Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Reklamlar
Bulgaristan’dan İthal Edilen ve 158 Kilo Ağırlığında 3 Yaşındaki Kurbanlık Koç Görenleri Şaşkına Çeviriyor. Cüsseli Görünüşü ile Dikkat Çeken Koçun Aynı Yaştaki Cinsleri Yanında Küçük Kalıyor.

Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Bulgaristan’dan ithal edilen ve 158 kilo ağırlığında 3 yaşındaki kurbanlık koç görenleri şaşkına çeviriyor. Cüsseli görünüşü ile dikkat çeken koçun aynı yaştaki cinsleri yanında küçük kalıyor.

Kurbanlık satış alanlarını inceleyen Edirne Tarım İl Müdürü Erdinç Yazıcı, ithal edilen ve Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’ne bağlı Kırcasalih Beldesi’ndeki Hüsnü Akyüz’e ait besi çiftliğinde satışa sunulan 158 kiloluk koçu görünce şaşkına döndü. İlk defa bu kadar büyük bir koç gördüğünü belirten Yazıcı, koç ile özel ilgilendi ve eli ile karış karış koçun boyunu ölçtü.

İthal kurbanlığı gelenlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten çiftlik sahibi Hüsnü Akyüz, “O’nu görenler dana’mı diye soruyorlar. Ağırlığı 158 kilo, uzunluğu 1 metre 75 santimetre, yerden yüksekliği ise 1 metre 5 santimetre. Gelen üreteciler bile bu kadar büyük bir koç görmedik diyorlar, herkes şoka giriyor. Bizde ilk TIR’dan indirdiğimizde şaşırdık. Hatta Bulgaristan’dan aldığım üreticiyi aradım ve araya dana karışmış diye espiri yaptım. Koça da çobanbaşımız olan Kadir’in ismini koyduk. Şimdi Koç Kadir, çiftliğin göz bebeği. Satış fiyatı ise bin 500 lira.”dedi.


14 Kasım Pazar 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: deve kesimi,deve kesimi izle,dünyanın en büyük koçu,en büyük dana,en büyük koç,kurbanlık deve kesimi izle,koç cinsleri,koç kesimi,en büyük koçlar,koç kesimi izle,deve kesim videoları,deve kesimleri,deve kesim videoları izle,dünyanın en büyük danası,dünyanın en kilolu danası,en kilolu dana,deve kesme videoları,en buyuk koc,canlı deve kesimi,deve kesimi video izle,dunyanın en buyuk dk danası,büyük danalar,deve kesimi video,deve kesme,deve kesimi videoları,deve kesimi videosu,deve kesmek video,koç kesimi video,dana cinsleri,deve kesimi izle video,en büyük koç cinsi,dunyanın en buyuk koyunu,dünyanın en büyük kocu,dünyanın en büyük koyunu,Dev koç,dunyanin en buyuk koyunu,dünyanın en büyük danası kaç kilo,en ağır koç kac kilo,en ağır koç kaç kilo,en ağır koyun cinsi,en iri danalar,en iyi koç cinsi,enbuyukkocirklari,bùyùk koc irklari,büyük koç,dev koclar,dev koyun kesimi,dev koyun resimleri,dev kuranliklar,dunyadaki en buyuk koyun,dunyan en büyük kıc,dunyanın en buyuk koçu,Dunyanın en buyuk koyun koçu fotorafı,dunyanin buyuk koçlari,dunyanin en buyuk koclari,dunyanin en buyuk kocu,dunyanin en buyuk koço,dunyanin en iri danalari ve koyunlari,dunyanin en kilolu koçu,dünyadaki koç ırk resimleri,dünyanın en ağır danası,dünyanın en ağır koçu,dünyanın en buyuk koç,dünyanın en büyük danaları,dünyanın en büyük danası video,dünyanın en büyük enkilolu koyunu,Dünyanın en büyük koç,Dünyanın en büyük koço,dünyanın en büyük koyun cinsi,dünyanın en büyük koyunu kaç kilo,dünyanın en güzel koçu,dünyanın en güzel koyun koç resimleri,dünyanın en iyi koyunları,dünyanın en iyi koyunu,dünyanın enbüyük koç,dünyanın koçu en büyük,Türkiyenineniyikoçları,dünyanin en buyuk koçu,dünyanin en buyuk koyunu,dünyanin en büyük koçu,Dünyanin en büyük koyun çanı,edirne koyun türleri,en ağır koyun cinsi kg,En buyuk koclar,En bùyùk koyun,en buyuk koyun kilosu,en büyük koç ırkları,en büyük koç lar,en güzel koç ırk nerden,En güzel koç resimleri,en iri koc ırkı,en iri koç cinsi,en iyi koç cinsleri,en iyi koç ırkı,En kilalu koyun,en kilolu koçlar,en kilolu koyun,en kilolu koyun cinsi,en kuvvetli koc cinsi,Eniyi koçlar


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,hava durumu 1 aylık,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,erhan mete kimdir 2015 nisan bagkurlu emekli oluyormu,istanbul ankara yolu son dakika,askerlik dusuyor mu,Et fiatları,istanbul\da dün gece deprem oldumu,nihat hatipoğlunun eşi,diyanette alım varmı,mayısta askerlik düşecek mi 2015 te mi anneler günü,tsk askerlik kısalması,cyplak kizlaryn resimleri indir,kesilen işit kelleleri,denetimlide son dakika,koylukizlariciplakresimleri,mevsimlik işçilere kadro 2015,Nüfusda maas nekadar,internetten polise şikayet,inek desteklemeleri 2015,colyak hastasi unluler,antakya deprem,ilkokul 5 sene mi olacak,sakaryada bugun hava yağacak mı,polislere yeniden askerlik,özel güvenlikle ilgili son haber,liseli seksi öğrenci pozu,hilmi cem intepe sevgilisi
79