[ad_1]

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Realme, iki alana daha giriyor. Realme Book ve Realme Pad geliyor. İşte detaylar;

Realme, şu an akıllı telefon, akıllı saat ve kablosuz kulaklık gibi ürünlere sahip. İşte bunlar arasına ileride Realme Book ve Realme Pad de gelecek.

Book” adı verilen model firmanın ilk dizüstü olacak. “Pad” olarak isimlendirilen model ise firmanın ilk tablet modeli olacak. Dizüstünü Windows üzerine kuracak firma, tableti ise sürpriz olmayacağı üzere Android ile pazara sunacak.

Realme’nin bu yeni ürünleri, firmanın kendisi yanında çatı şirket üzerinden de bir ilk anlamına geliyor. Realme’den sonra aynı çatı altında yer alan OPPO’nun da tablet ve dizüstü pazarına adım atması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Book ve Realme Pad yanında firma bugün Realme GT modelinin Türkiye geleceğini de duyurdu

Lansman etkinliğindeki açılış konuşmasını yapan realme CEO’su Sky Li, şu açıklamalarda bulundu: 

“Amiral gemimiz olan muhteşem telefonumuzu dünya çapındaki kullanıcılara sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz. realme GT, bu yılın başlarında duyurusu yapılan ve orta ila yüksek kaliteli telefon segmentini yeniden tanımlamayı amaçlayan “Çift Platform Çift Amiral Gemi Stratejimiz” kapsamındaki ilk atılımdır.

Bütçesine önem veren tüketiciler için maksimum sayıda amiral gemi özelliği sunan realme GT’nin dünya çapında lansmanı, en ileri teknolojiyi tüm dünyadaki genç tüketiciler için daha ulaşılabilir kılma ve böylece günlük yaşamlarında daha fazla güce sahip olmalarını sağlama konusundaki sürekli kararlılığımızı yansıtıyor.’’

Modelin Avrupa fiyatı 8 GB RAM + 128 GB için 449 euro seviyesinde. 12 GB RAM + 256 GB içinse 599 euro fiyat açıklanıyor. Bu fiyatlar ilk aşamada 369 euro ve 499 euro olacak çünkü bir kampanya yapılıyor. Modelin Türkiye fiyatı henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!