Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Bulgaristan’dan İthal Edilen ve 158 Kilo Ağırlığında 3 Kurbanlık Koç Görenleri Şaşkına Çeviriyor. Cüsseli Görünüşü ile Dikkat Çeken Koçun Aynı Yaştaki Cinsleri Yanında Küçük Kalıyor.

Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Bulgaristan’dan ithal edilen ve 158 kilo ağırlığında 3 yaşındaki kurbanlık koç görenleri şaşkına çeviriyor. Cüsseli görünüşü ile dikkat çeken koçun aynı yaştaki cinsleri yanında küçük kalıyor.

Kurbanlık satış alanlarını inceleyen Edirne Tarım İl Müdürü Erdinç Yazıcı, ithal edilen ve Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’ne bağlı Kırcasalih Beldesi’ndeki Hüsnü Akyüz’e ait besi çiftliğinde satışa sunulan 158 kiloluk koçu görünce şaşkına döndü. İlk defa bu kadar büyük bir koç gördüğünü belirten Yazıcı, koç ile özel ilgilendi ve eli ile karış karış koçun boyunu ölçtü.

İthal kurbanlığı gelenlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten çiftlik sahibi Hüsnü Akyüz, “O’nu görenler dana’mı diye soruyorlar. Ağırlığı 158 kilo, uzunluğu 1 metre 75 santimetre, yerden yüksekliği ise 1 metre 5 santimetre. Gelen üreteciler bile bu kadar büyük bir koç görmedik diyorlar, herkes şoka giriyor. Bizde ilk TIR’dan indirdiğimizde şaşırdık. Hatta Bulgaristan’dan aldığım üreticiyi aradım ve araya dana karışmış diye espiri yaptım. Koça da çobanbaşımız olan Kadir’in ismini koyduk. Şimdi Koç Kadir, çiftliğin göz bebeği. Satış fiyatı ise bin 500 lira.”dedi.


14 Kasım Pazar 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: deve kesimi,deve kesimi izle,dünyanın en büyük koçu,en büyük dana,en büyük koç,kurbanlık deve kesimi izle,koç cinsleri,koç kesimi,en büyük koçlar,koç kesimi izle,deve kesim videoları,deve kesimleri,en kilolu dana,dünyanın en kilolu danası,deve kesim videoları izle,deve kesme videoları,dünyanın en büyük danası,deve kesimi video izle,dunyanın en buyuk dk danası,en buyuk koc,canlı deve kesimi,deve kesme,büyük danalar,deve kesimi video,koç kesimi video,deve kesmek video,deve kesimi videoları,deve kesimi videosu,deve kesimi izle video,dana cinsleri,dunyanın en buyuk koyunu,Dev koç,dünyanın en büyük kocu,en büyük koç cinsi,en ağır koç kaç kilo,En buyuk koclar,koyun kaç kilodur,en güzel koç ırk nerden,en iyi koç cinsi,En kilalu koyun,kurbanlık koclar,en kilolu koyun,en kilolu koyun cinsi,Eniyi koçlar,kilolu koç,koç kesme resim,en iyi koç ırkı,dünyanin en büyük koçu,dünyanın en ağır koçu,dunyanin en buyuk koyunu,Dunyanın en buyuk koyun koçu fotorafı,dunyanın en buyuk koçu,dunyan en büyük kıc,dunyadaki en buyuk koyun,158 kiloluk dev koç,dev kuranliklar,dev koyun resimleri,dünyanın en büyük danası kaç kilo,Dünyanın en büyük koç,Dünyanın en büyük koço,dünyanin en buyuk koyunu,dünyanin en buyuk koçu,dünyanInenbüyükdanasI,dünyanınenbüyük koyunu,dünyanın koçu en büyük,dünyanın en iyi koyunu,dünyanın en güzel koyun koç resimleri,dünyanın en büyük koyun cinsi,dunyanın en büyük koyunu,dev koyun kesimi


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,hava durumu 1 aylık,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,erhan mete kimdir ozgecan aslan ormanda yanmış hali fotoğrafları,özgecanin katili kac sene ceza aldi,ezgi mola öldümü,a101 ürün iade,roket tube,erotikfilimizle,başbakan anneler günü müjdesi,mersin hali sebze ve meyve fiyatları,kapsül kolonoskopi fiyatları,malatya kernek toki evleri,set arkasında çalışmak istiyorum,gercekulmushali,44 üncü bakım merkezi komutanlığı izmir,suriyede hızarla kesen insanları,sivaslılar derneği toki 2015,evhanımı firikik,gs den giden futbolcular,ankara sevgi cinayeti son durum,selma konak,secim dolayisiyla erken tezkere,16 ciplak kizlar,imkb 100 10 yıllık grafik,ithal hayvan geliyormu,acik liseden avukat olma,sahibinden satılık güvercin hatay