[ad_1]Samsung Galaxy Z Fold 3

Ağustos ayında lanse edilmesi beklenen Samsung Galaxy Z Fold 3 ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Paylaşılan son bilgilere göre Samsung’un yeni katlanabilir telefonu 512 GB’lık depolama kapasitesine destek verecek.

256 GB’lık depolama kapasitesinin de kullanıcılara sunulacağı belirtiliyor.

512 GB’lık modelin Güney Kore haricinde farklı ülkelerde de satışa sunulup sunulmayacağı belirsizliğini koruyor. Telefonda microSD kart desteğinin ise yer almayacağı söyleniyor. Bu sebeple kullanıcıların telefonu satın almadan önce iyi bir karar verip uygun depolama kapasitesine sahip modeli satın alması gerekecek. Ekrana entegre kameraya sahip olacağı iddia edilen telefonun bu sayede bir ilke imza atması bekleniyor. Sonsuz bir ekran deneyimi sunması beklenen telefonun selefinden daha iyi bir ekran deneyim sunacağını söyleyebiliriz. S Pen desteğine de sahip olacağı ifade edilen telefonun bu sayede kullanıcıların çizim yapabilmesine veya not alabilmesine imkan tanıyacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinin fiyatı ne kadar olacak?

Qualcomm’un Snapdragon 888 işlemcisiyle güçlü bir performans sunacağı dile getirilen telefonun dört farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacağı konuşuluyor. Bu renk seçeneklerinin pazarlara göre değişiklik göstereceği de söyleniyor. Telefonun satış fiyatının ne olacağı belli olmasa da yine yüksek bir fiyattan satışa sunulması kuvvetle muhtemel.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!