Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Reklamlar
Bulgaristan’dan İthal Edilen ve 158 Kilo Ağırlığında 3 Yaşındaki Kurbanlık Koç Görenleri Şaşkına Çeviriyor. Cüsseli Görünüşü ile Dikkat Çeken Koçun Aynı Yaştaki Cinsleri Yanında Küçük Kalıyor.

Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Bulgaristan’dan ithal edilen ve 158 kilo ağırlığında 3 yaşındaki kurbanlık koç görenleri şaşkına çeviriyor. Cüsseli görünüşü ile dikkat çeken koçun aynı yaştaki cinsleri yanında küçük kalıyor.

Kurbanlık satış alanlarını inceleyen Edirne Tarım İl Müdürü Erdinç Yazıcı, ithal edilen ve Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’ne bağlı Kırcasalih Beldesi’ndeki Hüsnü Akyüz’e ait besi çiftliğinde satışa sunulan 158 kiloluk koçu görünce şaşkına döndü. İlk defa bu kadar büyük bir koç gördüğünü belirten Yazıcı, koç ile özel ilgilendi ve eli ile karış karış koçun boyunu ölçtü.

İthal kurbanlığı gelenlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten çiftlik sahibi Hüsnü Akyüz, “O’nu görenler dana’mı diye soruyorlar. Ağırlığı 158 kilo, uzunluğu 1 metre 75 santimetre, yerden yüksekliği ise 1 metre 5 santimetre. Gelen üreteciler bile bu kadar büyük bir koç görmedik diyorlar, herkes şoka giriyor. Bizde ilk TIR’dan indirdiğimizde şaşırdık. Hatta Bulgaristan’dan aldığım üreticiyi aradım ve araya dana karışmış diye espiri yaptım. Koça da çobanbaşımız olan Kadir’in ismini koyduk. Şimdi Koç Kadir, çiftliğin göz bebeği. Satış fiyatı ise bin 500 lira.”dedi.

14 Kasım Pazar 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: deve kesimi,deve kesimi izle,dünyanın en büyük koçu,en büyük koç,en büyük dana,kurbanlık deve kesimi izle,koç cinsleri,dünyanın en büyük danası,en büyük koçlar,koç kesimi,koç kesimi izle,deve kesim videoları,en buyuk koc,dünyanın en büyük koyunu,deve kesimleri,dünyanın en kilolu danası,deve kesim videoları izle,en kilolu dana,deve kesme videoları,canlı deve kesimi,deve kesimi video izle,dunyanın en buyuk dk danası,büyük danalar,deve kesimi video,deve kesme,koç kesimi video,deve kesimi videoları,deve kesimi videosu,deve kesmek video,dana cinsleri,deve kesimi izle video,dünyanın en büyük koyunu kaç kilo,dunyanin en buyuk koyunu,en büyük koç kaç kilo,dunyanin en buyuk kocu,158 kiloluk dev koç,dünyanın en büyük danası kaç kilo,dünyanın en ağır danası,dünyanın en ağır koçu,en kilolu koyun cinsi,koç çeşitleri,dünyanın en güzel danası,dünyanın en güzel koçu,En buyuk koclar,dünyanın en büyük danaları,dünyanın en büyük kocu,dunyanın en buyuk koyunu,en ağır koç kaç kilo,en büyük koç cinsi,en iyi koç cinsi,en ağır koyun,en ağır koyun cinsi,türkiyenin en büyük koçu,en güzel danalar,Dev koç,dünyanın en kilolu koyunu,En ağır koç,türkiyenin en kilolu danası,dünyanın en ağır koyunu,Dunyanın en buyuk kocu,En buyuk koç,En büyük Koclar,dunyanin en buyuk koclari,en iyi koç cinsleri,dunyaninenbuyukkoyunu,en kilolu koç,dünyanın en ağır danası kaç kilo,158 kiloluk koç,Buyuk koclar,en iri koç cinsi,büyük koç,büyük koçlar,koç kaç kilo gelir,turkiyede eniyi besi alan koyun cinsi nedir,dev koc,dev koclar,Koç resmi en büyük,dunyada en kilolu koyun cinsi,Türkiyenin en büyük koçları,türkiyenin en büyük kurbanlık koç,dunyanı koçu buyuk,dunyanın en buyuk koçu,dünyanın en büyük koyun cinsi,dünyanın en güzel koçları,dunyanın en büyük koçu,dünyanın en iyi koyunu,En agır koç,en agir koc,en ağır koç kac kilo,En bùyùk koyun,En büyük koc,dunyanin en buyuk danası,en iri danalar,en iri koC,enağır koç,enbuyuk koc,enbuyukkocirklari,iri danalar,koc irklari,türküyenin enbüyük danası


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,hava durumu 1 aylık,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010 gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,çıplakturban vidyosu,plastik boru doseme ustalari araniyor,büyükşehir Belediyesinde çalışan taşeron işçilere kadro varmı,derik son dakika haberleri,devlet hastanesi saat kaçta açılıyor,bülent ersoy öldü mü,seher dilovan kiminle evli,turbanli got foto,Kayseri Sivas sevmeyene TOKİ\ye yazılmıştım 2015 Hiç haber yok,adanada suriyeli escort bayanlar,turk orusbu karilar foto,manisa son dakika cinayeti,yuvarlak got resimleri,suna ilgin,Dünyanın en güzel kadın çıplak resimleri,yurtdisindan gelen semente inekler,Cocuk erotık cıplak resım,mersin bugun kaçta yağmur yağacak,mardin derik son dakika haberleri,mersin\de kaza son dakika,koop iş sendikası son dakika haberleri,karabük\te bicakli kavga,resmi gazete yurt dışından gelen araçların kullanımı,erkek aslan burcu severse döner
81