[ad_1]Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 7 ile ilgili yeni iddialar ortaya çıktı. Bloomberg’in aktardığı son habere göre Apple Watch Series 7, ince ekran çerçevelerine, daha hızlı işlemciye ve güncellenmiş ultra geniş bant teknolojisine sahip olacak.

Yeni modelin önceki modelden daha kalın olacağı belirtilse de bu farkın kullanıcılar tarafından farkedilmeyecek düzeyde olduğu ifade ediliyor. Gurman yeni modelde AirTag’de kullanılan teknolojiyle benzer bir özelliğin kullanılacağını söylüyor. Gurman, akıllı saat modeline eklenecek yeni biyometrik sağlık sensörünün ise önümüzdeki yıl satışa sunulacak modelde kullanılacağını ifade ediyor. Daha önceden vücut ısısı sensörüne sahip olacağı söylenen saatte bu özelliğin olmayacağı dile getiriliyor. Şeker hastalarının glikoz seviyelerini ölçmeye imkan tanıyacak özelliğin de birkaç yıl daha ticari kullanıma hazır olmayacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 7 ne zaman tanıtılacak?

Yeni modelin aynı zamanda uyumlu kapı kilitlerini de açabileceği belirtiliyor. Gurman daha önceki iddialarında Apple Watch’un ekstrem sporlarla uğraşanlara yönelik bir modelinin de yolda olduğunu söylemişti. Gurman’ın yeni iddiasına göre bu model bu yıl satışa sunulmayacak. Şirketin önümüzdeki yıl ekstrem sporlarla uğraşanlara yönelik bir modeli satışa sunulabileceği belirtiliyor. Yeni akıllı saatin eylül ayında lanse edilmesi bekleniyor. Konuyla ilgili detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Haberde kullanılan görsel Apple Watch Series 6’ya aittir

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!