Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Reklamlar
Bulgaristan’dan İthal Edilen ve 158 Kilo Ağırlığında 3 Yaşındaki Kurbanlık Koç Görenleri Şaşkına Çeviriyor. Cüsseli Görünüşü ile Dikkat Çeken Koçun Aynı Yaştaki Cinsleri Yanında Küçük Kalıyor.

Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Bulgaristan’dan ithal edilen ve 158 kilo ağırlığında 3 yaşındaki kurbanlık koç görenleri şaşkına çeviriyor. Cüsseli görünüşü ile dikkat çeken koçun aynı yaştaki cinsleri yanında küçük kalıyor.

Kurbanlık satış alanlarını inceleyen Edirne Tarım İl Müdürü Erdinç Yazıcı, ithal edilen ve Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’ne bağlı Kırcasalih Beldesi’ndeki Hüsnü Akyüz’e ait besi çiftliğinde satışa sunulan 158 kiloluk koçu görünce şaşkına döndü. İlk defa bu kadar büyük bir koç gördüğünü belirten Yazıcı, koç ile özel ilgilendi ve eli ile karış karış koçun boyunu ölçtü.

İthal kurbanlığı gelenlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten çiftlik sahibi Hüsnü Akyüz, “O’nu görenler dana’mı diye soruyorlar. Ağırlığı 158 kilo, uzunluğu 1 metre 75 santimetre, yerden yüksekliği ise 1 metre 5 santimetre. Gelen üreteciler bile bu kadar büyük bir koç görmedik diyorlar, herkes şoka giriyor. Bizde ilk TIR’dan indirdiğimizde şaşırdık. Hatta Bulgaristan’dan aldığım üreticiyi aradım ve araya dana karışmış diye espiri yaptım. Koça da çobanbaşımız olan Kadir’in ismini koyduk. Şimdi Koç Kadir, çiftliğin göz bebeği. Satış fiyatı ise bin 500 lira.”dedi.


14 Kasım Pazar 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: deve kesimi,deve kesimi izle,dünyanın en büyük koçu,en büyük dana,en büyük koç,kurbanlık deve kesimi izle,koç cinsleri,dünyanın en büyük danası,koç kesimi,en büyük koçlar,koç kesimi izle,deve kesim videoları,deve kesimleri,dünyanın en kilolu danası,deve kesim videoları izle,en buyuk koc,en kilolu dana,deve kesme videoları,canlı deve kesimi,deve kesimi video izle,dunyanın en buyuk dk danası,dünyanın en büyük koyunu,büyük danalar,deve kesimi video,deve kesme,deve kesimi videoları,deve kesimi videosu,deve kesmek video,koç kesimi video,dana cinsleri,deve kesimi izle video,dunyanin en buyuk koyunu,en büyük koç cinsi,koç çeşitleri,dünyanın en büyük danası kaç kilo,dünyanın en büyük koyunu kaç kilo,dunyanın en buyuk koyunu,En buyuk koclar,en iyi koç cinsi,dünyanın en büyük kocu,dünyanın en iyi koyunu,158 kiloluk dev koç,enağır koç,en ağır koç kac kilo,turkiyede eniyi besi alan koyun cinsi nedir,en ağır koç kaç kilo,En bùyùk koyun,dev koclar,Dev koç,enbuyukkocirklari,türkiyenin en kilolu danası,en iri danalar,en iyi koç cinsleri,iri danalar,dunyanı koçu buyuk,dunyanın en buyuk koçu,dunyanin en buyuk kocu,en ağır koyun cinsi,En büyük Koclar,dunyaninenbuyukkoyunu,en büyük koç kaç kilo,dünyanın en ağır danası,en güzel danalar,dünyanın en ağır koçu,en kilolu koyun cinsi,koc irklari,dünyanın en büyük danaları,dünyanın en büyük koyun cinsi,dünyanın en güzel koçu,adünyanın en büyük koyunu,bùyùk koc irklari,buyuk koç fotolari,cins koclar,cins koç,dev koyunlar,dev kuranliklar,Türkiyenineniyikoçları,dunyanın en buyuk danasi,dunyanın en buyuk kocları,Dunyanın en buyuk koyun koçu fotorafı,dunyanın en büyük koyunu,Dunyanın en kılolu kocu,Dunyanın enbuyuk koçları,dunyanin buyuk koçlari,dunyanin en agir koçu,dunyanin en buyuk danalari,dunyanin en buyuk danasi videi,dunyanin en buyuk koc,dunyanin en buyuk koclari,dunyanin en buyuk koçlari,dunyanin en buyuk koço,Dunyanin en buyuk koyunlarinin resimleri,dünyanın en büyük koçlar,Dünyanın en büyük koço,dünyanın en büyük koyunu kac kilo,dünyanın en büyük koyunu kaç kg,dünyanın en guzel kocu,dünyanın en güzel danası,dünyanın en güzel koyun koç resimleri,dünyanın en iri danası


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin ankarada yesil kartlı hasta fizik tedavi,2015 ilahiyat boş kontenjan kaldımı,tsk askerli uzadi,nıhat hatıpoglunun eşi,gabarda son dakka rol tv,burcu cagrı bikinili,kara sinegin gelmemesi icin ne yapmali,osmaniye orusbu,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,afganistandan son dakika haberleri,çıplak resim indir,böbrek almak isteyen,eslerin ikiside bagkur emeklisi esi vefat eden bayan kocasindan ne kadar emekli parasi alir,çok sık ayarlanan te sürekli engellenen çocukta hangi duygu gelişir,sünni olan ünlüler,emekli memur banka promosyonu,kirşehir ve nevşehir de canli bomba,oktay ustanin hanimi,osmaniyede deprem oldumu,At kadınla cifleşiyor,hacca kaç kişi gidiyor,antalyada 42 numra ayakkabi satan magaza,adana\da deprem bugün,memur ek ödeme temmuz 2015 öğretmen,suriyeli kizlarin çiplak resimleri
80