[ad_1]Zen Dual Powerbank

Zen isimli şirket yeni taşınabilir şarj cihazını tanıttı. Zen Dual Powerbank olarak adlandırılan cihaz aynı aynda iki farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Cihazdaki yüzeylerden ilki MagSafe’e destek veriyor.

iPhone 12 ailesiyle hayatımıza giren destek sayesinde kullanıcılar farklı aksesuarları telefonlarının arka kısmında manyetik olarak yerleştirebiliyor. Bu teknoloji 15 watt’a kadar kablosuz şarja imkan tanısa da Zen’in taşınabilir şarj cihazı 7.5 watt’ kadar kablosuz şarj desteği sunuyor. USB-C üzerinden şarj edilebilen şarj cihazının pil kapasitesi ise 4.000 mAh. Kullanıcılar kablosuz şarj destekli telefonlarıyla birlikte kablosuz kulaklıklarını da şarj edebiliyor. Uyumlu AirPods modelleri haricinde kablosuz şarja destek veren herhangi bir kablosuz kulaklığı da cihazda şarj etmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple da MagSafe destekli powerbank çalışmalarını sürdürüyor

Zen, Dual Powerbank haricinde Magnetic Single Powerbank, stand destekli Single Powerbank ((kablosuz olarak şarj edilebiliyor ve diğer cihazları kablosuz olarak şarj edebiliyor) ve 10.000 mAh kapasiteli powerbank de tanıtılan diğer cihazlar arasında göze çarpıyor. Cihazların satış fiyatları ise henüz açığa çıkmış değil. Bu arada Zen ve Anker gibi şirketler Apple’ın en yeni kablosuz şarj teknolojisini kullanmaya başlamışken Apple’dan MagSafe destekli bir powerbank gelmedi. Bloomberg, şirketin MagSafe destekli powerbank ile ilgili çalışmalarını sürdürdüğünü belirtse de bu cihazın satışa sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!