Hotmail Oturum Aç

Hotmail sitesine kayıt olduktan sonra, bir hesap açmak için giriş adresinize ihtiyacınız olacak. Hotmail oturum aç işlemi, adresinizin adından farklı olarak bu, www.Outlook.live.com‘dur. Hotmail sisteminize bağlanmak için bu adresi girin. Oluşturduğunuz e-posta adresine bu sayfanın sağ üst kısmında yer alan sekme seçeneklerinde bulunan Giriş Yap seçeneğine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılan sekmede e-posta adresinizi girebilirsiniz. İsterseniz Skype adresinizi doğrudan buradan da girebilirsiniz. Daha sonra sıcak e-posta adresinize erişmek için yeni açılan pencereye şifrenizi girebilirsiniz.

Hotmail Oturum Aç Nasıl Yapılır?

Hotmail, dünyanın en yaygın kullanılan e-posta hizmetlerinden biridir. E-posta adresiniz yoksa www.Outlook.live.com adresini ziyaret ederek kaydolabilirsiniz. Açılan sayfada tekrar Oturum aç seçeneğine tıklayın. Hemen aşağıda [Hesabınız var mı? Sen Hesap Oluştur seçeneğini tıklayarak sıcak e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Buradaki seçenekler arasında, Outlook.com veya Hotmail.com seçeneklerini göreceksiniz. Gerekli hesabı seçerek bir hesap oluşturabilirsiniz. POP3 ayarlarını

Hesabı oluşturduktan sonra da yapılandırabilirsiniz. POP3 ayarları, genellikle e-posta almak için kullanılan hizmettir. Bu iletişim protokolünü oluşturarak e-postaları hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Bunun için Microsoft tarafından oluşturulmuş bir Outlook programı gerekir. Outlook programını açtıktan sonra sol üst kısımda bulunan Dosya seçeneğine tıklayın. Ardından açılan sekmedeki Hesap Ekle düğmesini kullanın ve sıcak e-posta adresinizi girin. Manuel kurulum seçeneğine tıklayın, ardından İleri’ye ve ardından POP seçeneğine tıklayın. Bu bölümde, işlemi tamamlamak için gerekli alanları doldurun.

Çevrimiçi Oturum Açma

Son etkinlikler, ödeme seçenekleri ve aile ayarları dahil olmak üzere çevrimiçi hesap bilgilerinizi yönetin. Bunu yapmak için:

Numaralı Microsoft hesabınızın sayfasına gidin ve Microsoft hesabınızla oturum açın’ı seçin. E-posta adresinizi veya telefon numaranızı ve şifrenizi girin. Her seferinde yeniden oturum açmak zorunda kalmamak için Microsoft Hesabınızı ve parolanızı bilgisayarınıza kaydetmek için Oturumumu açık tut onay kutusunu seçin.

Outlook, Hotmail, Live veya MSN e-posta hesabınızda oturum açmak üzere Outlook.com’da oturum açmak için: Outlook.com’a gidin ve Oturum Aç’ı seçin. E-posta adresinizi veya telefon numaranızı girin ve İleri’yi seçin. Sonraki sayfada parolanızı girin ve Bağlan’ı seçin. Oturum açamıyorsanız, numaralı bölümden yardım isteyin. Outlook.com’da oturum açın veya oturumu kapatın.

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!