trafik kazası 2016,hububat desteklemeleri 2016,ogm orman genel müdürlüğü haberler
82