[ad_1]

Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir sızıntısı yapılan Mobvoi TicWatch E3 akıllı saat modelinin üzerindeki resmi perde kaldırılmış durumda.

Mobvoi firmasının akıllı saat pazarında hazırladığı birçok farklı modeli bulunuyor. Bunların en yenisi TicWatch E3, yuvarlak tasarımıyla / gövdesiyle fazlasıyla şık görünüyor.

Google’ın geliştirmek adına Samsung ile ortaklık kurduğu Wear OS işletim sistemi üzerine kurulan saat, sevindirici şekilde gücünü performansı yüksek Snapdragon Wear 4100 işlemciden alıyor.

Qualcomm imzalı Snapdragon Wear 4100’ü kullanan ikinci Wear OS akıllı saat olan model (İlk model TicWatch Pro 3), 1,3 inç 360×260 piksel dokunmatik AMOLED ekran üzerine kuruluyor.

Tam olarak 44 x 47 x 12.6mm boyutlarında olan akıllı saat, elbette suya karşı dayanıklı bir seçenek konumunda. 1 GB RAM + 8 GB dahili depolama ile karşımıza çıkan ürün, 380 mAh piliyle 48 saatlik bir pil ömrü getiriyor.

48 saat elbette çok yüksek değil ancak yine de birçok kişi için fazlasıyla yeterli görünüyor. Hemen her kalemde aktivite takibi yapabilen Mobvoi TicWatch E3 akıllı saat, GPS ile NFC’ye sahip. Model nabız yanında SpO2 yani kandaki oksijen oranı ölçümü de yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mobvoi TicWatch E3 akıllı saat ileride Türkiye’de de satılabilir

Modelin için açıklanan yurt dışı satış fiyatı 199 dolar seviyesinde yer alıyor. Dediğimiz gibi saat Türkiye pazarına da gelebilir. Ancak henüz bu konuda net bir açıklama bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın parçalarına ayırdığı yeni modeli

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!