[ad_1]iPhone 12

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelleriyle uyumlu kılıflarına üç yeni renk seçeneği ekledi. Yeni eklenen renk seçenekleri arasında Ayçiçeği, Bulut Mavisi ve Elektrik Turuncusu renk seçenekleri karşımıza çıkıyor.

Türkiye’de de satışa sunulan silikon kılıfın fiyatı ise 499 TL. Apple tarafından tasarlanan MagSafe desteğine de sahip olan kılıfta yumuşak dokulu ve ipeksi silikon dış yüzey kullanılıyor. İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama ise daha da fazla koruma sağlıyor.

Kılıfta yerleşik mıknatıslar da kullanılıyor. Bu sayede telefonlar kılıftan kolay bir şekilde çıkarılıp takılabiliyor. Mıknatıslar kablosuz şarjı daha hızlı ve kolay hale getiriyor. Şarj etmeniz gerektiğinde iPhone’unuzu kılıfından çıkarmak zorunda kalmadan MagSafe şarj cihazınıza veya Qi sertifikalı şarj cihanıza yerleştirmeniz yeterli oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesi için sunulan kılıflar dayanıklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor

Tüm Apple tasarımı kılıflar gibi bu kılıfın da tasarım ve üretim aşamalarında binlerce saat boyunca test edildiği belirtiliyor. Kılıf şık tasarımın yanı sıra iPhone’ları çizilme ve düşmelere karşı da koruyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!