Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Reklamlar
Bulgaristan’dan İthal Edilen ve 158 Kilo Ağırlığında 3 Yaşındaki Kurbanlık Koç Görenleri Şaşkına Çeviriyor. Cüsseli Görünüşü ile Dikkat Çeken Koçun Aynı Yaştaki Cinsleri Yanında Küçük Kalıyor.

Edirne – 158 Kiloluk Dev Koç Görenleri Şaşkına Çevirdi

Bulgaristan’dan ithal edilen ve 158 kilo ağırlığında 3 yaşındaki kurbanlık koç görenleri şaşkına çeviriyor. Cüsseli görünüşü ile dikkat çeken koçun aynı yaştaki cinsleri yanında küçük kalıyor.

Kurbanlık satış alanlarını inceleyen Edirne Tarım İl Müdürü Erdinç Yazıcı, ithal edilen ve Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’ne bağlı Kırcasalih Beldesi’ndeki Hüsnü Akyüz’e ait besi çiftliğinde satışa sunulan 158 kiloluk koçu görünce şaşkına döndü. İlk defa bu kadar büyük bir koç gördüğünü belirten Yazıcı, koç ile özel ilgilendi ve eli ile karış karış koçun boyunu ölçtü.

İthal kurbanlığı gelenlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten çiftlik sahibi Hüsnü Akyüz, “O’nu görenler dana’mı diye soruyorlar. Ağırlığı 158 kilo, uzunluğu 1 metre 75 santimetre, yerden yüksekliği ise 1 metre 5 santimetre. Gelen üreteciler bile bu kadar büyük bir koç görmedik diyorlar, herkes şoka giriyor. Bizde ilk TIR’dan indirdiğimizde şaşırdık. Hatta Bulgaristan’dan aldığım üreticiyi aradım ve araya dana karışmış diye espiri yaptım. Koça da çobanbaşımız olan Kadir’in ismini koyduk. Şimdi Koç Kadir, çiftliğin göz bebeği. Satış fiyatı ise bin 500 lira.”dedi.


14 Kasım Pazar 2010  ~ Video Haber

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: deve kesimi,deve kesimi izle,dünyanın en büyük koçu,en büyük dana,en büyük koç,kurbanlık deve kesimi izle,koç cinsleri,koç kesimi,en büyük koçlar,koç kesimi izle,deve kesim videoları,dünyanın en büyük danası,deve kesimleri,deve kesim videoları izle,en kilolu dana,dünyanın en kilolu danası,deve kesme videoları,en buyuk koc,canlı deve kesimi,deve kesimi video izle,dunyanın en buyuk dk danası,büyük danalar,deve kesimi video,deve kesme,deve kesimi videoları,deve kesimi videosu,deve kesmek video,koç kesimi video,dana cinsleri,deve kesimi izle video,dünyanın en büyük koyunu,en büyük koç cinsi,dünyanın en büyük danası kaç kilo,koç çeşitleri,dunyanın en buyuk koyunu,dunyanin en buyuk koyunu,dünyanın en büyük kocu,158 kiloluk dev koç,dev koclar,Dev koç,en iri danalar,en iyi koç cinsi,turkiyede eniyi besi alan koyun cinsi nedir,dunyanin en buyuk kocu,dünyanın en ağır danası,dünyanın en ağır koçu,enbuyukkocirklari,dünyanın en büyük koyunu kaç kilo,dünyanın en iyi koyunu,en ağır koç kac kilo,en ağır koç kaç kilo,en ağır koyun cinsi,En buyuk koclar,buyuk koc,buyuk koyun resimleri,büyük koç,cins koç,dev koc,dev koyun kesimi,dunyadaki en buyuk koyun,dunyanin buyuk koçlari,dunyanin en agir koçu,dunyanin en buyuk danasi videi,dunyanin en buyuk koc,dunyanin en buyuk koclari,dunyanin en buyuk koçlari,dunyanin en buyuk koço,Dunyanin en buyuk koyunlarinin resimleri,dunyanin en iri danalari ve koyunlari,dunyanin en kilolu koçu,dunyanin en pahli danasi,dunyanin eniri buyuk koclari,dünyadaki koç ırk resimleri,dünyanın en ağır danaları,dünyanın en buyuk koç,dünyanın en büyük danalar,dünyanın en büyük danaları,dünyanın en büyük danası video,dünyanın en büyük enkilolu koyunu,Türkiyenineniyikoçları,dünyanın en iyi koyunları,dünyanın en pahalı koçu,dünyanın enbüyük koç,dünyanın koçu en büyük,dünyanınenbüyük koyunu,dünyanInenbüyükdanasI,dünyanin en buyuk dev danalar,dünyanin en buyuk koçu,dünyanin en buyuk koyunu,dünyanin en büyük koc,dünyanin en büyük koçu,Dünyanin en büyük koyun çanı,Dünyanin en iri kocu,edirne koyun türleri,en agir koclar kackilo gelir,en ağır koyun cinsi kg,en buyuk besi danalari ciftligde,en buyuk koc kac kilo,En buyuk koç,En bùyùk koyun


Video Haber    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,hava durumu 1 aylık,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,sümeyye erdoğan kaç yaşında,metok,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler,koç lisesi taban puanı 2010,erhan mete kimdir turkmenistan masynlar,belediyede calisanlar copculer asil iscimi,şirinevler genelevi,gizli cekilmis ev karilarinin resimleri,şişman kadın ile cinsel ilişki,gizli cekilmis ev karilarinin resimleri,Bursada kaçak yapılara su abonesi verilecek mı,tırnaktaki tırtıklar neden olur,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,kartonun kilosu şuan ne kadar,bodrum milas genelevi,son seçim anketihdp,buz rengi kot kombinasyon,mersin son dakika trafik kazaları,satılık böbrek arayanlar,cemaat hakan fidanı neden istemiyor,enise ütük frikikleri,traktör şöför arayanlar,secimden sonra olacaklar,ygs puan türlerinden herhangisinden 140 puani gectim,selenyum fiyatı,sultanbeyli kazası video,2015/haziran çiftci donum parasi yatarmi,Türkiyede kuzu eti kaç tl,ozan çobanoğlu eşi
80