Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Reklamlar
Bulgaristan’dan İthal Edilen ve 158 Kilo Ağırlığında 3 Yaşındaki Kurbanlık Koç Görenleri Şaşkına Çeviriyor. Cüsseli Görünüşü ile Dikkat Çeken Koçun Aynı Yaştaki Cinsleri Yanında Küçük Kalıyor.

Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Bulgaristan’dan ithal edilen ve 158 kilo ağırlığında 3 yaşındaki kurbanlık koç görenleri şaşkına çeviriyor. Cüsseli görünüşü ile dikkat çeken koçun aynı yaştaki cinsleri yanında küçük kalıyor.

Kurbanlık satış alanlarını inceleyen Edirne Tarım İl Müdürü Erdinç Yazıcı, ithal edilen ve Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’ne bağlı Kırcasalih Beldesi’ndeki Hüsnü Akyüz’e ait besi çiftliğinde satışa sunulan 158 kiloluk koçu görünce şaşkına döndü. İlk defa bu kadar büyük bir koç gördüğünü belirten Yazıcı, koç ile özel ilgilendi ve eli ile karış karış koçun boyunu ölçtü.

İthal kurbanlığı gelenlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten çiftlik sahibi Hüsnü Akyüz, “O’nu görenler dana’mı diye soruyorlar. Ağırlığı 158 kilo, uzunluğu 1 metre 75 santimetre, yerden yüksekliği ise 1 metre 5 santimetre. Gelen üreteciler bile bu kadar büyük bir koç görmedik diyorlar, herkes şoka giriyor. Bizde ilk TIR’dan indirdiğimizde şaşırdık. Hatta Bulgaristan’dan aldığım üreticiyi aradım ve araya dana karışmış diye espiri yaptım. Koça da çobanbaşımız olan Kadir’in ismini koyduk. Şimdi Koç Kadir, çiftliğin göz bebeği. Satış fiyatı ise bin 500 lira.”dedi.

14 Kasım Pazar 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: deve kesimi,deve kesimi izle,dünyanın en büyük koçu,en büyük koç,en büyük dana,koç cinsleri,kurbanlık deve kesimi izle,dünyanın en büyük danası,en büyük koçlar,koç kesimi,koç kesimi izle,deve kesim videoları,en buyuk koc,dünyanın en büyük koyunu,deve kesimleri,dünyanın en kilolu danası,deve kesim videoları izle,en kilolu dana,deve kesme videoları,canlı deve kesimi,deve kesimi video izle,dunyanın en buyuk dk danası,büyük danalar,deve kesimi video,deve kesme,deve kesimi videoları,deve kesimi videosu,deve kesmek video,dünyanın en büyük koyunu kaç kilo,koç kesimi video,dana cinsleri,deve kesimi izle video,dunyanin en buyuk koyunu,dunyanin en buyuk kocu,en büyük koç kaç kilo,158 kiloluk dev koç,dünyanın en kilolu koyunu,türkiyenin en büyük koçu,dünyanın en ağır koçu,dünyanın en büyük danası kaç kilo,en kilolu koyun cinsi,en iyi koç cinsi,dünyanın en büyük kocu,en iyi koç cinsleri,dünyanın en güzel danası,en ağır koç kaç kilo,koç çeşitleri,dünyanın en ağır danası,dünyanın en büyük danaları,dünyanın en güzel koçu,dunyanın en buyuk koyunu,En buyuk koclar,en büyük koç cinsi,dunyanin en buyuk koclari,dünyanın en büyük koçları,en iyi koyun cinsi hangisidir,dünyanın en ağır koyunu,Dev koç,En ağır koç,en ağır koyun,türkiyenin en kilolu danası,Dunyanın en buyuk kocu,en ağır koyun cinsi,En buyuk koç,En büyük Koclar,en güzel danalar,dünyanın en iyi koyunu,158 kiloluk koç,En bùyùk koyun,enbuyukkocirklari,iri danalar,buyuk koc,En büyük koçla,büyük koç,büyük koçlar,güzel koç ırkları göster,koc irklari,koca kulak koyun ırkı,koç kaç kilo gelir,dünyada en ağır koç,dev koc,dev koclar,dünyanın en güzel koçları,dünyanın en iri koçları,En agır koç,dünyanın en ağır danası kaç kilo,dunyanı koçu buyuk,dünyanın en büyük koyun cinsi,dünyanın en iri koyun ırkı,dunyanın en buyuk koçu,en agir koc,en ağır koç kac kilo,dunyanın en büyük koçu,En büyük koc,en iri danalar,en iri koç cinsi,en kilolu koç,dunyanin en buyuk danası,enağır koç,enbuyuk koc


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,hava durumu 1 aylık,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,timurtaş hoca hangi cemaatten,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler ciplak foto indir,en vahşi tecavüz olayları,bacak fotoğraf türbanlı,bacak fotoğraf türbanlı,sigortasiz hastalara devlet hastanesi bakiyorm,Bir ehliyet sinavinda baskasinin yerine girme cezasi,latin kiz erotik resimleri,aksaray satılık tır,2015 2016 bitlis iline gelen korucu kadrosu,bismilde kepenk kapatma,kilot giymemiş,özel güvenlik son dakika flaş haber,yeşim salkım kaç yaşında anne oldu,anayasada af varmı,dünkü ankara düzce yolundaki kazalar,kadını nasıl azdırırsın video,kurucular hakinda son dakika haberi 2016,multinet akbil,kurucular hakinda son dakika haberi 2016,skg oncesi dogum borclanmasi 2016 ciktimi,af yasasi ciktimi,skg oncesi dogum borclanmasi 2016 ciktimi,Cezaevindeki oğluma nasıl davranmalıyım,kayseri çiftçi tarla borçları ödemeleri faizler af oldumu,beni affet oyuncuları kimlerle evli
80