[ad_1]

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Realme, yeni bir ürünle daha gündemde. Bu sefer Realme Band 2 akıllı bileklik sızdırıldı.

Digit tarafından sızdırılan Realme Band 2 akıllı bileklik, ilk bakışta bir akıllı saat gibi görünüyor. Dikdörtgen yapıda olan model, söylendiği kadarıyla 1,4 inç boyutunda renkli bir ekran üzerine kuruluyor.

İleride Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz ürün, şimdilik sadece silikon bir kayışla görünüyor ancak sızıntının CAD dosyaları üzerinden yapıldığını belirtmek gerekiyor.

Yani bu tasarım yüzde 99 oranında doğru ancak model deri bir kayışla da satışa sununabilir. Tam boyutları 45.9 x 24.6 x 12.1mm olarak açıklanan şık akıllı bileklik, arkasında bir nabız sensörü barındırıyor.

Bu modelin arkasındaki sensör ile SpO2 ölçümü yapma ihtimali de masada bulunuyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.1 üzerinden haberleşecek Realme Band 2 akıllı bileklik modelinin, çok yakında resmi olarak tanıtılması ve fiyatının uygun olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Band 2 öncesinde firma MagDart ile gündemdeydi

Kısa süre önce resmi olarak kayıt altına alınan Realme MagDart, direkt olarak MagSafe gibi telefonların arkasına konulan mıknatıslar ile çalışan bir şarj sistemini karşımıza çıkarabilir.

Bu sistemin sadece Realme’ye özel olmayacağını da bir kez daha belirtmekte fayda var. Bunu diyoruz çünkü Realme direkt olarak BBK Electronics çatısı altında yer alıyor.

Detaylarına burada yer verdiğimiz bu BBK Electronics firmasının altında OPPO ve yakın zaman önce OPPO alt markası haline gelen OnePlus da yer alıyor. 2022’de ya da 2021 sonunda bu firmalardan da Apple MagSafe benzeri şarj cihazları gelebilir.

Bu konuda en büyük adımı ise direkt olarak OPPO atabilir.OPPO’nun hızlı şarj sistemleri inanılmaz iyi durumda ve firma bu alana çok büyük yatırım yapıyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!