[ad_1]

“GALATASARAY’DA FORMA GİYMEK BÜYÜK MUTLULUK OLUR”
Galatasaray‘ın gündeminde olduğu belirtilen Saymon Cabral ve menajeri Fabricio Pires takvim.com.tr’ye konuştu. Brezilyalı isim transfer haberiyle ilgili yaptığı açıklamada, Galatasaray’da forma giymenin mutluluk vereceğini söyledi.

İşte Saymon Cabral ve menajerinin açıklamaları…

Saymon Cabral: Galatasaray ile adımın anılması benim için büyük bir sürpriz oldu. Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden biri olan Galatasaray’da oynamak benim için kesinlikle büyük bir zevk olur. Taffarel, Felipe Melo, Drogba ve Sneijder gibi dünya yıldızlarıyla aynı formayı giyebilmek en büyük hayallerimden birisi. Galatasaray çok sayıda taraftarıyla birlikte Türkiye’nin en çok şampiyon olan kulübü. Avrupa’nın da en iyileri arasında. Futbola olan tutkum kariyer hedeflerime odaklanmamı sağlıyor, hedeflerimden birisi de Avrupa kupalarında forma giyebilmek.

“GALATASARAY ÇOK ETKİLEYİCİ BİR KULÜP”
Menajer Fabricio Pires: Saymon ile ilgili henüz resmi bir teklif almadık. Ancak oyuncumuzun adının Galatasaray‘la birlikte anılması heyecan verici. Galatasaray taraftarları çok etkileyici bir kulüp ve Türkiye harika bir ülke.

Fikirlerinizi Özgürce Yazabilirsiniz!