Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Reklamlar
Bulgaristan’dan İthal Edilen ve 158 Kilo Ağırlığında 3 Yaşındaki Kurbanlık Koç Görenleri Şaşkına Çeviriyor. Cüsseli Görünüşü ile Dikkat Çeken Koçun Aynı Yaştaki Cinsleri Yanında Küçük Kalıyor.

Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Bulgaristan’dan ithal edilen ve 158 kilo ağırlığında 3 yaşındaki kurbanlık koç görenleri şaşkına çeviriyor. Cüsseli görünüşü ile dikkat çeken koçun aynı yaştaki cinsleri yanında küçük kalıyor.

Kurbanlık satış alanlarını inceleyen Edirne Tarım İl Müdürü Erdinç Yazıcı, ithal edilen ve Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’ne bağlı Kırcasalih Beldesi’ndeki Hüsnü Akyüz’e ait besi çiftliğinde satışa sunulan 158 kiloluk koçu görünce şaşkına döndü. İlk defa bu kadar büyük bir koç gördüğünü belirten Yazıcı, koç ile özel ilgilendi ve eli ile karış karış koçun boyunu ölçtü.

İthal kurbanlığı gelenlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten çiftlik sahibi Hüsnü Akyüz, “O’nu görenler dana’mı diye soruyorlar. Ağırlığı 158 kilo, uzunluğu 1 metre 75 santimetre, yerden yüksekliği ise 1 metre 5 santimetre. Gelen üreteciler bile bu kadar büyük bir koç görmedik diyorlar, herkes şoka giriyor. Bizde ilk TIR’dan indirdiğimizde şaşırdık. Hatta Bulgaristan’dan aldığım üreticiyi aradım ve araya dana karışmış diye espiri yaptım. Koça da çobanbaşımız olan Kadir’in ismini koyduk. Şimdi Koç Kadir, çiftliğin göz bebeği. Satış fiyatı ise bin 500 lira.”dedi.

14 Kasım Pazar 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: deve kesimi,deve kesimi izle,dünyanın en büyük koçu,en büyük koç,en büyük dana,koç cinsleri,kurbanlık deve kesimi izle,dünyanın en büyük danası,en büyük koçlar,koç kesimi,koç kesimi izle,dünyanın en büyük koyunu,deve kesim videoları,en buyuk koc,deve kesimleri,en kilolu dana,deve kesim videoları izle,dünyanın en kilolu danası,deve kesme videoları,canlı deve kesimi,deve kesimi video izle,dunyanın en buyuk dk danası,dunyanin en buyuk kocu,158 kiloluk dev koç,büyük danalar,deve kesimi video,deve kesme,dünyanın en büyük koyunu kaç kilo,deve kesimi videoları,deve kesimi videosu,deve kesmek video,koç kesimi video,en büyük koç kaç kilo,dana cinsleri,deve kesimi izle video,dunyanin en buyuk koyunu,en iyi koç cinsi,türkiyenin en büyük koçu,en kilolu koyun cinsi,dünyanın en kilolu koyunu,En buyuk koclar,en ağır koç kaç kilo,koç çeşitleri,dünyanın en ağır koçu,dünyanın en büyük danası kaç kilo,dünyanın en güzel koçu,dünyanın en iri koçları,En buyuk koç,en iyi koç cinsleri,koca kulak koyun ırkı,dünyanın en ağır danası,dünyanın en büyük danaları,dünyanın en büyük kocu,dünyanın en güzel danası,dev koc,Dünyanın en büyük koç,En ağır koç,dunyanın en buyuk koyunu,en büyük koç cinsi,enbüyük koyun,dunyanin en buyuk koclari,en iyi koç ırkı,en iyi koyun cinsi hangisidir,büyük koç,en kilolu koç,enguzel koc resimleri,koc irklari,Dev koç,en ağır koyun,en güzel danalar,en iri koç cinsi,dunyanin enbuyuk kocu,dünyanın en ağır koyunu,dünyanın en büyük koçları,türkiyenin en kilolu danası,dünyanın en güzel koçları,Dunyanın en buyuk kocu,en ağır koyun cinsi,En büyük Koclar,dünyanın en büyük koyun cinsi,En bùyùk koyun,En agır koç,en iri danalar,Buyuk koclar,en agir koc,en büyük dana resmi,en büyük koç resmi,en iri koC,dev koclar,en ağır koç kac kilo,En büyük koc,En büyük koçla,en iri koç,en iyi koc hangisi,dunyanı koçu buyuk,dünyanın en iyi koyunu,en agir koc kac kilo,dunyanın en buyuk kocları,dunyanın en buyuk koçu,dunyanın en büyük koçu


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,hava durumu 1 aylık,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,timurtaş hoca hangi cemaatten,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler kko öğrencisi hakkında son haberler,zerrin egeliler şimdi napıyor,son dakika uzman erbaş haberleri,gemiyle türkiyeye yolculuk 2016,tangalı fotolar,futbol kulüp seçmeleri ibb 2016,ssk oncesi dogum borclanmasi ciktimi 2016 son dakika haber,Ahıska Türkleri Ahlat,kiredilisatilikarabatatalar,ılgınc tecavuz olayları,kadin kopek birlesmesi,asker ayligini hangi kisilere veriyolar,son dakika öldürülen teröristler,esra erol halime,bulvar gazetesi haberleri,meme resim ünlüler,istanbul\da bugün olan trafik kazaları,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,tolga zengin ece zengin,şartlı tahliye 2016,esra erol neden boşandı,arap bayan buyuk popo,ssk oncesi dogum borclanmasi ciktimi 2016 son dakika haber,tire haber,meme fotolari
79