[ad_1]Fanatec Gran Turismo 7 iddialı açıklama

Kısa süre önce bir sürpriz oldu ve merak uyandıran Fanatec ve Gran Turismo ortaklığı duyuruldu. İşte yapılan açıklamalar;

Yapılan resmi açıklama üzerinden simülasyon yarış donanımında lider bir markalardan Fanatec, en bilindik isimlerden Gran Turismo ile birlikte çalışacağını duyurdu. İki kuruluş söylendiği kadarıyla gelişmiş güç geri bildirim teknolojisini kullanan yeni yarış çevre birimleri geliştirecek.

Simülasyon yarış donanım şirketi, iş birliğinin “simülasyon yarışları ile gerçek dünya yarışları arasındaki ayrımı azaltmaya” yardımcı olacağını belirtti.

Konu hakkında konuşan Fanatec CEO’su Thomas Jackermeier, “Kazunori Yamauchi uzun yıllardır yazılım tarafında sınırları zorladı ve simülasyon yarışlarının popüler olmasında büyük rol oynadı.

Şimdi, sanal ve gerçek dünya yarışlarını birleştirmeye devam etmek için ortak hedefle güçlerimizi birleştirdik. Elimizde birkaç heyecan verici projemiz var ve Gran Turismo’da nasıl performans gösterdiklerini görmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Konu hakkında konuşan Gran Turismo Serisi Yapımcısı Kazunori Yamauchi, “Fanatec uzun yıllardır simülasyon donanım teknolojisinin başında yer alıyor. Ürünlerinin kalitesi ve performansı etkileyici olsa da, bizimle en çok yankılanan şey motor sporlarında yenilik yapma arzusudur.

Polyphony Digital ve Fanatec aynı ruhu ve uzun vadeli hırsı paylaşıyor ve birlikte neler yaratabileceğimiz konusunda gerçekten heyecanlıyım.” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fanatec ve Gran Turismo ortaklığı, Gran Turismo 7 için çok önemli

Gran Turismo 7, PlayStation 5 için en iddialı yapımlar arasında yer alıyor ve 2022’de geliyor. Daha önce aktarıldığı kadarıyla GT7’de kokpit içerisinde sürüş yaparken öndeki ya da arkadaki Ferrari’nin “iç titreten” sesi açık şekilde hissedilebilecek ve yakındaki araçlar sadece motor seslerinden çok açık şekilde ayırt edilebilecek.

Yeni nesil oyun deneyimini gerçek anlamda hissettirecek en iyi yapımlardan olacak yorumu yapılan Gran Turismo 7, DualSense kontrolcü konusunda da devrimsel bir deneyim sunacak. Yeni nesil tetikler sayesinde pistin türüne göre hissiyat değilecek, ayrıca fren / gaz kullanımı da hiç olmadığı kadar gerçekli hale gelecek.

İlginizi Çekebilir

BMW’nin gelecekten gelmiş gibi görüne elektrikli motosikleti

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!