Abant’ta kar keyfi bir başka GALERİ

Reklamlar
Doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı, kar yağışıyla birlikte beyaza büründü. Tatilciler, karın tadını, yürüyüş yaparak ve kartopu oynayarak çıkardı.

Beyaza bürünen Abant’ta tatilciler, kar topu oynadı, kardan adam yaptı. 

Abant’ta yağmur yağışı yerini kar yağışına bıraktı. Kar yağışı Abant’ta aralıklarla etkili oldu. Kar kalınlığı 5 santimetreyi buldu. Abant’a kar yağmasına en çok tatilciler sevindi. Otellerde konaklayan ve günü birlik Abant’a gelen tatilciler, karda yürüyüp, kartopu oynadı, kardan adam yaptı.

Fotoğraf çekmeyi de ihmal etmeyen tatilciler, Abant’a geldikleri için mutlu olduklarını belirtti. Tatilciler, “Abant kar yağışıyla birlikte ayrı bir güzelliğe bürünüyor. Biz de bu fırsatı değerlendiriyoruz.” şeklinde konuştu.

 
CİHAN

26 Şubat Cumartesi 2011  ~ Yaşam

SOSYAL ETİKETLER


Yaşam    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

aziz yıldırım serveti,su gibi adayları,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,gizli cekim pavyon kadinlari sapittilar mutlaka seyredin,geleceğin meslekleri 2011,hava durumu 1 aylık,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,yeni açılan üniversiteler 2011,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,timurtaş hoca hangi cemaatten,metok,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,tansiyonu ne dengeler muhtar maaşları çalışan anneye polisi ilgilendiren torba yasası,yuzde kasintili sulu yara,mersinde suriyeli fahiseler,bakım maaşı sigortası,madene işçi alımı nasil olur,zerrin egeli nin hayatı,müstafi polisler için yasa,çiftçiler kredi ertelenecek mi son dakika,eski kasa doganlarin sigortasi 2016,10 yasinda çıplak kız çocuk resimleri,uzman erbaş ek gösterge son dakika,otobanda orusbu cep numarası,denizliyolundakaza,koyluhatunlarresmi,acun ılıcalı hangi dine mensup,yasaklanmış 18 filmler,adana oruspu,uğur ışılak eşinin adı,1 aylık hava tahmini,kilotsuz hadise,çinli erotik foto galeri,20yas cıplak resımler,çanakkale orman işletme müdürlüğü işçi alımı 2015,malülen emeklilik raporu veren hastaneler,cefer lopez
79