Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Reklamlar
Bulgaristan’dan İthal Edilen ve 158 Kilo Ağırlığında 3 Yaşındaki Kurbanlık Koç Görenleri Şaşkına Çeviriyor. Cüsseli Görünüşü ile Dikkat Çeken Koçun Aynı Yaştaki Cinsleri Yanında Küçük Kalıyor.

Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Bulgaristan’dan ithal edilen ve 158 kilo ağırlığında 3 yaşındaki kurbanlık koç görenleri şaşkına çeviriyor. Cüsseli görünüşü ile dikkat çeken koçun aynı yaştaki cinsleri yanında küçük kalıyor.

Kurbanlık satış alanlarını inceleyen Edirne Tarım İl Müdürü Erdinç Yazıcı, ithal edilen ve Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’ne bağlı Kırcasalih Beldesi’ndeki Hüsnü Akyüz’e ait besi çiftliğinde satışa sunulan 158 kiloluk koçu görünce şaşkına döndü. İlk defa bu kadar büyük bir koç gördüğünü belirten Yazıcı, koç ile özel ilgilendi ve eli ile karış karış koçun boyunu ölçtü.

İthal kurbanlığı gelenlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten çiftlik sahibi Hüsnü Akyüz, “O’nu görenler dana’mı diye soruyorlar. Ağırlığı 158 kilo, uzunluğu 1 metre 75 santimetre, yerden yüksekliği ise 1 metre 5 santimetre. Gelen üreteciler bile bu kadar büyük bir koç görmedik diyorlar, herkes şoka giriyor. Bizde ilk TIR’dan indirdiğimizde şaşırdık. Hatta Bulgaristan’dan aldığım üreticiyi aradım ve araya dana karışmış diye espiri yaptım. Koça da çobanbaşımız olan Kadir’in ismini koyduk. Şimdi Koç Kadir, çiftliğin göz bebeği. Satış fiyatı ise bin 500 lira.”dedi.

14 Kasım Pazar 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: deve kesimi,deve kesimi izle,dünyanın en büyük koçu,en büyük dana,en büyük koç,koç cinsleri,kurbanlık deve kesimi izle,dünyanın en büyük danası,koç kesimi,en büyük koçlar,koç kesimi izle,deve kesim videoları,dünyanın en büyük koyunu,deve kesimleri,en buyuk koc,deve kesim videoları izle,dünyanın en kilolu danası,en kilolu dana,deve kesme videoları,canlı deve kesimi,deve kesimi video izle,dunyanın en buyuk dk danası,büyük danalar,deve kesimi video,deve kesme,deve kesimi videoları,deve kesimi videosu,deve kesmek video,koç kesimi video,dana cinsleri,deve kesimi izle video,dunyanin en buyuk koyunu,dünyanın en büyük danası kaç kilo,dünyanın en büyük koyunu kaç kilo,en büyük koç cinsi,koç çeşitleri,dünyanın en büyük danaları,dünyanın en büyük kocu,türkiyenin en kilolu danası,En buyuk koclar,en iyi koç cinsi,dunyanın en buyuk koyunu,dünyanın en güzel koçu,en ağır koç kaç kilo,en ağır koyun cinsi,en kilolu koyun cinsi,dünyanın en büyük koyun cinsi,158 kiloluk dev koç,158 kiloluk koç,en iri danalar,iri danalar,en ağır koç kac kilo,koc irklari,Koç resmi en büyük,dev koclar,Dev koç,Türkiyenin en büyük koçları,dunyanı koçu buyuk,dunyanın en buyuk koçu,dünyanın en güzel danası,dünyanın en iyi koyunu,dunyanin en buyuk kocu,En bùyùk koyun,En büyük Koclar,en büyük koç kaç kilo,en güzel danalar,en iyi koç cinsleri,dunyaninenbuyukkoyunu,enağır koç,dünyanın en ağır danası,enbuyukkocirklari,dünyanın en ağır koçu,dünyanın en ağır koyunu,turkiyede eniyi besi alan koyun cinsi nedir,Türkiyenineniyikoçları,bùyùk cùsseli koc irklari,buyuk koç resimleri,buyuk koyun resimleri,büyük cins koç,dev koçlar,dev koyun kesimi,dev koyun resimleri,dev koyunlar,dev kuranliklar,dunyan en büyük kıc,dunyanın en agır danası,Dunyanın en buyuk danası nerde,dunyanın en buyuk danasi,dunyanın en buyuk kocları,Dunyanın en buyuk kocu,Dunyanın en buyuk koyun koçu fotorafı,dunyanın en büyük koyunu,Dunyanın en kılolu kocu,Dunyanın enbuyuk koçları,Dunyanin buyuk Dana,dunyanin buyuk koçlari,dünyanın en büyük danası video,dünyanın en büyük enkilolu koyunu,Dünyanın en büyük koç,dünyanın en büyük koçlar


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,koç lisesi taban puanı 2010 tuvalette gizli cekim iseyen kadinlar,esra erol boşandı mı,bayanlarda emeklilik yaşı kaç 2015,2015 yılında sözel bir öğrenci üniversitede hangi bölümü okuyabilir,canlı mal kaç kilo fire verir,çeşme yolunda trafik kazası,Göztepede trafik kazası,kayseri alci boya ilanlari,buz mavisi gomlegin altina ne giyilir,emet etibor işçi,tyçp son dakika haberleri,emuzder güncel haber,xnxx hikayesi,ulus çankırı caddesinde cinayet,gebzedeki cinayetler,tivviter da marasli escort,türbanlı sevişmek,Koyun cobanı arayanlar,akhisar yolunda motor kazası video,canakkale buyuksehir oldumu,ben bilmem eşim bilir çalışanlar,ogm de yangın işçileri aylık ne kadar maaş alıyor,denizlide son vefat edenlerin listesi haberleri,bahce tunelinde trafik kazasi,sahibinden com kıziltrpe
81