[ad_1]Honor Earbuds 2 SE kablosuz kulaklık

Detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Honor 50 serisinden sonra Honor Earbuds 2 SE kablosuz kulaklık da tanıtıldı. İşte öne çıkanlar detaylar;

Android lisansına sahip olan Honor 50 serisini resmi olarak Türkiye’de satacağını açıklayan Honor, yeni kulaklık modeli ile standartların dışına çıkmıyor.

Honor Earbuds 2 SE, ilk olarak standart bir görünüme sahip. Bir açıdan AirPods Pro’yu akıllara getiren model, yüksek pasif yalıtım getiren kulak içi formunda. Model için siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk sunuluyor.

Honor’un kendi telefonlarıyla etkili bir bağlantı deneyimi sunan ancak Bluetooth üzerinden diğer cihazlara da bağlanan Earbuds 2 SE, resmi açıklamaya göre 10 mm sürücüleriyle yüksek bir ses performans getiriyor.

Modelin ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği de bulunuyor. ANC ile pil süresi 7 saat civarında, ANC olmadan ise 10 saat civarında yer alıyor.

Bu sürelere şarj özellikli hazne ile tam 22 saat kullanım süresi daha eklenebiliyor. Her kulaklık içinde 55 mAh, haznede ise 410 mAh pil yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Earbuds 2 SE kablosuz kulaklık geniş bir kitleye hitap ediyor

İlk olarak Çin pazarında satışa çıkan ancak ileride Türkiye’de satılması beklenen ürünün fiyatı 60 euro seviyesinde yer alıyor. Bu fiyat ne aşırı düşük ne de aşırı yüksek.

Bu açıdan ciddi oranda satacağı düşünülen modelin, mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabildiği belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle detaylı şekilde test ediyor

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!