[ad_1]

Küme düşen G.Birliği’nden ayrılmak isteyen Arda’ya ise ‘bonservisini al gel’ çağrısı yapıldığı belirtilirken, oyuncunun kulübüyle ipleri koparması bekleniyor. 22 yaşındaki Arda’yı geleceğe yatırım olarak da düşünen Beşiktaş, gelecekte oyuncudan kar etmeyi planlıyor. Siyah-beyazlı kulüp, bu 4 adaydan 2’siyle kesin olarak anlaşacak.

PEKİ YA AWAZIEM?

Beşiktaş‘ın bir süredir yakından ilgilendiği Chidozie Awaziem’i imza aşamasına getirdiği belirtilirken, dün ise tam tersi bir iddia duyuldu. 24 yaşındaki oyuncunun kulübü Porto’nun Awaziem’i 5 milyon euro karşılığında geçen sezon kiralık olarak forma giydiği Bovista’ya sattığı ileri sürüldü. Fakat bir yandan da Portekiz basını, Beşiktaş ısrarlarına devam ederek oyuncunun 4.4 milyon euro karşılığı siyahbeyazlılara geleceği ifade edildi.

BİR DE PORTEOUS!

İskoçların hedefi G.Saray ile Beşiktaş‘ın birbirine kırdırarak fiyat artırmak… Daha önce Hibs’te forma giyen Ryan Porteous’u, Galatasaray‘a yazan İskoç basını, 22 yaşındaki İskoç stoperi dün de Beşiktaş’a münasip gördü. “Hibs’in yıldızı için Galatasaray’dan sonra Beşiktaş da yarışa katıldı” denildi.

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!